Archiv obřadů

Čtvrtek 16.09.2021

ČasJménoRok narozeníBydliště
11:30nezveřejněný obřad
12:15Ing. REK Emil1953Zlín
13:00KUŽELOVÁ Jiřina1948Želechovice nad Dřevnicí

Středa 15.09.2021

ČasJménoRok narozeníBydliště
09:00VLÁČILÍK Zdeněk1950Malenovice
09:45nezveřejněný obřad
10:30nezveřejněný obřad
11:30FILIPI Dana1942Zlín
12:15BAŤA Karel1941Zlín
13:45KŘÍŽEK Bohuslav1941Zlín

Pondělí 13.09.2021

ČasJménoRok narozeníBydliště
09:45nezveřejněný obřad
10:30BAK Vladimír1950Otrokovice
11:30nezveřejněný obřad
12:15BLAHOVÁ Ludmila1946Zlín
13:00ODLOŽIL Miroslav1954Otrokovice

Sobota 11.09.2021

ČasJménoRok narozeníBydliště
11:30nezveřejněný obřad
12:15RIESSLER Otto1943Želechovice nad Dřevnicí

Pátek 10.09.2021

ČasJménoRok narozeníBydliště
09:00MAREČKOVÁ Jiřina1947Zlín
09:45nezveřejněný obřad
10:30KRAJCAROVÁ Anna1930Zlín

Čtvrtek 09.09.2021

ČasJménoRok narozeníBydliště
11:30SHÁNĚL Václav1972Zlín
12:15MRLÍK Jan1941Zlín
13:00nezveřejněný obřad
13:45VYORALOVÁ Jana1953Zlín

Středa 08.09.2021

ČasJménoRok narozeníBydliště
09:45nezveřejněný obřad
10:30JURÁŇ Karel1945Zlín
11:30HRADIL Otto1941Zlín
12:15Ing. ŠIDLA Jiří1940Zlín
13:00nezveřejněný obřad

Pondělí 06.09.2021

ČasJménoRok narozeníBydliště
11:30SEDLÁŘ Josef1940Tečovice

Sobota 04.09.2021

ČasJménoRok narozeníBydliště
10:30nezveřejněný obřad
11:30nezveřejněný obřad

Pátek 03.09.2021

ČasJménoRok narozeníBydliště
10:30KOLAJÍK Martin1991Fryšták
11:30JAMBOROVÁ Věra1948Zlín
12:15nezveřejněný obřad
13:00JANEČKOVÁ Drahomíra1946Zlín
13:45BOBÁL Vladimír1938Zlín - Kudlov

Čtvrtek 02.09.2021

ČasJménoRok narozeníBydliště
10:30nezveřejněný obřad
11:30nezveřejněný obřad
12:15PAPALOVÁ Irena1957Zlín
13:00JUDr. MIŠUREC Oldřich1930Zlín
13:45ZICHOVÁ Lidmila1948Zlín

Sobota 28.08.2021

ČasJménoRok narozeníBydliště
11:30nezveřejněný obřad
12:15PŘÍLUČÍKOVÁ Alena1941Malenovice

Pátek 27.08.2021

ČasJménoRok narozeníBydliště
11:30nezveřejněný obřad
12:15PRACHÝLOVÁ Jana1945Zlín
13:00OSTRČIL Zdeněk1929Zlín - Kudlov
13:45MAREK František1938Luhačovice

Čtvrtek 26.08.2021

ČasJménoRok narozeníBydliště
11:30nezveřejněný obřad
12:15ANDRLE Jiří1942Malenovice
13:00HRONKOVÁ Marta1942Zlín

Středa 25.08.2021

ČasJménoRok narozeníBydliště
09:45nezveřejněný obřad
10:30KRČMÁŘ Miroslav1938Malenovice
11:30TURČAN Benjamín2018Zlín
12:15ŠTEFÁNEK Petr1951Zlín
13:00SKŘIVÁNEK Ladislav1948Zlín - Kostelec
13:45PEŠKA Josef1937Zlín - Kudlov

Pondělí 23.08.2021

ČasJménoRok narozeníBydliště
09:45Ing. HLAVNIČKA Jiří1929Zlín
10:30nezveřejněný obřad
11:30NYKODÉMOVÁ Božena1932Zlín - Kostelec
12:15HOKE Antonín1927Zlín
13:00DOLANSKÝ Rudolf1935Malenovice
13:45VOLF František1927Zlín

Pátek 20.08.2021

ČasJménoRok narozeníBydliště
09:45PISKA Jaroslav1928Zlín
10:30nezveřejněný obřad
11:30HOLÍK Alois1946Zlín
12:15BEDNAŘÍK Ivo1959 Želechovice nad Dřevnicí
13:00MIKÁČOVÁ Ivana1953Zlín
13:45nezveřejněný obřad

Čtvrtek 19.08.2021

ČasJménoRok narozeníBydliště
10:30nezveřejněný obřad
11:30nezveřejněný obřad

Středa 18.08.2021

ČasJménoRok narozeníBydliště
09:45nezveřejněný obřad
10:30nezveřejněný obřad
11:30KRČMOVÁ Marta1945Halenkovice
12:15MIKEL Josef1939Kaňovice

Pondělí 16.08.2021

ČasJménoRok narozeníBydliště
09:45KUNST Evžen1941Zlín
10:30TATAŘÍKOVÁ Otilie1928Napajedla
11:30ŠTEFANKO Igor1945Lukov
12:15PODLAS Petr1988Kněžpole

Pátek 13.08.2021

ČasJménoRok narozeníBydliště
11:30nezveřejněný obřad
12:15HOLÍK František1956Všemina
13:00DĚDKOVÁ Vlasta1948Zlín

Čtvrtek 12.08.2021

ČasJménoRok narozeníBydliště
11:30BOŘUTOVÁ Helena1937Zlín
12:15nezveřejněný obřad

Středa 11.08.2021

ČasJménoRok narozeníBydliště
10:30MATUŠINCOVÁ Františka1935Nedašov

Pondělí 09.08.2021

Čas Jméno Rok narození Bydliště
11:30 USNUL Jaroslav 1933 Zlín
12:15 nezveřejněný obřad

Pátek 06.08.2021

Čas Jméno Rok narození Bydliště
12:15 KRATOCHVÍLA Aleš 1970 Klečůvka
13:00 nezveřejněný obřad
13:45 JEDLIČKA Ladislav 1955 Zlín

Středa 04.08.2021

Čas Jméno Rok narození Bydliště
11:30 KOŠTIALOVÁ Ludmila 1949 Zlín – Prštné
12:15 VOPATOVÁ Jitka 1947 Zlín
13:00 DRÁBEK Jiří 1950 Malenovice

Pondělí 02.08.2021

Čas Jméno Rok narození Bydliště
10:30 MELICHAR František 1935 Zlín
11:30 YAKUBYAK Vasyl 1952 Trnava u Zlína

Pátek 30.07.2021

Čas Jméno Rok narození Bydliště
09:00 nezveřejněný obřad
09:45 SOKOL Josef 1958 Zlín
10:30 nezveřejněný obřad
11:30 JAVOROVÁ Radmilka 1937 Ostrava
12:15 MUDr. KLINKOVSKÝ Zdeněk 1950 Zlín
13:00 DOLEŽALOVÁ Marie 1933 Malenovice
13:45 BOBÁLOVÁ Ludmila 1949 Želechovice nad Dřevnicí

Čtvrtek 29.07.2021

Čas Jméno Rok narození Bydliště
10:30 nezveřejněný obřad
11:30 BRŮŽIČKOVÁ Jiřina 1957 Zlín
12:15 DAŇA Pavel 1956 Ublo

Středa 28.07.2021

Čas Jméno Rok narození Bydliště
10:30 PYTEL Jaroslav 1952 Zlín
11:30 ZELÍKOVÁ Hana 1975 Napajedla
12:15 HAJDA Alois 1938 Březnice
13:00 KRAJČA Antonín 1926 Kostelec

Pondělí 26.07.2021

Čas Jméno Rok narození Bydliště
12:15 Mgr. LESKOVJAN Vlastimil 1934 Zlín
13:00 nezveřejněný obřad
13:45 HÁJ Bohumil 1930 Zlín

Pátek 23.07.2021

Čas Jméno Rok narození Bydliště
09:45 nezveřejněný obřad
10:30 Ing. MACHALÍČEK Záboj 1947 Zlín
11:30 BUCHTÍK Miroslav 1934 Zlín
12:15 RUDOLF Roman 1968 Zlín
13:00 VIČÁNKOVÁ Danuše 1951 Zlín
13:45 BĚLOHLÁVEK Jaroslav 1965 Spytihněv

Čtvrtek 22.07.2021

Čas Jméno Rok narození Bydliště
09:45 PÁCLOVÁ Blažena 1927 Zlín
10:30 ZAHRADNÍČKOVÁ Anna 1931 Zlín
11:30 Ing. DANÍČEK Vladislav 1930 Zlín
12:15 MATYÁK Zdeněk 1945 Zádveřice
13:00 nezveřejněný obřad

Středa 21.07.2021

Čas Jméno Rok narození Bydliště
09:00 nezveřejněný obřad
09:45 RICHVALSKÝ Josef 1929 Zlín
10:30 ČERVINKA Jindřich 1943 Zlín
11:30 MACH Jaroslav 1941 Malenovice
12:15 nezveřejněný obřad
13:00 nezveřejněný obřad
13:45 JAŠÍČKOVÁ Zdenka 1941 Malenovice

Pondělí 19.07.2021

Čas Jméno Rok narození Bydliště
10:30 KAPUCIÁN Jan 1952 Zlín
11:30 nezveřejněný obřad
12:15 NĚMEC Josef 1943 Bratřejov
13:00 nezveřejněný obřad
13:45 BRIDA Vladimír 1949 Zlín

Pátek 16.07.2021

Čas Jméno Rok narození Bydliště
09:00 KYTKOVÁ Marie 1932 Zlín
09:45 KOLEČKÁŘOVÁ Helena 1942 Malenovice
10:30 ZRNÍK Miroslav 1934 Zlín
11:30 HRAZDIRA Stanislav 1954 Zlín
12:15 nezveřejněný obřad
13:00 BUGAJ Vít 1971 Ořechov
13:45 MUSIL Roman 1961 Zlín

Čtvrtek 15.07.2021

Čas Jméno Rok narození Bydliště
12:15 ŠARAJ Anton 1938 Zlín
13:00 ŽŮRKOVÁ Jiřina 1935 Zlín

Středa 14.07.2021

Čas Jméno Rok narození Bydliště
10:30 nezveřejněný obřad
11:30 PAVELÁK Roman 1984 Zlín
12:15 SLEZÁK Milan 1952 Zlín
13:00 DUBČÁKOVÁ Marie 1939 Zlín

Pondělí 12.07.2021

Čas Jméno Rok narození Bydliště
09:45 BOŘUTA Ladislav 1948 Zlín
10:30 Ing. KROUPOVÁ Jindřiška 1955 Zlín
11:30 KAJŠOVÁ Milada 1927 Ublo
12:15 nezveřejněný obřad

Sobota 10.07.2021

Čas Jméno Rok narození Bydliště
11:30 SKLENÁŘOVÁ Naděžda 1948 Vizovice
12:15 nezveřejněný obřad

Pátek 09.07.2021

Čas Jméno Rok narození Bydliště
10:30 MAHĎÁK Rostislav 1940 Malenovice
11:30 KARÁSKOVÁ Ludmila 1931 Zlín
12:15 KOZUBÍKOVÁ Marie 1932 Dolní Němčí
13:00 DOHNALÍKOVÁ Elena 1941 Chlum

Středa 07.07.2021

Čas Jméno Rok narození Bydliště
10:30 nezveřejněný obřad

Pátek 02.07.2021

Čas Jméno Rok narození Bydliště
09:45 nezveřejněný obřad
10:30 nezveřejněný obřad
11:30 KUČEROVÁ Jarmila 1927 Zlín
12:15 HÁBA Miloš 1942 Vizovice
13:00 PALUSKA Jaromír 1954 Sazovice
13:45 HLUŠTÍKOVÁ Miroslava 1945 Březnice

Čtvrtek 01.07.2021

Čas Jméno Rok narození Bydliště
10:30 ĎULÍKOVÁ Anna 1923 Brumov – Bylnice
11:30 nezveřejněný obřad

Středa 30.06.2021

Čas Jméno Rok narození Bydliště
09:45 KIJANIOVÁ Libuše 1949 Lužkovice
10:30 VIČÍKOVÁ Marie 1933 Zlín
11:30 KLAPKA Miroslav 1946 Zlín – Kudlov
12:15 CHOVANEC Pavel 1962 Zlín
13:00 nezveřejněný obřad
13:45 nezveřejněný obřad

Pondělí 28.06.2021

Čas Jméno Rok narození Bydliště
10:30 BEČICOVÁ Jana 1953 Lípa u Zlína
11:30 MIČOVÁ Hedvika 1934 Zlín
12:15 nezveřejněný obřad

Sobota 26.06.2021

Čas Jméno Rok narození Bydliště
10:30 ČERNÁ Vítězslava 1964 Zlín

Pátek 25.06.2021

Čas Jméno Rok narození Bydliště
10:30 CHOLASTOVÁ Jaroslava 1943 Zlín
11:30 MUDr. ČECHOVÁ Ludmila 1934 Želechovice nad Dřevnicí
12:15 ŠIMÁK Jiří 1951 Zlín

Čtvrtek 24.06.2021

Čas Jméno Rok narození Bydliště
11:30 nezveřejněný obřad
12:15 STAROŇOVÁ Irena 1929 Zlín

Středa 23.06.2021

Čas Jméno Rok narození Bydliště
10:30 TUREČEK Josef 1942 Zlín
11:30 nezveřejněný obřad
12:15 nezveřejněný obřad

Pondělí 21.06.2021

Čas Jméno Rok narození Bydliště
12:15 HUBÁČEK Stanislav 1942 Zlín

Pátek 18.06.2021

Čas Jméno Rok narození Bydliště
11:30 KUTÁLKOVÁ Věra 1950 Zlín
12:15 POLANSKÝ Jaroslav 1952 Bratřejov
13:00 BERNÁTKOVÁ Marie 1940 Malenovice

Středa 16.06.2021

Čas Jméno Rok narození Bydliště
09:45 LAŠTOVICA Jiří 1953 Zlín
10:30 ŠRÁMEK František 1938 Zlín
11:30 HANÁKOVÁ Věra 1943 Dolní Lhota
12:15 nezveřejněný obřad

Pondělí 14.06.2021

Čas Jméno Rok narození Bydliště
12:15 KOVÁŘOVÁ Eva 1938 Zlín

Sobota 12.06.2021

Čas Jméno Rok narození Bydliště
11:30 MACHÁŇOVÁ Jaroslava 1940 Lukov

Pátek 11.06.2021

Čas Jméno Rok narození Bydliště
10:30 GAJDOŠÍKOVÁ Bronislava 1937 Zlín
11:30 HAŠPICA Jiří 1949 Zlín
12:15 MAJZLÍK Vladimír 1944 Zlín
13:00 URBÁNEK Jiří 1938 Zlín
13:45 Mgr. ONDROVÁ Irena, PhDr. 1949 Zlín – Malenovice

Čtvrtek 10.06.2021

Čas Jméno Rok narození Bydliště
09:45 POLEPILOVÁ Ilona 1948 Štípa
10:30 MACALÍK František 1933 Zlín
11:30 DOBEŠ Metoděj 1939 Zlín – Jaroslavice

Středa 09.06.2021

Čas Jméno Rok narození Bydliště
11:30 BRADA Václav 1964 Zlín
12:15 nezveřejněný obřad
13:00 MÁČALOVÁ Alena 1951 Vizovice
13:45 VINICKÝ Jaroslav 1957 Zlín – Jaroslavice

Pondělí 07.06.2021

Čas Jméno Rok narození Bydliště
09:45 GOLÁŇOVÁ Marie 1940 Lukov
10:30 JEŘÁBEK Stanislav 1943 Napajedla
11:30 nezveřejněný obřad
12:15 VELECKÝ Josef 1926 Želechovice nad Dřevnicí
13:00 PROKOPOVÁ Marie 1949 Zlín
13:45 NOVOTNÝ František, NOVOTNÁ Ludmila 1947,1950 Zlín

Sobota 05.06.2021

Čas Jméno Rok narození Bydliště
11:30 nezveřejněný obřad
12:15 MENDLOVÁ Božena 1931 Zlín

Pátek 04.06.2021

Čas Jméno Rok narození Bydliště
09:00 nezveřejněný obřad
09:45 REMEŠ Bohuslav 1948 Zlín
10:30 ARGIROVSKÁ Jiřina 1941 Zlín

Čtvrtek 03.06.2021

Čas Jméno Rok narození Bydliště
11:30 KALVODOVÁ Helena 1935 Malenovice
12:15 HAKLOVÁ Emilie 1956 Ostrata

Středa 02.06.2021

Čas Jméno Rok narození Bydliště
09:00 ULMANOVÁ Marie 1943 Zlín
09:45 PaedDr. NERADOVÁ Jindřiška 1934 Zlín
10:30 BŘEZÍKOVÁ Alena 1936 Kroměříž
11:30 MIKULÁŠKOVÁ Jana 1978 Provodov
12:15 nezveřejněný obřad
13:00 nezveřejněný obřad
13:45 ŽAMBOCHOVÁ Milada 1932 Zádveřice – Raková

Pondělí 31.05.2021

Čas Jméno Rok narození Bydliště
10:30 HOLIŠ Karel 1931 Zlín
11:30 POSPÍŠILOVÁ Marie 1937 Kroměříž
12:15 MLÝNKOVÁ Pavla 1953 Zlín
13:00 nezveřejněný obřad
13:45 KONEČNÁ Jarmila 1925 Zlín

Pátek 28.05.2021

Čas Jméno Rok narození Bydliště
09:00 KRAJÍČEK Miroslav 1926 Malenovice
09:45 VOZDECKÝ Jaroslav 1934 Zlín
10:30 KRÁLÍKOVÁ Jarmila 1941 Malenovice

Čtvrtek 27.05.2021

Čas Jméno Rok narození Bydliště
12:15 SVAČINOVÁ Lenka 1965 Halenkovice
13:00 HORÁKOVÁ Svatava 1925 Zlín
13:45 VACULÍK Jaroslav 1943 Zlín

Středa 26.05.2021

Čas Jméno Rok narození Bydliště
12:15 SATINSKÁ Marie 1948 Lukov

Pondělí 24.05.2021

Čas Jméno Rok narození Bydliště
10:30 ZAPLETAL Jan 1940 Zlín
11:30 KRATOCHVÍLOVÁ Eva 1947 Zlín

Sobota 22.05.2021

Čas Jméno Rok narození Bydliště
11:30 HOLASOVÁ Anežka 1958 Zlín
12:15 GLÍŽOVÁ Hana 1971 Březolupy

Pátek 21.05.2021

Čas Jméno Rok narození Bydliště
09:00 JAŠKOVÁ Dagmar 1952 Zlín
09:45 MIKULKA Josef 1954 Štípa
10:30 nezveřejněný obřad
11:30 KŘÁPEK Václav 1942 Zlín
12:15 KADLČÁK František 1951 Zlín – Kudlov
13:00 VÁŇA Jaroslav 1944 Zlín
13:45 nezveřejněný obřad

Čtvrtek 20.05.2021

Čas Jméno Rok narození Bydliště
09:45 PROKOP Karel 1933 Zlín
10:30 SKLENÁŘ Josef 1946 Holešov
11:30 nezveřejněný obřad
12:15 ČEČKO František 1925 Zlín
13:00 HVĚZDA Kamil 1934 Zlín

Středa 19.05.2021

Čas Jméno Rok narození Bydliště
10:30 nezveřejněný obřad
11:30 KALÁČOVÁ Jarmila 1937 Zlín
12:15 KOPUNEC František 1949 Luhačovice

Pondělí 17.05.2021

Čas Jméno Rok narození Bydliště
10:30 PRACHAŘOVÁ Františka 1936 Zlín
11:30 LEDVINOVÁ Olga 1933 Zlín

Sobota 15.05.2021

Čas Jméno Rok narození Bydliště
11:30 VRLÍČKOVÁ Ludmila 1931 Malenovice

Pátek 14.05.2021

Čas Jméno Rok narození Bydliště
10:30 SLOVÁČKOVÁ Vladislava 1956 Otrokovice
11:30 ČERNOŠKOVÁ Irena 1952 Zlín
12:15 TUPÝ Rostislav 1948 Štípa
13:00 GUŇKOVÁ Jiřina 1931 Ostrava
13:45 JANIŠOVÁ Jana 1949 Zlín

Čtvrtek 13.05.2021

Čas Jméno Rok narození Bydliště
10:30 SUKANÁ Dana 1950 Kochavec
11:30 HÁBA Josef 1945 Zlín
12:15 KŮDELOVÁ Jarmila 1953 Slavičín
13:00 KOUPILOVÁ Zdenka 1932 Otrokovice
13:45 CHARVÁTOVÁ Jarmila 1936 Želechovice nad Dřevnicí

Středa 12.05.2021

Čas Jméno Rok narození Bydliště
09:45 VÁCLAVKOVÁ Lydie 1934 Zlín
10:30 MALOTA Milan 1951 Zlín
11:30 RŮŽIČKA Jaroslav 1932 Malenovice
12:15 HEFKOVÁ Vlasta 1950 Zlín
13:00 VYBÍRAL Oldřich 1959 Zlín
13:45 ŠVECOVÁ Alžběta 1934 Zlín

Pondělí 10.05.2021

Čas Jméno Rok narození Bydliště
09:00 JANÁSOVÁ Vlasta 1929 Zlín
09:45 HOFFEJOVÁ Zdeňka 1940 Zlín
10:30 DOLEŽALOVÁ Ludmila 1941 Zlín
11:30 BEDNAŘÍK Miroslav 1949 Velíková
12:15 nezveřejněný obřad
13:00 CHUDÁRKOVÁ Libuše 1939 Zlín
13:45 nezveřejněný obřad

Pátek 07.05.2021

Čas Jméno Rok narození Bydliště
09:00 BOUŠKA Miroslav 1945 Vizovice
09:45 ONDERKOVÁ Zdeňka 1965 Zlín
10:30 Ing. BENEŠ Jiří 1938 Zlín
11:30 MANOVÁ Věra 1939 Újezd
12:15 nezveřejněný obřad
13:00 MACHÁČEK Stanislav 1931 Zlín
13:45 PAVELKA Petr 1942 Zlín

Čtvrtek 06.05.2021

Čas Jméno Rok narození Bydliště
11:30 STEKLÝ Petr 1943 Ostrata
12:15 MATUŠ Antonín 1948 Zlín
13:00 nezveřejněný obřad

Středa 05.05.2021

Čas Jméno Rok narození Bydliště
09:45 MEZÍK Ivan 1944 Zlín
10:30 GREGŮREK Milan 1959 Zlín
11:30 MOZGVA Jaroslav 1941 Vysoké Pole
12:15 PAVLITOVÁ Jindřiška 1939 Zlín
13:00 KOŘENÁ Ilona 1959 Zlín

Pondělí 03.05.2021

Čas Jméno Rok narození Bydliště
12:15 nezveřejněný obřad

Pátek 30.04.2021

Čas Jméno Rok narození Bydliště
10:30 MYNAŘÍKOVÁ Eliška 1952 Štípa
11:30 ZÁCHOVÁ Milada 1953 Zlín
12:15 JUDr. ZAPLETAL Oldřich 1950 Zlín
13:00 PAVLOVIČ Igor 1962 Zlín

Čtvrtek 29.04.2021

Čas Jméno Rok narození Bydliště
10:30 nezveřejněný obřad
11:30 Mgr. HYNČICOVÁ Alena 1954 Zlín

Středa 28.04.2021

Čas Jméno Rok narození Bydliště
10:30 SOCHORA František 1948 Zlín
11:30 VÍTEK František 1934 Zlín
12:15 nezveřejněný obřad
13:00 VAVRUŠA Libor 1970 Bohuslavice u Zlína
13:45 KARÁSKOVÁ Marie KARÁSEK František 1940 1936 Fryšták

Pondělí 26.04.2021

Čas Jméno Rok narození Bydliště
11:30 KOVÁŘOVÁ Irena 1952 Uherské Hradiště
12:15 MÁČEL Aleš 1952 Zlín

Sobota 24.04.2021

Čas Jméno Rok narození Bydliště
09:45 nezveřejněný obřad
10:30 RNDr. CABÁK Jiří 1944 Zlín
11:30 ZÁMEČNÍKOVÁ Libuše 1923 Zlín

Pátek 23.04.2021

Čas Jméno Rok narození Bydliště
09:00 nezveřejněný obřad
09:45 VRABČEK Jaroslav 1957 Zlín
10:30 KOVÁŘ Petr 1959 Bohuslavice u Zlína
11:30 DERKOVÁ Vlasta 1939 Zlín
12:15 VYKOUKAL Miroslav 1949 Kostelec
13:00 nezveřejněný obřad
13:45 RAFAJOVÁ Ivona 1940 Zlín

Čtvrtek 22.04.2021

Čas Jméno Rok narození Bydliště
11:30 GARLÍKOVÁ Zdenka 1949 Zlín
12:15 nezveřejněný obřad
13:00 MAZOUCHOVÁ Iva 1939 Sazovice

Středa 21.04.2021

Čas Jméno Rok narození Bydliště
09:45 KOVÁČ Filip 2021 Kaňovice
10:30 KRAJČOVÁ Vítězslava 1946 Zlín
11:30 nezveřejněný obřad
12:15 nezveřejněný obřad
13:00 VALÁŠKOVÁ Věra 1938 Zlín
13:45 ZBRANKOVÁ Marie 1937 Kašava

Pondělí 19.04.2021

Čas Jméno Rok narození Bydliště
09:00 DOSTÁLOVÁ Věra 1947 Zlín
09:45 PALA Petr 1949 Štípa
10:30 JURÁŇ František 1933 Racková
11:30 KARLÍKOVÁ Eva 1940 Zlín
12:15 ČALA Jeroným 1945 Zlín
13:00 BENEŠ Vlastislav 1929 Lhota
13:45 VYORALOVÁ Dagmar 1935 Zlín

Sobota 17.04.2021

Čas Jméno Rok narození Bydliště
11:30 KUČEROVÁ Ludmila 1935 Zlín
12:15 GURKOVÁ Lada 1938 Zlín

Pátek 16.04.2021

Čas Jméno Rok narození Bydliště
09:00 nezveřejněný obřad
09:45 nezveřejněný obřad
10:30 VELIKOVSKÁ Věra 1929 Fryšták
11:30 nezveřejněný obřad
12:15 TALDA Štěpán 1946 Hvozdná
13:00 KUBÍČEK Zdeněk 1935 Malenovice
13:45 VOPATŘIL Jiří 1955 Zlín

Čtvrtek 15.04.2021

Čas Jméno Rok narození Bydliště
10:30 LECHNEROVÁ Ludmila 1928 Zlín
11:30 nezveřejněný obřad
12:15 Ing. KÁČER Petr 1949 Zlín

Středa 14.04.2021

Čas Jméno Rok narození Bydliště
09:00 VYKRUTA Leopold 1939 Napajedla
09:45 MAREČKOVÁ Libuše 1926 Malenovice
10:30 Ing. ADÁMEK Jaroslav 1935 Malenovice
11:30 nezveřejněný obřad
12:15 nezveřejněný obřad
13:00 nezveřejněný obřad

Pondělí 12.04.2021

Čas Jméno Rok narození Bydliště
10:30 Ing. ČECH Václav 1946 Zlín
11:30 Ing. SLÁMA Milan 1941 Zlín
12:15 STŘÍTEŽSKÝ Alois 1937 Zlín

Sobota 10.04.2021

Čas Jméno Rok narození Bydliště
10:30 ŽÁKOVSKÝ Jaroslav 1951 Lukov

Pátek 09.04.2021

Čas Jméno Rok narození Bydliště
09:00 nezveřejněný obřad
09:45 nezveřejněný obřad
10:30 KRČMÁŘ Rostislav 1951 Malenovice
11:30 SEMELOVÁ Emilie 1930 Zlín
12:15 STANÍKOVÁ Věra 1937 Zlín
13:00 MÍŠKOVÁ Květoslava 1936 Nivnice
13:45 MUSILOVÁ Ludmila 1949 Zlín

Čtvrtek 08.04.2021

Čas Jméno Rok narození Bydliště
09:45 nezveřejněný obřad
10:30 nezveřejněný obřad
11:30 ZÁBOJNÍK Luděk 1967 Dobrkovice

Středa 07.04.2021

Čas Jméno Rok narození Bydliště
11:30 WILCZYNSKÁ Eva 1946 Zlín
12:15 nezveřejněný obřad
13:00 MATULOVÁ Pavla 1953 Malenovice

Úterý 06.04.2021

Čas Jméno Rok narození Bydliště
10:30 Ing. CEJNAR Dušan 1964 Zlín
11:30 ŠPENDLÍKOVÁ Marie 1934 Želechovice nad Dřevnicí
12:15 TOMANOVÁ Josefa 1929 Vizovice
13:00 VANSKÁ Věra 1935 Lukov
13:45 POLÁŠEK Karel 1974 Topolná

Čtvrtek 01.04.2021

Čas Jméno Rok narození Bydliště
10:30 DOČKÁLEK Rudolf 1939 Luhačovice
11:30 nezveřejněný obřad
12:15 JANOUŠEK Karel 1949 Zlín
13:00 nezveřejněný obřad
13:45 nezveřejněný obřad

Středa 31.03.2021

Čas Jméno Rok narození Bydliště
10:30 nezveřejněný obřad
11:30 DUDA Jaroslav 1942 Nedachlebice
12:15 KLOFÁČ Jiří 1944 Uherské Hradiště
13:00 KŘENOVSKÝ Jan 1934 Kostelec
13:45 DOLEŽALOVÁ Libuše 1953 Fryšták

Pondělí 29.03.2021

Čas Jméno Rok narození Bydliště
11:30 nezveřejněný obřad
12:15 KARÁSEK Vlastimil 1958 Zlín-Mladcová

Pátek 26.03.2021

Čas Jméno Rok narození Bydliště
09:00 nezveřejněný obřad
09:45 CHARVÁT Václav 1950 Bystřice pod Lopeníkem
10:30 LANGER Tomáš 1975 Zlín
11:30 ŠKUBALOVÁ Zdenka 1938 Zlín
12:15 nezveřejněný obřad
13:00 ZBOŘILOVÁ Anežka 1938 Malenovice
13:45 PLANDOROVÁ Věra 1949 Zlín

Čtvrtek 25.03.2021

Čas Jméno Rok narození Bydliště
10:30 nezveřejněný obřad
11:30 nezveřejněný obřad
12:15 nezveřejněný obřad
13:00 KOLLÁR Jozef 1930 Bílovice

Středa 24.03.2021

Čas Jméno Rok narození Bydliště
09:45 nezveřejněný obřad
10:30 Ing. KANTOREK Ivan 1941 Otrokovice
11:30 ŠUTOVÁ Marta 1929 Zlín
12:15 JURÁK Petr 1935 Malenovice
13:00 PŘIBÍKOVÁ Viera 1928 Zlín
13:45 LETKOVÁ Božena 1942 Polichno

Pondělí 22.03.2021

Čas Jméno Rok narození Bydliště
12:15 NĚMEC Zbyněk 1965 Zlín
13:00 nezveřejněný obřad
13:45 ŽALUDKOVÁ Františka 1934 Zlín

Sobota 20.03.2021

Čas Jméno Rok narození Bydliště
11:30 Mgr. ŠIMEK Josef 1936 Zlín
12:15 ŠOTOLA Radim, DiS. 1977 Slavkov pod Hostýnem

Pátek 19.03.2021

Čas Jméno Rok narození Bydliště
10:30 nezveřejněný obřad
11:30 BAČÍK Zdeněk 1934 Zlín
12:15 PELC Oldřich 1950 Fryšták
13:00 SLOVÁČEK Antonín 1944 Zlín
13:45 BLAHUŠ Josef 1952 Zlín

Čtvrtek 18.03.2021

Čas Jméno Rok narození Bydliště
11:30 KŘÍŽ Vladimír 1948 Zlín

Středa 17.03.2021

Čas Jméno Rok narození Bydliště
12:15 NAVRÁTILOVÁ Eva 1948 Zlín
13:00 nezveřejněný obřad

Pondělí 15.03.2021

Čas Jméno Rok narození Bydliště
12:15 GRIGERA Antonín 1963 Vizovice

Pátek 12.03.2021

Čas Jméno Rok narození Bydliště
10:30 VYORALOVÁ Božena 1934 Šarovy
11:30 MINAŘÍKOVÁ Františka 1930 Dešná
12:15 ŽILKOVÁ Eliška 1941 Zlín
13:00 SOCHOROVÁ Irena 1932 Zlín
13:45 ŠEVELA Miroslav 1943 Biskupice

Čtvrtek 11.03.2021

Čas Jméno Rok narození Bydliště
11:30 SCHWALLER Karel 1943 Zlín
12:15 LEBÁNEK Ladislav 1945 Zlín
13:00 JUŘÍK Rudolf 1930 Zlín
13:45 JANČAŘÍK Jiří 1960 Zlín

Středa 10.03.2021

Čas Jméno Rok narození Bydliště
10:30 BUŠTÍKOVÁ Jiřina 1927 Zlín
11:30 MIKULÁŠTÍK Jiří 1940 Zlín
12:15 HECZKOVÁ Marie 1934 Zlín
13:00 ŽÁČKOVÁ Marie 1933 Zlín
13:45 nezveřejněný obřad

Pondělí 08.03.2021

Čas Jméno Rok narození Bydliště
10:30 ZEMANOVÁ Jana 1940 Zlín
11:30 ROZUMOVÁ Olga 1945 Zlín
12:15 KVAPIL Milan 1953 Topolná
13:00 PODMAJERSKÝ Oldřich 1941 Zlín
13:45 ZÁVODSKÁ Stanislava 1949 Zlín

Sobota 06.03.2021

Čas Jméno Rok narození Bydliště
11:30 KADLEC František 1944 Napajedla
12:15 KAŇŮREK Jaroslav 1938 Slavkov

Pátek 05.03.2021

Čas Jméno Rok narození Bydliště
10:30 SEIFERT Zdeněk 1942 Zlín
11:30 nezveřejněný obřad
12:15 VAVŘÍK Dušan 1930 Zlín
13:00 nezveřejněný obřad
13:45 nezveřejněný obřad

Čtvrtek 04.03.2021

Čas Jméno Rok narození Bydliště
09:45 nezveřejněný obřad
10:30 CHMELOVÁ Ludmila 1932 Malenovice
11:30 ČALA Lukáš 1981 Malenovice
12:15 MIKLOVÁ Eliška 1935 Bohuslavice u Zlína
13:00 KOLOMAZNÍK Josef 1950 Bohuslavice u Zlína
13:45 Ing. RŮŽIČKA Jiří 1935 Zlín

Pondělí 01.03.2021

Čas Jméno Rok narození Bydliště
10:30 KŘENEK Petr 1956 Holešov

Pátek 26.02.2021

Čas Jméno Rok narození Bydliště
09:45 nezveřejněný obřad
10:30 VLČKOVÁ Alena 1949 Zlín
11:30 DROZD Jaroslav 1950 Klečůvka
12:15 nezveřejněný obřad
13:00 ŠTAUBERTOVÁ Eliška 1939 Fryšták
13:45 MIČA František 1943 Uherský Brod

Čtvrtek 25.02.2021

Čas Jméno Rok narození Bydliště
10:30 nezveřejněný obřad
11:30 LÍNEK Ján 1938 Vizovice
12:15 nezveřejněný obřad
13:00 DAVIDOVÁ Růžena 1932 Zlín

Středa 24.02.2021

Čas Jméno Rok narození Bydliště
09:45 nezveřejněný obřad
10:30 JUŘÍK Josef 1953 Hvozdná
11:30 SEDLÁŘ Ladislav 1943 Fryšták
12:15 MACH Stanislav 1946 Tečovice
13:00 POSPÍŠIL Jan 1934 Malenovice

Pondělí 22.02.2021

Čas Jméno Rok narození Bydliště
09:00 JAŠKOVÁ Ludmila 1952 Zlín
09:45 GARGULÁK Břetislav 1947 Neubuz
10:30 MIKULČÍK Ladislav 1927 Zlín
11:30 HADOBÁŠOVÁ Vlasta 1931 Zlín
12:15 KULENDA František 1927 Lhotka
13:00 PEŠKA Oldřich 1930 Zlín
13:45 FUKSA Josef 1953 Zlín

Sobota 20.02.2021

Čas Jméno Rok narození Bydliště
10:30 JANOTOVÁ Zdenka 1931 Malenovice

Pátek 19.02.2021

Čas Jméno Rok narození Bydliště
09:00 KLÍMEK Alois 1944 Nivnice
09:45 VEČEŘOVÁ Marie 1940 Mysločovice
10:30 BABICOVÁ Jana 1953 Zlín
11:30 JUDr. PAVELKA Radomír 1958 Zlín
12:15 BRADA Petr 1945 Zlín
13:00 PISKLÁK Josef 1936 Zlín
13:45 KŘENOVSKÁ Marie 1934 Kostelec

Středa 17.02.2021

Čas Jméno Rok narození Bydliště
10:30 JAŠKOVÁ Marie 1928 Zlín
11:30 KOŠKOVÁ Dana 1930 Zlín
12:15 KUTÁLKOVÁ Jiřina 1926 Zlín
13:00 nezveřejněný obřad

Pondělí 15.02.2021

Čas Jméno Rok narození Bydliště
10:30 ŠEVCŮ Rostislav 1936 Fryšták
11:30 nezveřejněný obřad
12:15 ŠÍROVÁ Štěpánka 1928 Zlín
13:00 MEJZROVÁ Věra 1958 Luhačovice

Pátek 12.02.2021

Čas Jméno Rok narození Bydliště
09:45 KOVÁŘOVÁ Zdenka 1927 Zlín
10:30 nezveřejněný obřad
11:30 Ing. ČERNÝ Jaromír, Ph.D. 1938 Zlín
12:15 Ing. DUFKOVÁ Matylda 1939 Zlín
13:00 HLADÍKOVÁ Mária 1931 Zlín
13:45 STAŇKOVÁ Jarmila 1922 Zlín

Čtvrtek 11.02.2021

Čas Jméno Rok narození Bydliště
10:30 Mgr. MATÚŠ Bohumil 1938 Zlín
11:30 HRNČÍŘOVÁ Jarmila 1930 Zlín
12:15 nezveřejněný obřad

Středa 10.02.2021

Čas Jméno Rok narození Bydliště
11:30 NOVÁK Jaroslav 1947 Zlín
12:15 PETŘÍK Josef 1935 Zlín

Pondělí 08.02.2021

Čas Jméno Rok narození Bydliště
11:30 ZÁPALOVÁ Jitka 1952 Kostelec
12:15 VINCENC Jiří 1969 Zlín
13:00 PETŘÍK Jan 1931 Fryšták
13:45 JUREK Ladislav 1949 Slavičín

Pátek 05.02.2021

Čas Jméno Rok narození Bydliště
09:00 nezveřejněný obřad
09:45 PAVELKOVÁ Naděžda 1930 Zlín
10:30 HOZA Svatoš 1973 Zlín
11:30 HOFEREK František 1941 Otrokovice
12:15 CHYTIL Vladimír 1935 Zlín
13:00 PROPŠOVÁ Františka 1934 Zlín
13:45 nezveřejněný obřad

Čtvrtek 04.02.2021

Čas Jméno Rok narození Bydliště
11:30 PRAUM Ivo 1981 Zlín

Středa 03.02.2021

Čas Jméno Rok narození Bydliště
09:45 FIŠER Jaroslav 1949 Vizovice
10:30 JIRCHÁŘOVÁ Jarmila 1931 Lukov
11:30 nezveřejněný obřad
12:15 KANYZOVÁ Anna 1952 Zlín
13:00 nezveřejněný obřad
13:45 nezveřejněný obřad

Pondělí 01.02.2021

Čas Jméno Rok narození Bydliště
09:00 MAČÁKOVÁ Irena 1935 Zlín
09:45 nezveřejněný obřad
10:30 MRVOVÁ Františka 1934 Hvozdná
11:30 SATTLER Václav 1935 Zlín
12:15 HRDINOVÁ Jarmila 1948 Zlín
13:00 SEDLÁŘ Petr 1965 Štípa
13:45 nezveřejněný obřad

Sobota 30.01.2021

Čas Jméno Rok narození Bydliště
11:30 nezveřejněný obřad
12:15 GALUŠKOVÁ Helena 1945 Zlín

Pátek 29.01.2021

Čas Jméno Rok narození Bydliště
09:00 KRŠÁK Jiří 1948 Zlín
09:45 HUŤKA Josef 1938 Malenovice
10:30 OŠKERA Zdenek 1953 Slušovice
11:30 BRADOVÁ Mária 1934 Zlín
12:15 RNDr. LINHARTOVÁ Zdeňka 1952 Zlín
13:00 nezveřejněný obřad
13:45 MUDr. VALOUŠEK Tomáš 1922 Zlín

Čtvrtek 28.01.2021

Čas Jméno Rok narození Bydliště
09:00 nezveřejněný obřad
09:45 VAŠINA Jozef 1940 Květná
10:30 DOLEŽAL Valentin 1938 Zlín
11:30 nezveřejněný obřad
12:15 DOUBRAVSKÝ Ludvík 1942 Veselá
13:00 PLŠKOVÁ Olga 1925 Malenovice
13:45 DUROŇ Jaroslav 1957 Jasenná

Středa 27.01.2021

Čas Jméno Rok narození Bydliště
10:30 ZERZÁN Petr 1943 Zlín
11:30 ULRICH Ivan 1948 Zlín
12:15 GRUNIK Vladimír 1938 Zlín
13:00 HOFFMANN Ota 1938 Zlín
13:45 DORAZIN Ladislav 1941 Lukov

Pondělí 25.01.2021

Čas Jméno Rok narození Bydliště
09:45 nezveřejněný obřad
10:30 JAVORA Milán 1936 Zlín
11:30 BOBOT Jan 1972 Brumov

Sobota 23.01.2021

Čas Jméno Rok narození Bydliště
11:30 nezveřejněný obřad
12:15 Ing. HRDINA Jiří 1947 Zlín

Pátek 22.01.2021

Čas Jméno Rok narození Bydliště
09:00 NĚMEC Zdeněk 1943 Žabárna
09:45 HOLFELD Ivan 1938 Zlín
10:30 ROHÁČEK Břetislav 1937 Otrokovice
11:30 TOMAN David 1984 Zlín
12:15 ŽÁKOVÁ Věra 1951 Zlín
13:00 ČERVENKA Rudolf 1942 Zlín
13:45 ČECH Jiří 1974 Zlín

Čtvrtek 21.01.2021

Čas Jméno Rok narození Bydliště
11:30 STRNADEL Josef 1952 Tečovice
12:15 nezveřejněný obřad

Středa 20.01.2021

Čas Jméno Rok narození Bydliště
09:45 ŠPAČKOVÁ Milada 1931 Zlín
10:30 nezveřejněný obřad
11:30 ZIGO Vladislav 1945 Korytná
12:15 GLÍŽ Ludvík 1937 Březolupy
13:00 KOŘENKOVÁ Marie 1926 Zlín
13:45 nezveřejněný obřad

Úterý 19.01.2021

Čas Jméno Rok narození Bydliště
09:45 nezveřejněný obřad
10:30 nezveřejněný obřad
11:30 MENŠÍK Alois 1941 Zlín
12:15 MYNÁŘ Antonín 1959 Fryšták
13:00 JUŘÍK Antonín 1940 Provodov
13:45 ČERVINKA Jan 1954 Želechovice

Pondělí 18.01.2021

Čas Jméno Rok narození Bydliště
10:30 nezveřejněný obřad
11:30 MOČIČKOVÁ Jana 1945 Zlín
12:15 NOVÁK Aleš 1963 Slušovice
13:00 ČERSTVÝ Karel 1950 Hodonín
13:45 FRIEDRICHOVÁ Svatava 1932 Zlín 4

Sobota 16.01.2021

Čas Jméno Rok narození Bydliště
11:30 KROČOVÁ Bohumila 1931 Zlín

Pátek 15.01.2021

Čas Jméno Rok narození Bydliště
09:00 ČADA Milan 1941 Zlín 4
09:45 nezveřejněný obřad
10:30 KLÍMKOVÁ Jarmila 1960 Zlín
11:30 ADÁMEK Ladislav 1930 Zlín
12:15 JANUŠKA Oldřich 1944 Vítová
13:00 BAŘINOVÁ Helena 1930 Zlín 4
13:45 PŠEJOVÁ Ludmila 1946 Lukov

Čtvrtek 14.01.2021

Čas Jméno Rok narození Bydliště
09:00 nezveřejněný obřad
09:45 nezveřejněný obřad
10:30 DIVILA Jindřich 1933 Zlín
11:30 nezveřejněný obřad
12:15 VLAŠIC Josef 1944 Zlín
13:00 STANÍČKOVÁ Alexandra 1973 Bruntál
13:45 nezveřejněný obřad

Středa 13.01.2021

Čas Jméno Rok narození Bydliště
09:00 LÁTAL Vratislav 1948 Sazovice
09:45 SLOVÁČKOVÁ Ludmila 1939 Zlín
10:30 URBANEC Rostislav 1939 Zlín
11:30 BAŘINA Josef 1959 Vizovice
12:15 VLČEK Stanislav 1951 Zlín
13:00 SCHOBOVÁ Drahomíra 1924 Zlín
13:45 BLAŽEK Karel 1943 Zlín

Pondělí 11.01.2021

Čas Jméno Rok narození Bydliště
09:00 nezveřejněný obřad
09:45 POPELÁŘ Vítězslav 1926 Zlín
10:30 nezveřejněný obřad
11:30 MACHKOVÁ Irena 1959 Praha
12:15 nezveřejněný obřad
13:00 nezveřejněný obřad
13:45 HEGEROVÁ Anna 1932 Vizovice

Pátek 08.01.2021

Čas Jméno Rok narození Bydliště
09:00 GERYCHOVÁ Milada 1942 Trnava
09:45 HEJTMÁNEK Jaroslav 1937 Vizovice
10:30 PISARČÍK Jaromír 1949 Zlín
11:30 nezveřejněný obřad
12:15 nezveřejněný obřad
13:00 MUDr. TESAŘÍK Libor 1964 Napajedla
13:45 nezveřejněný obřad

Čtvrtek 07.01.2021

Čas Jméno Rok narození Bydliště
09:00 nezveřejněný obřad
09:45 HALUZA Jaroslav 1939 Zlín
10:30 POLEPILOVÁ Miroslava 1941 Zlín
11:30 JANEČKA Pavel 1945 Želechovice nad Dřevnicí
12:15 FRANKEOVÁ Marie 1923 Zlín
13:00 FRÜHAUF Karel 1932 Květná
13:45 nezveřejněný obřad

Středa 06.01.2021

Čas Jméno Rok narození Bydliště
09:00 nezveřejněný obřad
09:45 Ing. KAŠPÁREK František 1939 Březolupy
10:30 VACULÍK Stanislav 1928 Zlín
11:30 SVOBODOVÁ Eliška 1926 Zlín
12:15 ROKYTOVÁ Miloslava 1945 Zlín
13:00 nezveřejněný obřad
13:45 nezveřejněný obřad

Pondělí 04.01.2021

Čas Jméno Rok narození Bydliště
09:00 MATZENAUEROVÁ Jiřina 1931 Zlín
09:45 KOUTNÁ Marie 1933 Malenovice
10:30 ŠKAPOVÁ Naděžda 1927 Zlín
11:30 PAPEŽÍKOVÁ Marie 1937 Fryšták
12:15 KAŠPÁRKOVÁ Soňa 1928 Zlín
13:00 nezveřejněný obřad
13:45 PLAČEK Bohuslav 1954 Sehradice

Sobota 02.01.2021

Čas Jméno Rok narození Bydliště
11:30 MATULA Milán 1939 Ostrata
12:15 NOSÁLEK Evžen 1961 Zlín

Čtvrtek 31.12.2020

Čas Jméno Rok narození Bydliště
09:00 MELNYK Ivan 1964 Ukrajina
09:45 nezveřejněný obřad
10:30 nezveřejněný obřad
11:30 nezveřejněný obřad

Středa 30.12.2020

Čas Jméno Rok narození Bydliště
09:00 JASENSKÁ Alice 1944 Bratřejov
09:45 nezveřejněný obřad
10:30 Ing. SKLENAŘÍK Libor 1936 Zlín
11:30 SMETANA Antonín 1929 Zlín
12:15 BARAKEROVÁ Evdokiya 1930 Zlín
13:00 Ing. KAŇKA Jan 1943 Zlín
13:45 Ing. BÁNOVSKÝ Aleš 1933 Zlín

Úterý 29.12.2020

Čas Jméno Rok narození Bydliště
09:00 RABEL Karel 1953 Zlín
09:45 POSLUŠNÁ Růžena 1935 Zlín
10:30 VOJKŮVKOVÁ Marta 1939 Zlín
11:30 ŠEVČÍK Karel 1931 Zlín
12:15 nezveřejněný obřad
13:00 nezveřejněný obřad
13:45 nezveřejněný obřad

Pondělí 28.12.2020

Čas Jméno Rok narození Bydliště
09:00 nezveřejněný obřad
09:45 SVOZILOVÁ Ludmila 1931 Zlín
10:30 MALÍKOVÁ Aloisie 1936 Karolinka
11:30 JUŘENA Vladimír 1935 Zlín
12:15 ŘEHÁKOVÁ Věra 1929 Olomouc
13:00 KOVAŘČÍKOVÁ Jiřina 1937 Liptál
13:45 ŠENKEŘÍKOVÁ Olga 1928 Zlín

Středa 23.12.2020

Čas Jméno Rok narození Bydliště
09:00 MAULE Miloslav 1925 Zlín
09:45 BEČICOVÁ Jarmila 1939 Trnava
10:30 SLOVÁKOVÁ Vlasta 1954 Malenovice
11:30 JANIGA Tomáš 1933 Strání
12:15 nezveřejněný obřad
13:00 MASAR Miroslav 1947 Zlín

Úterý 22.12.2020

Čas Jméno Rok narození Bydliště
09:45 BRADOVÁ Anna 1928 Zlín
10:30 PAŠTĚKA Jiří 1932 Tečovice
11:30 MIKŠANÍKOVÁ Svatava 1946 Zlín

Pondělí 21.12.2020

Čas Jméno Rok narození Bydliště
10:30 FIURÁŠEK Stanislav 1942 Zlín
11:30 ZELÍK František 1942 Zlín

Pátek 18.12.2020

Čas Jméno Rok narození Bydliště
09:00 nezveřejněný obřad
09:45 MIKULIČKA Karel 1952 Luhačovice
10:30 VINKLÁREK Vladislav 1935 Zlín
11:30 VYORALOVÁ Anna 1940 Napajedla
12:15 KUBÁNÍKOVÁ Oldřiška 1948 Mysločovice
13:00 nezveřejněný obřad

Čtvrtek 17.12.2020

Čas Jméno Rok narození Bydliště
09:00 ŠALENA Pavel 1955 Zádveřice
09:45 JANÁČ Alois 1945 Napajedla
10:30 VRÁNOVÁ Ludmila 1960 Zlín
11:30 PIPPAL Vladimír 1944 Malenovice
12:15 ČABLOVÁ Svatava 1932 Zlín
13:00 nezveřejněný obřad

Středa 16.12.2020

Čas Jméno Rok narození Bydliště
11:30 HŘIB Josef 1946 Zlín
12:15 STRADIOT Tomáš 1968 Pernink
13:00 ČERMÁK Květoslav 1933 Malenovice
13:45 ČÍHALOVÁ Františka 1939 Zlín

Pondělí 14.12.2020

Čas Jméno Rok narození Bydliště
10:30 JUGASOVÁ Zdeňka 1932 Otrokovice
11:30 KUBÍČEK Antonín 1936 Lechotice
12:15 nezveřejněný obřad
13:00 nezveřejněný obřad
13:45 MIKOVÁ Vlastimila 1947 Zlín

Sobota 12.12.2020

Čas Jméno Rok narození Bydliště
11:30 nezveřejněný obřad

Pátek 11.12.2020

Čas Jméno Rok narození Bydliště
10:30 IRGLOVÁ Ludmila 1933 Zlín
11:30 nezveřejněný obřad
12:15 HALUZÍKOVÁ Marta 1939 Zlín
13:00 HULÁN Bedřich 1920 Vizovice
13:45 DAŇKOVÁ Eva 1951 Zlín

Čtvrtek 10.12.2020

Čas Jméno Rok narození Bydliště
13:00 ZAKOPALOVÁ Dagmar 1948 Míškovice

Středa 09.12.2020

Čas Jméno Rok narození Bydliště
11:30 VYBÍRALOVÁ Jarmila 1940 Zlín
12:15 BLAHOVÁ Milada 1930 Otrokovice
13:00 ŠENKEŘÍKOVÁ Naděžda 1933 Zlín

Pondělí 07.12.2020

Čas Jméno Rok narození Bydliště
10:30 nezveřejněný obřad
11:30 ZELÍK Josef 1930 Bílovice
12:15 RISTOVSKÝ Jane 1942 Velký Ořechov
13:00 KARÁSKOVÁ Božena 1931 Vizovice
13:45 nezveřejněný obřad

Sobota 05.12.2020

Čas Jméno Rok narození Bydliště
11:30 ŠNAJDAROVÁ Jarmila 1932 Zlín

Pátek 04.12.2020

Čas Jméno Rok narození Bydliště
09:45 DŘEVOJÁNEK Jan 1954 Želechovice n. Dřevnicí
10:30 KADLČÁKOVÁ Ludmila 1931 Halenkovice
11:30 TUREČKOVÁ Božena 1941 Malenovice
12:15 nezveřejněný obřad
13:00 HRADILOVÁ Anna 1944 Malenovice
13:45 nezveřejněný obřad

Čtvrtek 03.12.2020

Čas Jméno Rok narození Bydliště
11:30 JASENSKÝ Oldřich 1947 Zlín
12:15 nezveřejněný obřad
13:00 ODSTRČILOVÁ Drahomíra 1947 Malenovice
13:45 KUČEROVÁ Vlasta 1933 Zlín

Středa 02.12.2020

Čas Jméno Rok narození Bydliště
10:30 nezveřejněný obřad
11:30 ČERNÝ Jaroslav 1938 Lůžkovice
12:15 ZÁPALKA Jaromír 1948 Zlín
13:00 SOVIČKA Oldřich 1933 Malenovice
13:45 BARBOŘÍKOVÁ Marie 1930 Kostelec

Pondělí 30.11.2020

Čas Jméno Rok narození Bydliště
09:00 SUCHÁČKOVÁ Marie 1935 Újezd
09:45 KUBELKOVÁ Božena 1930 Malenovice
11:30 VIČÁNEK František 1949 Vizovice
12:15 Ing. GOLOMBEK Jiří 1934 Zlín
13:00 ZÁBOJNÍK Josef 1940 Napajedla
13:45 nezveřejněný obřad

Sobota 28.11.2020

Čas Jméno Rok narození Bydliště
11:30 TRIZULIAK Milan 1965 Svárov
12:15 nezveřejněný obřad

Pátek 27.11.2020

Čas Jméno Rok narození Bydliště
09:00 BEDNÁŘOVÁ Věra 1939 Zlín
09:45 CHROMČÁKOVÁ Františka 1938 Zlín
10:30 VRANÍK František 1930 Velíková
11:30 SVOBODA Jan 1956 Kostelec
12:15 nezveřejněný obřad
13:00 VÍTOVÁ Marta 1942 Zlín
13:45 ŠTEFKOVÁ Zdenka 1937 Zlín

Čtvrtek 26.11.2020

Čas Jméno Rok narození Bydliště
09:00 HLAVSA František 1930 Želechovice nad Dřevnicí
09:45 nezveřejněný obřad
10:30 DORNIČÁK Emil 1932 Zlín
11:30 nezveřejněný obřad
12:15 nezveřejněný obřad
13:00 PATÁK Alois 1926 Štípa
13:45 SEDLAŘÍK Miroslav 1932 Zlín

Středa 25.11.2020

Čas Jméno Rok narození Bydliště
09:00 ADAMEC Pavol 1951 Vizovice
09:45 BŘEZÍKOVÁ Ludmila 1941 Zlín
10:30 nezveřejněný obřad
11:30 BAREK Slavoj 1943 Pozlovice
12:15 nezveřejněný obřad
13:00 GRYGA Lumír 1936 Otrokovice
13:45 MIKEL Oldřich 1924 Zlín

Pondělí 23.11.2020

Čas Jméno Rok narození Bydliště
09:00 MACHALA Miroslav 1954 Uherský Brod
09:45 nezveřejněný obřad
10:30 nezveřejněný obřad
11:30 STIBOR Miroslav 1942 Zlín
12:15 ROŽŇÁK Josef 1937 Sobělice
13:00 ŠNAJDAR Antonín 1942 Kelníky
13:45 VYDRŽELOVÁ Anna 1927 Zlín

Sobota 21.11.2020

Čas Jméno Rok narození Bydliště
09:00 nezveřejněný obřad
09:45 REMEŠ Jan 1936 Napajedla
10:30 Ing. HOUŠKA Čeněk 1957 Zlín
11:30 HOLÍK Antonín 1940 Zlín
12:15 PERNICOVÁ Eliška 1935 Zlín
13:00 Ing. PINOSOVÁ Ladislava 1946 Fryšták

Pátek 20.11.2020

Čas Jméno Rok narození Bydliště
09:00 nezveřejněný obřad
09:45 SLOBODIAN Jiří 1944 Otrokovice
10:30 ČÍŽKOVÁ Věra 1946 Zlín
11:30 Mgr. DOSTÁLOVÁ Jitka 1940 Zlín
12:15 HOŘÍNKOVÁ Silva 1927 Želechovice nad Dřevnicí
13:00 COUFALOVÁ Marie 1932 Zlín
13:45 RES Eduard 1938 Zlín

Čtvrtek 19.11.2020

Čas Jméno Rok narození Bydliště
09:00 nezveřejněný obřad
09:45 VYORALOVÁ Marie 1930 Zlín
10:30 nezveřejněný obřad
11:30 STÜNDL Miloslav 1932 Zlín
12:15 POPELKOVÁ Marie 1932 Zlín
13:00 nezveřejněný obřad
13:45 nezveřejněný obřad

Středa 18.11.2020

Čas Jméno Rok narození Bydliště
09:00 HELEŠICOVÁ Eliška 1946 Zlín
09:45 nezveřejněný obřad
10:30 HUĎOVÁ Marie 1929 Zlín
11:30 Ing. VOJKŮVKA Oldřich 1937 Zlín
12:15 nezveřejněný obřad
13:00 nezveřejněný obřad
13:45 nezveřejněný obřad

Pondělí 16.11.2020

Čas Jméno Rok narození Bydliště
09:00 nezveřejněný obřad
09:45 nezveřejněný obřad
10:30 NÁVOJ Jaroslav 1943 Zlín
11:30 JAHODA Jaroslav 1937 Sehradice
12:15 SLOVÁK Milan 1929 Zlín
13:00 ŠNAJDROVÁ Anna 1937 Malenovice
13:45 nezveřejněný obřad

Sobota 14.11.2020

Čas Jméno Rok narození Bydliště
09:45 HEJTMÁNKOVÁ Alena 1953 Zlín
10:30 nezveřejněný obřad
11:30 BOŘUTA František 1943 Želechovice nad Dřevnicí
12:15 PROKOPOVÁ Naděžda 1945 Olomouc
13:00 nezveřejněný obřad

Pátek 13.11.2020

Čas Jméno Rok narození Bydliště
09:00 HRNČIŘÍKOVÁ Alena 1948 Želechovice nad Dřevnicí
09:45 BĚTÍK Rostislav 1949 Otrokovice
10:30 NAJMAN Miroslav 1935 Kostelec
11:30 MUDŘÍKOVÁ Květoslava 1933 Zlín
12:15 RYBNÍČEK Ladislav 1944 Zlín
13:00 JANÍKOVÁ Anna 1928 Hostišová
13:45 nezveřejněný obřad

Čtvrtek 12.11.2020

Čas Jméno Rok narození Bydliště
09:00 nezveřejněný obřad
09:45 KRÁTKÝ František 1937 Racková
10:30 MYNAŘÍKOVÁ Františka 1928 Lukov
11:30 nezveřejněný obřad
12:15 nezveřejněný obřad
13:00 nezveřejněný obřad
13:45 HEŘTOVÁ Eva 1942 Kvasice

Středa 11.11.2020

Čas Jméno Rok narození Bydliště
09:00 nezveřejněný obřad
09:45 nezveřejněný obřad
10:30 DOPITA Vladimír 1937 Zlín
11:30 nezveřejněný obřad
12:15 BIA Ivo 1946 Kroměříž
13:00 nezveřejněný obřad
13:45 ROČEK Jaroslav 1964 Zádveřice

Pondělí 09.11.2020

Čas Jméno Rok narození Bydliště
09:00 KANTNER Rudolf 1941 Bohuslavice nad Vláří
09:45 nezveřejněný obřad
10:30 MÁLEK Jaroslav 1938 Zlín
11:30 HUBÁČEK Josef 1940 Nedachlebice
12:15 KOVÁŘOVÁ Pavla 1930 Zlín
13:00 ZEZULKOVÁ Marie 1936 Zlín
13:45 ERNEST Zdeněk 1935 Štípa

Sobota 07.11.2020

Čas Jméno Rok narození Bydliště
10:30 PLASKUROVÁ Věra 1929 Pozlovice
11:30 JEDLIČKA Miloslav 1930 Provodov

Pátek 06.11.2020

Čas Jméno Rok narození Bydliště
09:00 SMOLKOVÁ Jaroslava 1936 Malenovice
09:45 ADÁMEK Adolf 1944 Březolupy
10:30 PETŘÍK Jiří 1965 Hrobice
11:30 POLÁŠKOVÁ Františka 1932 Loučka
12:15 nezveřejněný obřad
13:00 GARGULÁKOVÁ Marie 1952 Vsetín
13:45 MRLÍK Zdeněk 1948 Veselí nad Moravou

Čtvrtek 05.11.2020

Čas Jméno Rok narození Bydliště
09:00 BLAŽEK Drahomír 1951 Březnice
09:45 JAVOŘÍK Svatopluk 1933 Zlín
10:30 nezveřejněný obřad
11:30 Ing. VYDRA Karel 1941 Zlín
12:15 Ing. FIŠER Otto 1952 Zlín
13:00 nezveřejněný obřad
13:45 NEMÁŠOVÁ Anna 1942 Zlín

Středa 04.11.2020

Čas Jméno Rok narození Bydliště
09:00 nezveřejněný obřad
09:45 MACHALOVÁ Jitka 1941 Provodov
10:30 ROZEHNAL Bohumír 1946 Zlín
11:30 Ing. ZBOŘIL Ludvík 1934 Zlín
12:15 BRAUNER Zdeněk 1941 Malenovice
13:00 OBDRŽÁLKOVÁ Drahomíra 1932 Provodov
13:45 KŮSTKA Petr 1943 Vizovice

Pondělí 02.11.2020

Čas Jméno Rok narození Bydliště
09:00 nezveřejněný obřad
09:45 nezveřejněný obřad
10:30 nezveřejněný obřad
11:30 SUCHOMELOVÁ Marie 1943 Malenovice
12:15 DOHNALOVÁ Eva 1939 Malenovice
13:00 nezveřejněný obřad
13:45 nezveřejněný obřad

Sobota 31.10.2020

Čas Jméno Rok narození Bydliště
10:30 nezveřejněný obřad
11:30 ZAPLETALOVÁ Jaroslava 1937 Malenovice
12:15 nezveřejněný obřad
13:00 Ing. PODLUCKÝ Otakar 1940 Zlín

Pátek 30.10.2020

Čas Jméno Rok narození Bydliště
09:00 ČUŘÍK Pavel 1976 Hrobice
09:45 SCHINCKE Willi 1937 Zlín
10:30 HANULÍKOVÁ Dagmar 1933 Zlín
11:30 BEDNAŘÍKOVÁ Jaroslava 1935 Zlín
12:15 KOCMANOVÁ Milada 1934 Malenovice
13:00 NAVRÁTIL Jaroslav 1936 Ostrata
13:45 ŠTACHOVÁ Terezie 1932 Zlín

Čtvrtek 29.10.2020

Čas Jméno Rok narození Bydliště
09:00 nezveřejněný obřad
09:45 CINK Petr 1935 Zlín
10:30 PISKOVÁ Libuše 1930 Zlín
11:30 Ing. HRUBÝ Jiří 1946 Zlín
12:15 KLHŮFEK Pavel 1943 Zlín
13:00 NOVOSÁDOVÁ Jiřina 1952 Doubravy
13:45 nezveřejněný obřad

Pondělí 26.10.2020

Čas Jméno Rok narození Bydliště
10:30 ŠABRŠULOVÁ Marie 1937 Lhotsko
11:30 nezveřejněný obřad
12:15 nezveřejněný obřad
13:00 MATOCHA Josef 1939 Zlín
13:45 nezveřejněný obřad

Pátek 23.10.2020

Čas Jméno Rok narození Bydliště
09:45 nezveřejněný obřad
10:30 nezveřejněný obřad
11:30 nezveřejněný obřad
12:15 nezveřejněný obřad
13:00 SIMERSKÝ Vratislav 1931 Zlín
13:45 MALÍKOVÁ Ludmila 1931 Zlín

Čtvrtek 22.10.2020

Čas Jméno Rok narození Bydliště
09:45 nezveřejněný obřad
10:30 BATOUŠEK Evžen 1945 Zlín
11:30 nezveřejněný obřad
12:15 nezveřejněný obřad
13:00 nezveřejněný obřad
13:45 VELÍMOVÁ Hana 1942 Zlín

Středa 21.10.2020

Čas Jméno Rok narození Bydliště
09:00 nezveřejněný obřad
09:45 POKORNÝ Milan 1935 Lukov
10:30 nezveřejněný obřad
11:30 nezveřejněný obřad

Pondělí 19.10.2020

Čas Jméno Rok narození Bydliště
10:30 nezveřejněný obřad
11:30 nezveřejněný obřad
12:15 ŠTÝS Lubomír 1957 Zlín
13:00 KRÁLÍKOVÁ Pavla 1961 Biskupice

Sobota 17.10.2020

Čas Jméno Rok narození Bydliště
10:30 nezveřejněný obřad
11:30 nezveřejněný obřad
12:15 ŠLAPALOVÁ Vlasta 1934 Zlín

Pátek 16.10.2020

Čas Jméno Rok narození Bydliště
09:00 nezveřejněný obřad
09:45 nezveřejněný obřad
10:30 NOVÁKOVÁ Dana 1962 Hulín
11:30 HANULÍK František 1930 Zlín
12:15 MACH Petr 1951 Zlín
13:00 nezveřejněný obřad
13:45 ŠTEKL Miroslav 1933 Malenovice

Čtvrtek 15.10.2020

Čas Jméno Rok narození Bydliště
10:30 HANAČÍK Michal 1996 Rudice
11:30 FOLDYNA Petr 1944 Zlín
12:15 STŘÍTECKÝ Jaroslav 1948 Chrastěšov
13:00 nezveřejněný obřad

Středa 14.10.2020

Čas Jméno Rok narození Bydliště
10:30 KRASICKÝ Miloslav 1942 Zlín
11:30 ORSAVOVÁ Jiřina 1932 Zlín
12:15 PETLACH Pavel 1965 Zlín
13:00 ZAJÍČEK František 1931 Malenovice

Pondělí 12.10.2020

Čas Jméno Rok narození Bydliště
10:30 KARLÍK Václav 1934 Zlín
11:30 nezveřejněný obřad
12:15 nezveřejněný obřad

Sobota 10.10.2020

Čas Jméno Rok narození Bydliště
11:30 ADÁMEK Miloslav 1938 Trnava

Pátek 09.10.2020

Čas Jméno Rok narození Bydliště
09:45 JUGASOVÁ Iva 1940 Zlín
10:30 GROSSMANNOVÁ Marta 1926 Lukov
11:30 nezveřejněný obřad
12:15 Ing. PONÍŽIL František, CSc. 1937 Zlín
13:00 NEBÁZNIVÝ Karel 1947 Zlín
13:45 nezveřejněný obřad

Čtvrtek 08.10.2020

Čas Jméno Rok narození Bydliště
10:30 HARTLOVÁ Blanka 1929 Zlín
11:30 HOLEŇOVÁ Bohumila 1948 Zlín
12:15 VRKOČOVÁ Marie 1939 Traplice
13:00 TRNKA Vlastimil 1930 Uherský Brod

Středa 07.10.2020

Čas Jméno Rok narození Bydliště
10:30 nezveřejněný obřad
11:30 ŠIMONOVSKÁ Marie 1926 Malenovice
12:15 nezveřejněný obřad
13:00 SKAUNICOVÁ Jana 1929 Zlín
13:45 VANĚČKOVÁ Anna 1934 Zlín

Pondělí 05.10.2020

Čas Jméno Rok narození Bydliště
09:00 FAIX Ján 1943 Zlín
09:45 PŠENKOVÁ Lubomíra 1929 Zlín
10:30 KROPÁČOVÁ Helena 1944 Brno
11:30 nezveřejněný obřad
12:15 nezveřejněný obřad
13:00 LIZANEC Miroslav 1935 Zlín

Pátek 02.10.2020

Čas Jméno Rok narození Bydliště
09:45 nezveřejněný obřad
10:30 SALVETOVÁ Jindřiška 1938 Zlín
11:30 KOCOURKOVÁ Františka 1945 Malenovice
12:15 PŠENČÍK Jan 1947 Kostelec
13:00 nezveřejněný obřad
13:45 STRNADLOVÁ Ludmila 1930 Malenovice

Čtvrtek 01.10.2020

Čas Jméno Rok narození Bydliště
13:00 nezveřejněný obřad
13:45 nezveřejněný obřad

Středa 30.09.2020

Čas Jméno Rok narození Bydliště
10:30 ŽALMÁNEK Jan 1933 Zlín
11:30 nezveřejněný obřad
12:15 BABKOVÁ Libuše 1920 Olomouc
13:00 DOLEŽAL Viktor 1933 Zlín
13:45 nezveřejněný obřad

Úterý 29.09.2020

Čas Jméno Rok narození Bydliště
10:30 ČECHMÁNKOVÁ Jiřina 1932 Zlín

Sobota 26.09.2020

Čas Jméno Rok narození Bydliště
11:30 ELIÁŠ Jan 1921 Lipník nad Bečvou
12:15 SLOVÁČKOVÁ Ladislava 1960 Zlín

Pátek 25.09.2020

Čas Jméno Rok narození Bydliště
09:45 GORGOŇOVÁ Božena 1932 Zlín
10:30 RNDr. KŘENEK Josef 1942 Zlín
11:30 BĚLÍČEK František 1949 Zádveřice
12:15 ŠKUBALOVÁ Věra 1922 Zlín
13:00 nezveřejněný obřad
13:45 HURTA Vlastimil 1931 Zlín

Čtvrtek 24.09.2020

Čas Jméno Rok narození Bydliště
11:30 nezveřejněný obřad
12:15 nezveřejněný obřad

Středa 23.09.2020

Čas Jméno Rok narození Bydliště
10:30 nezveřejněný obřad

Pondělí 21.09.2020

Čas Jméno Rok narození Bydliště
11:30 VÁŇOVÁ Marie 1950 Neubuz
12:15 MATUŠKA Petr 1961 Zlín

Sobota 19.09.2020

Čas Jméno Rok narození Bydliště
12:15 BAČÁK Karel 1935 Boršice u Buchlovic

Pátek 18.09.2020

Čas Jméno Rok narození Bydliště
10:30 PANČOCHOVÁ Františka 1935 Zlín
11:30 MUDr. CARAS Jaroslav 1946 Zlín

Čtvrtek 17.09.2020

Čas Jméno Rok narození Bydliště
11:30 ŠIMEK Jaroslav 1937 Zlín
12:15 JAŠKA Stanislav 1949 Želechovice

Středa 16.09.2020

Čas Jméno Rok narození Bydliště
10:30 nezveřejněný obřad
11:30 nezveřejněný obřad
12:15 JUŘÍČEK František 1951 Lukov
13:00 Ing. JELÍNEK Rudolf 1932 Zlín

Pondělí 14.09.2020

Čas Jméno Rok narození Bydliště
11:30 PŘICHYSTAL Jaroslav 1943 Zlín
12:15 HANAČÍK Bohumil 1925 Zlín
13:00 MORAVEC Jaroslav 1940 Zlín
13:45 TOMÁNEK Jaroslav 1954 Liptál

Sobota 12.09.2020

Čas Jméno Rok narození Bydliště
10:30 MUDr. HANÁČKOVÁ Jana 1943 Zlín
11:30 MUDr. ŠINDLÁŘ Miroslav 1956 Zlín
12:15 nezveřejněný obřad
13:00 KOVÁŘ Karel 1928 Malenovice
13:45 nezveřejněný obřad

Pátek 11.09.2020

Čas Jméno Rok narození Bydliště
09:00 HOLÁ Vlasta 1943 Zádveřice
09:45 nezveřejněný obřad
10:30 nezveřejněný obřad

Čtvrtek 10.09.2020

Čas Jméno Rok narození Bydliště
11:30 nezveřejněný obřad
12:15 RICHTROVÁ Zdenka 1932 Lůžkovice

Středa 09.09.2020

Čas Jméno Rok narození Bydliště
11:30 BENDÍKOVÁ Bedřiška 1932 Zlín
12:15 nezveřejněný obřad
13:00 nezveřejněný obřad
13:45 PUNČOCHÁŘOVÁ Ludmila 1945 Vizovice

Pondělí 07.09.2020

Čas Jméno Rok narození Bydliště
10:30 CVÍČKOVÁ Eva 1946 Zlín
11:30 Ing. ADÁMEK Jiří 1941 Zlín
12:15 CZAPÁK Ladislav 1958 Březnice
13:00 nezveřejněný obřad

Sobota 05.09.2020

Čas Jméno Rok narození Bydliště
10:30 KOLAŘÍK Josef 1926 Zlín
11:30 HOFERKOVÁ Anděla 1932 Praha
12:15 HORÁK Antonín 1972 Napajedla

Pátek 04.09.2020

Čas Jméno Rok narození Bydliště
09:45 nezveřejněný obřad
10:30 PALKA František 1948 Zlín

Čtvrtek 03.09.2020

Čas Jméno Rok narození Bydliště
11:30 BAČŮVKOVÁ Anna 1930 Malenovice
12:15 DVOŘÁKOVÁ Renata 1953 Luhačovice
13:00 MACHOŇOVÁ Ludmila 1943 Zlín
13:45 TOPIČOVÁ Anežka 1929 Zlín

Středa 02.09.2020

Čas Jméno Rok narození Bydliště
11:30 JÁNSKÝ Alois 1952 Fryšták
12:15 ČERVINKA Josef 1941 Zlín

Pondělí 31.08.2020

Čas Jméno Rok narození Bydliště
10:30 nezveřejněný obřad
11:30 nezveřejněný obřad
12:15 Raganová Jiřina 1939 Vizovice
13:00 nezveřejněný obřad

Pátek 28.08.2020

Čas Jméno Rok narození Bydliště
10:30 JÁNĚ Jaroslav 1940 Zlín
11:30 KREJČÍ Otakar 1926 Zlín
12:15 nezveřejněný obřad
13:00 nezveřejněný obřad

Čtvrtek 27.08.2020

Čas Jméno Rok narození Bydliště
11:30 nezveřejněný obřad
12:15 STRAPEC Luděk 1970 Březolupy

Středa 26.08.2020

Čas Jméno Rok narození Bydliště
09:45 BEČICA Jiří 1943 Lípa u Zlína
10:30 nezveřejněný obřad

Pondělí 24.08.2020

Čas Jméno Rok narození Bydliště
10:30 BARDODĚJ Ivan 1952 Velíková
11:30 BŘEZÍK Jan 1938 Malenovice
12:15 ČECHOVÁ Zdeňka 1962 Malenovice

Pátek 21.08.2020

Čas Jméno Rok narození Bydliště
09:00 nezveřejněný obřad
09:45 BEČÁK Alois 1950 Zlín
10:30 nezveřejněný obřad
11:30 KAMENÍČKOVÁ Marie 1931 Napajedla
12:15 nezveřejněný obřad
13:00 CHROMEK Vítězslav 1974 Bohuslavice u Zlína
13:45 nezveřejněný obřad

Čtvrtek 20.08.2020

Čas Jméno Rok narození Bydliště
11:30 MATULÍK Rudolf 1923 Zlín
12:15 FIALOVÁ Marie 1941 Zlín
13:00 nezveřejněný obřad

Středa 19.08.2020

Čas Jméno Rok narození Bydliště
10:30 PETRLOVÁ Jarmila 1929 Lukov
11:30 MATĚJOVÁ Ludmila 1928 Zlín
12:15 HALAŠKA Alois 1956 Zlín

Pondělí 17.08.2020

Čas Jméno Rok narození Bydliště
10:30 nezveřejněný obřad
11:30 FIŠER Jindřich 1942 Zlín
12:15 MARKYTÁNOVÁ Vlasta 1930 Otrokovice

Sobota 15.08.2020

Čas Jméno Rok narození Bydliště
13:00 HOUŠŤOVÁ Věra 1926 Zlín

Pátek 14.08.2020

Čas Jméno Rok narození Bydliště
09:00 KRAJČOVÁ Jarmila 1933 Zlín
09:45 RYGALOVÁ Emilie 1947 Mysločovice
10:30 Doc. PhDr. ŠIŠKA Zbyněk, CSc. 1930 Malenovice
11:30 MALIČKÝ Lubomír 1943 Štípa
12:15 nezveřejněný obřad
13:00 nezveřejněný obřad
13:45 TRÁVNÍČEK Milan 1930 Zlín

Čtvrtek 13.08.2020

Čas Jméno Rok narození Bydliště
10:30 nezveřejněný obřad
11:30 JANČÍK Oldřich 1932 Zlín-Kudlov
12:15 PODOLA Miloslav 1941 Jasenná
13:00 ŠAFAŘÍK Bedřich 1939 Zlín
13:45 SVĚTLÍKOVÁ Marie 1932 Tečovice

Středa 12.08.2020

Čas Jméno Rok narození Bydliště
11:30 nezveřejněný obřad
12:15 FORGÁČ David 1971 Zlín

Pondělí 10.08.2020

Čas Jméno Rok narození Bydliště
09:45 HUBÁČKOVÁ Marta 1965 Nedachlebice
10:30 nezveřejněný obřad
11:30 STAROSTKOVÁ Marie 1930 Zlín
12:15 HLUŠTÍK Josef 1949 Březnice

Pátek 07.08.2020

Čas Jméno Rok narození Bydliště
10:30 ŠURÁŇ Josef 1945 Malenovice
11:30 KONEČNÁ Yvona 1965 Karlovice
12:15 nezveřejněný obřad
13:00 nezveřejněný obřad
13:45 nezveřejněný obřad

Čtvrtek 06.08.2020

Čas Jméno Rok narození Bydliště
11:30 VÁLEK Josef 1949 Zlín
12:15 nezveřejněný obřad
13:00 KARÁSKOVÁ Irena 1936 Zlín

Středa 05.08.2020

Čas Jméno Rok narození Bydliště
10:30 nezveřejněný obřad

Pondělí 03.08.2020

Čas Jméno Rok narození Bydliště
13:45 ŠVEJČARA Miroslav 1952 Napajedla

Pátek 31.07.2020

Čas Jméno Rok narození Bydliště
10:30 HOKE Margita 1960 Zlín
11:30 nezveřejněný obřad
12:15 VOJTÁŠEK Josef 1956 Zlín
13:00 TRČALOVÁ Ludmila 1937 Zlín
13:45 nezveřejněný obřad

Čtvrtek 30.07.2020

Čas Jméno Rok narození Bydliště
13:00 KRESTA Jiří 1960 Malenovice
13:45 MATURA Patrik 1994 Březolupy

Středa 29.07.2020

Čas Jméno Rok narození Bydliště
11:30 JUŘENA Vlastimil 1952 Malenovice

Pondělí 27.07.2020

Čas Jméno Rok narození Bydliště
11:30 BOCHOŘÁK Jaroslav 1946 Malenovice

Pátek 24.07.2020

Čas Jméno Rok narození Bydliště
11:30 Ing. NOVOSAD Mojmír 1951 Zlín
12:15 MALANÍKOVÁ Helena 1943 Zlín

Čtvrtek 23.07.2020

Čas Jméno Rok narození Bydliště
10:30 ČASTULÍKOVÁ Zdenka 1924 Luhačovice
11:30 FIALA Petr 1976 Zlín
12:15 ŽALUDKOVÁ Marie 1932 Zlín

Středa 22.07.2020

Čas Jméno Rok narození Bydliště
11:30 DAŇKOVÁ Jaroslava 1932 Zlín
12:15 nezveřejněný obřad

Pátek 17.07.2020

Čas Jméno Rok narození Bydliště
12:15 DVOŘÁK Jan 1953 Zlín
13:00 nezveřejněný obřad
13:45 VOJTEK Jaromír 1959 Uherský Brod

Čtvrtek 16.07.2020

Čas Jméno Rok narození Bydliště
11:30 HÁBA Jiří 1952 Vizovice

Středa 15.07.2020

Čas Jméno Rok narození Bydliště
10:30 PASTYŘÍK Roman 1970 Hřivínův Újezd
11:30 BENÍČKOVÁ Dagmar 1954 Malenovice
12:15 nezveřejněný obřad
13:00 VOLNÝ Lubomír 1927 Zlín
13:45 KŘÍŽKA Zdeněk 1940 Zlín

Pondělí 13.07.2020

Čas Jméno Rok narození Bydliště
09:00 ZÁLEŠÁKOVÁ Anna 1936 Zlín
09:45 NEDOMA Svatopluk 1947 Zlín
10:30 BLAŽEK Pavel 1930 Luhačovice
11:30 nezveřejněný obřad
12:15 TOMKOVIČ Rudolf 1953 Zlín
13:00 HLAVÁČOVÁ Terezie 1941 Otrokovice
13:45 POLÁŠKOVÁ Anežka 1920 Zlín

Pátek 10.07.2020

Čas Jméno Rok narození Bydliště
11:30 nezveřejněný obřad
12:15 MIČÁK Jaromír 1936 Zlín
13:00 Ing. POSPÍŠIL Josef 1942 Zlín
13:45 MALOUŠKOVÁ Marie 1945 Zlín

Středa 08.07.2020

Čas Jméno Rok narození Bydliště
10:30 KADLEC Mojmír 1937 Vizovice
11:30 KONEČNÝ Josef 1925 Zlín
12:15 SÝKORA Zdeněk 1946 Zlín
13:00 nezveřejněný obřad
13:45 HOVADÍK Karel 1934 Malenovice

Sobota 04.07.2020

Čas Jméno Rok narození Bydliště
11:30 MUDr. MACEK Václav 1929 Zlín

Pátek 03.07.2020

Čas Jméno Rok narození Bydliště
11:30 nezveřejněný obřad
12:15 LACH František 1945 Zlín
13:00 SADÍLKOVÁ Hana 1945 Zlín

Čtvrtek 02.07.2020

Čas Jméno Rok narození Bydliště
10:30 VILÍM Martin 1960 Slušovice
11:30 KRAJČA Josef 1921 Lukov

Středa 01.07.2020

Čas Jméno Rok narození Bydliště
10:30 nezveřejněný obřad
11:30 BARTOŇ Miroslav 1944 Zlín
12:15 PRACHÝLOVÁ Věra 1937 Zlín
13:00 KOUKOL Martin 1966 Zlín
13:45 LIŠKA Dalibor 1955 Zlín

Pondělí 29.06.2020

Čas Jméno Rok narození Bydliště
10:30 nezveřejněný obřad
11:30 JANOUŠEK Jan 1943 Vsetín
13:00 PAVLINCOVÁ Elena 1934 Zádveřice
13:45 KOPALOVÁ Věroslava 1944 Zlín

Pátek 26.06.2020

Čas Jméno Rok narození Bydliště
10:30 BUREŠ Jaroslav 1951 Zlín
11:30 KOŠTIAL Miroslav 1938 Zlín
12:15 nezveřejněný obřad
13:00 LEMBERKOVÁ Libuše 1927 Zlín
13:45 Mgr. KALENDOVÁ Jiřina 1957 Chrastěšov

Čtvrtek 25.06.2020

Čas Jméno Rok narození Bydliště
10:30 ZEMANOVÁ Irena 1934 Zlín

Středa 24.06.2020

Čas Jméno Rok narození Bydliště
10:30 PRACHAŘOVÁ Marie 1934 Zlín
11:30 nezveřejněný obřad

Pátek 19.06.2020

Čas Jméno Rok narození Bydliště
10:30 nezveřejněný obřad
11:30 NEDBÁLKOVÁ Eliška 1949 Jasenná

Čtvrtek 18.06.2020

Čas Jméno Rok narození Bydliště
11:30 ŠIMKOVÁ Libuše 1941 Zlín

Středa 17.06.2020

Čas Jméno Rok narození Bydliště
10:30 ŠIMURDA František 1929 Zlín
11:30 DOMNOSILOVÁ Emilie 1938 Zlín
12:15 NĚMEČEK Vratislav 1950 Nedachlebice
13:00 Ing. VYHNÁLKOVÁ Jarmila 1958 Lukov
13:45 nezveřejněný obřad

Pondělí 15.06.2020

Čas Jméno Rok narození Bydliště
10:30 Ing. PATOČKA Stanislav 1946 Štípa
11:30 nezveřejněný obřad
12:15 MÍČKOVÁ Alena 1948 Zlín
13:00 ŠTEIGL Ivo 1936 Zlín
13:45 nezveřejněný obřad

Pátek 12.06.2020

Čas Jméno Rok narození Bydliště
09:45 BAČÍK Štefan 1939 Zlín
10:30 HNILO Josef 1939 Zlín
11:30 VAJA Zdeněk 1946 Zlín
12:15 ROSULKOVÁ Květoslava 1932 Zlín
13:00 MARTINEK Radomír 1938 Malenovice
13:45 PŠEJA František 1941 Lukov

Čtvrtek 11.06.2020

Čas Jméno Rok narození Bydliště
10:30 SKŘÍTEK Jindřich 1932 Zlín

Středa 10.06.2020

Čas Jméno Rok narození Bydliště
09:00 VĚTR Josef 1957 Korytná
09:45 OŠKEROVÁ Růžena 1934 Lukov
10:30 KREJČOVÁ Drahomíra 1927 Buchlovice
11:30 KYASOVÁ Stanislava 1936 Malenovice
12:15 nezveřejněný obřad
13:00 LALOŠÁKOVÁ Věra 1925 Zlín
13:45 FOLTÝNOVÁ Libuše 1938 Zlín

Pondělí 08.06.2020

Čas Jméno Rok narození Bydliště
10:30 KOZUBKOVÁ Eva 1934 Napajedla

Sobota 06.06.2020

Čas Jméno Rok narození Bydliště
10:30 POLÁŠEK Josef 1950 Zlín
11:30 Ing. RŮŽIČKA Jiří 1941 Zlín

Pátek 05.06.2020

Čas Jméno Rok narození Bydliště
09:45 nezveřejněný obřad
10:30 PAVLICOVÁ Věra 1942 Zlín
11:30 SÜSSEROVÁ Jaroslava 1932 Otrokovice
12:15 DOVRTĚLOVÁ Anna 1933 Zlín
13:00 KADLČÁK Jaromír 1948 Zlín
13:45 BŘEZÍKOVÁ Marie 1954 Hvozdná

Čtvrtek 04.06.2020

Čas Jméno Rok narození Bydliště
12:15 ŠVACH Jaroslav 1973 Zlín
13:00 BLAHYNKOVÁ Marie 1922 Lukov
13:45 PLÁŠKOVÁ Jarmila 1936 Zádveřice-Raková

Středa 03.06.2020

Čas Jméno Rok narození Bydliště
10:30 STAŠEK Zdeněk 1939 Zlín
11:30 DYŠLEVSKÁ Marie 1932 Zlín
12:15 RŮŽIČKA Zdeněk 1946 Otrokovice
13:00 nezveřejněný obřad
13:45 KRYŠKA Ivo 1936 Malenovice

Pondělí 01.06.2020

Čas Jméno Rok narození Bydliště
10:30 HABARTA Antonín 1951 Zlín
11:30 JURÁŠ Josef 1948 Želechovice nad Dřevnicí
12:15 nezveřejněný obřad

Pátek 29.05.2020

Čas Jméno Rok narození Bydliště
09:45 nezveřejněný obřad
10:30 CHROMEC František 1954 Štípa
11:30 KRATOCHVÍLOVÁ Jarmila 1935 Zlín
12:15 nezveřejněný obřad
13:00 NOVÁK Miroslav 1950 Otrokovice
13:45 ŽÁČKOVÁ Bohumila 1931 Luhačovice
14:30 JURČÍK Zdeněk 1940 Zlín

Středa 27.05.2020

Čas Jméno Rok narození Bydliště
10:30 nezveřejněný obřad

Pondělí 25.05.2020

Čas Jméno Rok narození Bydliště
09:00 VEČERKA Antonín 1956 Zlín
09:45 nezveřejněný obřad
10:30 JAKEŠ Josef 1951 Doubravy
11:30 BARTÍK František 1935 Sazovice
12:15 JANČOVÁ Zdenka 1931 Polichno
13:00 MIKESKOVÁ Jiřina 1942 Zlín

Pátek 22.05.2020

Čas Jméno Rok narození Bydliště
09:45 SCHNEIDEROVÁ Věra 1926 Malenovice
10:30 nezveřejněný obřad
11:30 GERŽA Karel 1951 Bratřejov
12:15 GARGULÁK Ladislav 1949 Zlín
13:00 SEMELOVÁ Jaroslava 1939 Zlín
13:45 VÁLEK Jan 1925 Lhota

Středa 20.05.2020

Čas Jméno Rok narození Bydliště
09:45 nezveřejněný obřad
10:30 TOMEŠEK Zdeněk 1934 Zlín
11:30 nezveřejněný obřad

Pondělí 18.05.2020

Čas Jméno Rok narození Bydliště
10:30 nezveřejněný obřad
11:30 ŘIHÁKOVÁ Libuše 1931 Lhotka
12:15 KUBÍČEK Petr 1977 Zlín

Sobota 16.05.2020

Čas Jméno Rok narození Bydliště
10:30 HRNČIŘÍK František 1950 Želechovice nad Dřevnicí
11:30 KARLÍK Josef 1940 Zlín

Pátek 15.05.2020

Čas Jméno Rok narození Bydliště
08:15 nezveřejněný obřad
09:00 nezveřejněný obřad
09:45 nezveřejněný obřad
10:30 nezveřejněný obřad
11:30 nezveřejněný obřad
12:15 BABINSKÝ Antonín 1970 Zlín
13:00 MRLÍK Ivan 1944 Zlín
13:45 HRČKA Jan 1935 Malenovice
14:30 nezveřejněný obřad
15:15 MUDr. ZLÍNSKÝ František 1943 Zlín

Středa 13.05.2020

Čas Jméno Rok narození Bydliště
09:45 RAFAJ Drahomír 1956 Zlín
10:30 nezveřejněný obřad
11:30 KLUČKA Miroslav 1939 Malenovice
12:15 VELČOVSKÝ Jiří 1941 Zlín

Sobota 09.05.2020

Čas Jméno Rok narození Bydliště
11:30 DRÁBKOVÁ Marie 1941 Zlín

Čtvrtek 07.05.2020

Čas Jméno Rok narození Bydliště
09:00 nezveřejněný obřad
09:45 nezveřejněný obřad
10:30 TOMEŠKOVÁ Jaroslava 1947 Zlín
11:30 DŽOGANÍKOVÁ Jiřina 1938 Otrokovice
12:15 KOCFELDOVÁ Ema 1945 Zlín
13:00 nezveřejněný obřad
13:45 nezveřejněný obřad
14:30 nezveřejněný obřad
15:15 nezveřejněný obřad

Úterý 05.05.2020

Čas Jméno Rok narození Bydliště
10:30 nezveřejněný obřad
11:30 MEDKOVÁ Maria 1933 Zlín
12:15 DUBEC Milan 1961 Ublo
13:00 KUČERA Stanislav 1943 Zlín

Čtvrtek 30.04.2020

Čas Jméno Rok narození Bydliště
09:00 JANOVSKÁ Lydie 1938 Zlín
09:45 SMETKOVÁ Milada 1937 Malenovice
10:30 nezveřejněný obřad
11:30 nezveřejněný obřad
12:15 MINÁŘOVÁ Frieda 1929 Zlín
13:00 MUDr. JAHODA Jiří 1942 Zlín
13:45 KRUTILOVÁ Zdeňka 1935 Malenovice
14:30 HABROVANSKÁ Anna 1939 Šarovy

Úterý 28.04.2020

Čas Jméno Rok narození Bydliště
09:45 VONDRÁK Josef 1943 Lukov
10:30 POLEPIL Vladimír 1948 Fryšták
11:30 ZAVADILOVÁ Marie 1939 Zlín
12:15 nezveřejněný obřad
13:00 nezveřejněný obřad

Pátek 24.04.2020

Čas Jméno Rok narození Bydliště
09:45 nezveřejněný obřad
10:30 VRBOVÁ Marie 1950 Zlín
11:30 nezveřejněný obřad
12:15 ZLÁMALOVÁ Marie 1941 Malenovice
13:00 REIMEROVÁ Jana 1940 Zlín
13:45 POSTAVA Radomír 1959 Malenovice

Středa 22.04.2020

Čas Jméno Rok narození Bydliště
09:00 nezveřejněný obřad
09:45 MIKEL Vlastimil 1951 Zlín
10:30 ANDRÝSKOVÁ Ludmila 1953 Zlín
11:30 VYKOUKAL František 1952 Březnice
12:15 nezveřejněný obřad
13:00 nezveřejněný obřad

Pátek 20.03.2020

Čas Jméno Rok narození Bydliště
11:30 PEPRNÍKOVÁ Lidmila 1932 obřad zrušen – nařízení Vlády ČR

Středa 18.03.2020

Čas Jméno Rok narození Bydliště
11:30 VOJTOVÁ Bohumila 1927 obřad zrušen – nařízení Vlády ČR
12:15 nezveřejněný obřad obřad zrušen – nařízení Vlády ČR

Pátek 13.03.2020

Čas Jméno Rok narození Bydliště
11:30 BERNATÍKOVÁ Františka 1944 Otrokovice
12:15 nezveřejněný obřad

Čtvrtek 12.03.2020

Čas Jméno Rok narození Bydliště
10:30 nezveřejněný obřad
11:30 nezveřejněný obřad
12:15 nezveřejněný obřad

Středa 11.03.2020

Čas Jméno Rok narození Bydliště
10:30 JAROŠOVÁ Alena 1964 Zlín
11:30 HÁNA Pavel 1944 Vizovice
12:15 PEKAŘOVÁ Irena 1965 Velíková

Pondělí 09.03.2020

Čas Jméno Rok narození Bydliště
10:30 BEŠŤÁKOVÁ Vlasta 1944 Zlín
11:30 DOLEŽELOVÁ Marcela 1970 Zlín
12:15 nezveřejněný obřad
13:00 ŽÁKOVÁ Marie 1926 Zlín

Pátek 06.03.2020

Čas Jméno Rok narození Bydliště
09:45 TOMAN Jiří 1940 Zlín
10:30 nezveřejněný obřad
11:30 VRBA Jan 1942 Zlín
12:15 nezveřejněný obřad
13:00 HÁNA Drahomír 1946 Zlín
13:45 VELECKÝ Zdeněk 1951 Želechovice nad Dřevnicí
14:30 Ing. HORSÁK Zdeněk 1956 Lukov
15:15 KAŠPÁREK František 1953 Chlum

Čtvrtek 05.03.2020

Čas Jméno Rok narození Bydliště
10:30 nezveřejněný obřad
11:30 HRADIL František 1931 Zlín
12:15 HYBNEROVÁ Malvína 1932 Salaš

Pondělí 02.03.2020

Čas Jméno Rok narození Bydliště
11:30 NAVRÁTIL Miroslav 1948 Tavíkovice
12:15 FIBICHROVÁ Marie 1948 Dolní Němčí
13:00 KOVAŘČÍK Jaroslav 1948 Trnava

Pátek 28.02.2020

Čas Jméno Rok narození Bydliště
11:30 nezveřejněný obřad
12:15 nezveřejněný obřad
13:00 MARTINŮ Jan 1941 Zlín
13:45 nezveřejněný obřad
14:30 ZÍKA Jiří 1959 Břest

Čtvrtek 27.02.2020

Čas Jméno Rok narození Bydliště
10:30 ŘEHÁK Daniel 1967 Ostrata
11:30 JANUŠKA Stanislav 1946 Zlín
12:15 TAUŠOVÁ Hana 1954 Zlín
13:00 nezveřejněný obřad

Středa 26.02.2020

Čas Jméno Rok narození Bydliště
12:15 BOŘUTA Oldřich 1952 Zlín
13:00 Ing. ÚŠELA Rudolf 1934 Klečůvka

Pondělí 24.02.2020

Čas Jméno Rok narození Bydliště
09:45 PÁLKA Vojtěch 1956 Malenovice
10:30 POLOMÍK Jaromír 1944 Vizovice
11:30 URBÁNEK František 1950 Zlín
12:15 SPÁČIL Zdeněk 1956 Zlín
13:00 Ing. KYNCL Luboš 1928 Zlín
13:45 TOPINKA Zdeněk 1929 Zlín
14:30 STRÁNSKÁ Marie 1955 Zlín

Pátek 21.02.2020

Čas Jméno Rok narození Bydliště
11:30 KOSTELANSKÁ Františka 1937 Malenovice
12:15 KŘEPELKA Václav 1992 Zlín
13:00 ŠŤASTNÝ Jaromír 1943 Lukov
13:45 NEVOLA Josef 1935 Veselá
14:30 ŠVAJKA Petr 1949 Zlín
15:15 ERNESTOVÁ Marie 1936 Zlín

Čtvrtek 20.02.2020

Čas Jméno Rok narození Bydliště
12:15 nezveřejněný obřad

Středa 19.02.2020

Čas Jméno Rok narození Bydliště
12:15 VAŇHARA Stanislav 1935 Zlín
13:00 nezveřejněný obřad

Pondělí 17.02.2020

Čas Jméno Rok narození Bydliště
09:00 KUBÍČKOVÁ Jaroslava 1934 Zlín
09:45 nezveřejněný obřad
10:30 nezveřejněný obřad
11:30 nezveřejněný obřad
12:15 VÁLKOVÁ Božena 1936 Zlín
13:00 nezveřejněný obřad

Pátek 14.02.2020

Čas Jméno Rok narození Bydliště
10:30 HÁBA Antonín 1937 Malenovice
11:30 nezveřejněný obřad
12:15 nezveřejněný obřad
13:00 ČERNÁ Dana 1951 Zlín
13:45 MATUCHA Tomáš 1951 Malenovice
14:30 KŘEPELKA Miroslav 1958 Zlín

Čtvrtek 13.02.2020

Čas Jméno Rok narození Bydliště
09:45 PALÁTOVÁ Zuzana 1981 Zlín
10:30 nezveřejněný obřad
11:30 ORLOVÁ Vlastislava 1920 Otrokovice
12:15 GERYK Luděk 1932 Malenovice
13:00 KAŇÁKOVÁ Taťjana 1955 Malenovice

Středa 12.02.2020

Čas Jméno Rok narození Bydliště
11:30 Ing. BRÁZDIL Zdeněk 1934 Mysločovice
12:15 BABÍK Michal 1962 Zlín
13:00 SKOPAL Jiří 1946 Zlín

Pondělí 10.02.2020

Čas Jméno Rok narození Bydliště
10:30 nezveřejněný obřad
11:30 TICHÝ František 1946 Zlín
12:15 ŠEVČÍK Petr 1922 Kostelec
13:00 JURČÍKOVÁ Marie 1944 Vítová
13:45 VOJTEK Josef 1944 Zlín
14:30 ERBEN Ludvík 1948 Zlín

Sobota 08.02.2020

Čas Jméno Rok narození Bydliště
11:30 LUŽÍKOVÁ Ludmila 1958 Míškovice

Pátek 07.02.2020

Čas Jméno Rok narození Bydliště
10:30 RŮŽIČKOVÁ Marie 1962 Zlín
11:30 nezveřejněný obřad
12:15 MARČÍKOVÁ Zdenka 1935 Zlín
13:00 nezveřejněný obřad

Čtvrtek 06.02.2020

Čas Jméno Rok narození Bydliště
10:30 nezveřejněný obřad
11:30 MĚŘIČKOVÁ Zdenka 1932 Malenovice
12:15 PEŠINA Vojtěch 1946 Březolupy
13:00 nezveřejněný obřad

Středa 05.02.2020

Čas Jméno Rok narození Bydliště
09:45 nezveřejněný obřad
10:30 ŠKOLOUT Jan 1942 Otrokovice
11:30 nezveřejněný obřad
12:15 TOMÁŠKOVÁ Helena 1931 Zlín
13:00 VAJĎÁKOVÁ Ludmila 1943 Veselá

Pondělí 03.02.2020

Čas Jméno Rok narození Bydliště
11:30 HAINOVÁ Ludmila 1933 Zlín

Sobota 01.02.2020

Čas Jméno Rok narození Bydliště
11:30 FRANCL Jan 1940 Luhačovice
12:15 nezveřejněný obřad

Pátek 31.01.2020

Čas Jméno Rok narození Bydliště
10:30 nezveřejněný obřad
11:30 BARTOŠOVÁ Marie 1937 Zlín
12:15 PLZÁK Miloš 1934 Zlín
13:00 KOLÁŘ Emil 1935 Fryšták

Čtvrtek 30.01.2020

Čas Jméno Rok narození Bydliště
11:30 nezveřejněný obřad
12:15 Ing. HOMOLKA Karel 1935 Napajedla

Středa 29.01.2020

Čas Jméno Rok narození Bydliště
10:30 ŠIMONEK Pavel 1955 Zlín

Pondělí 27.01.2020

Čas Jméno Rok narození Bydliště
10:30 OŠKEROVÁ Karla 1950 Zlín
11:30 nezveřejněný obřad

Pátek 24.01.2020

Čas Jméno Rok narození Bydliště
09:45 nezveřejněný obřad
10:30 CHLOPČÍK Vladimír 1930 Zlín
11:30 TÖGEL Bedřich 1946 Praha 5
12:15 nezveřejněný obřad
13:00 HENČLOVÁ Leona 1962 Zlín
13:45 TICHÁ Antonie 1927 Zlín
14:30 NESRSTOVÁ Libuše 1930 Zlín

Čtvrtek 23.01.2020

Čas Jméno Rok narození Bydliště
10:30 nezveřejněný obřad
11:30 VESELÝ Jaroslav 1936 Malenovice

Středa 22.01.2020

Čas Jméno Rok narození Bydliště
12:15 PERŮTKA Jiří 1949 Zlín
13:00 nezveřejněný obřad

Pondělí 20.01.2020

Čas Jméno Rok narození Bydliště
10:30 ŠAFAŘÍKOVÁ Drahomíra 1940 Zlín
11:30 KALIVODA Josef 1931 Zlín
12:15 PANTÁLEK Milan 1944 Želechovice

Pátek 17.01.2020

Čas Jméno Rok narození Bydliště
09:45 nezveřejněný obřad
10:30 Ing. ŠIŠKA Luděk 1967 Zlín
11:30 ŠEBELOVÁ Olga 1939 Zlín
12:15 nezveřejněný obřad
13:00 SAITL Karel 1924 Zlín
13:45 nezveřejněný obřad

Čtvrtek 16.01.2020

Čas Jméno Rok narození Bydliště
11:30 KNOTKOVÁ Anežka 1928 Zlín

Pondělí 13.01.2020

Čas Jméno Rok narození Bydliště
11:30 KARABCOVÁ Lenka 1941 Zlín

Pátek 10.01.2020

Čas Jméno Rok narození Bydliště
09:00 KARLÍKOVÁ Dagmar 1951 Hostišová
09:45 nezveřejněný obřad
10:30 CEJNAR Juraj 1938 Zlín
11:30 nezveřejněný obřad
12:15 ORŠULÍK Miloslav 1917 Lukov
13:00 ZABADAL Jiří 1966 Napajedla
13:45 nezveřejněný obřad

Čtvrtek 09.01.2020

Čas Jméno Rok narození Bydliště
10:30 HÁJKOVÁ Věra 1931 Zlín
11:30 JOKL Zdeněk 1932 Zlín

Středa 08.01.2020

Čas Jméno Rok narození Bydliště
10:30 ŠURANSKÁ Ludmila 1949 Biskupice
11:30 nezveřejněný obřad
12:15 KOVAŘÍK Josef 1939 Hrobice

Pondělí 06.01.2020

Čas Jméno Rok narození Bydliště
10:30 nezveřejněný obřad
11:30 ŠIŠA Zdeněk 1970 Zádveřice
12:15 PŠEJA Roman 1954 Zlín
13:00 MATZNER Václav 1947 Zlín
13:45 nezveřejněný obřad
14:30 ŠTRKÁŇ Miroslav 1938 Zlín
15:15 ŠKVÁROVÁ Alena 1946 Luhačovice

Sobota 04.01.2020

Čas Jméno Rok narození Bydliště
10:30 HVOZDENSKÝ Antonín 1969 Fryšták

Pátek 03.01.2020

Čas Jméno Rok narození Bydliště
09:45 KNAPIKOVÁ Zdeňka 1931 Malenovice
10:30 VAŠKŮJOVÁ Emilie 1928 Kaňovice
11:30 BRANDEJS Josef 1953 Zlín
12:15 Ing. arch. ŠROM Adolf 1932 Zlín
13:00 NĚMCOVÁ Ivana 1943 Zlín
13:45 GREBENÍČEK Pavel 1956 Zlín
14:30 KOČENDOVÁ Marie 1925 Zlín
15:15 ŠKUBALOVÁ Jana 1943 Zlín

Čtvrtek 02.01.2020

Čas Jméno Rok narození Bydliště
10:30 NAVRÁTIL Jiří 1946 Zlín
12:15 STOJAN František 1952 Zlín
13:00 nezveřejněný obřad

Úterý 31.12.2019

Čas Jméno Rok narození Bydliště
11:30 POLČÁKOVÁ Františka 1930 Zlín

Pondělí 30.12.2019

Čas Jméno Rok narození Bydliště
09:45 nezveřejněný obřad
10:30 ONDRA Petr 1976 Traplice
11:30 ŠRÁMKOVÁ Božena 1931 Nová Dědina, Uničov
12:15 MATĚJČNÝ Josef 1941 Zlín
13:00 PŘEČKOVÁ Marie 1929 Lukov
13:45 KAŠPAROVÁ Anna 1936 Zlín

Sobota 28.12.2019

Čas Jméno Rok narození Bydliště
11:30 MIKEŠOVÁ Marie 1939 Zlín

Pátek 27.12.2019

Čas Jméno Rok narození Bydliště
09:45 TOMANEC Jiří 1948 Zlín
10:30 VAŠKŮJOVÁ Anna 1934 Biskupice
11:30 JURÁŇ Petr 1985 Ublo
12:15 DVOŘÁK Jaroslav 1960 Zlín
13:00 HERODESOVÁ Vlasta 1955 Ludslavice
13:45 ŠŮSTKOVÁ Stanislava 1940 Otrokovice
14:30 VALENTOVÁ Blanka 1936 Zlín

Pondělí 23.12.2019

Čas Jméno Rok narození Bydliště
11:30 STUCHLÍK Lubomír 1947 Holešov

Pátek 20.12.2019

Čas Jméno Rok narození Bydliště
09:00 KOVAŘÍKOVÁ Anna 1936 Nezdenice
09:45 JURÁŇ Jiří 1956 Tlumačov
10:30 KALVODOVÁ Ivona 1949 Zlín
11:30 BAČÁKOVÁ Emilie 1929 Zlín
12:15 nezveřejněný obřad
13:00 VERNEROVÁ Irmgarda 1934 Zlín

Čtvrtek 19.12.2019

Čas Jméno Rok narození Bydliště
10:30 SÝKORA Jaroslav 1933 Loučka
11:30 nezveřejněný obřad
12:15 LÖFFELMANN Vratislav 1935 Zlín
13:00 KOPÁČEK Jaroslav 1942 Chrastěšov

Středa 18.12.2019

Čas Jméno Rok narození Bydliště
09:45 BŘEZOVJÁK Jaroslav 1932 Zlín
10:30 JANUŠKA Karel 1957 Zlín
11:30 KAPUCIÁNOVÁ Marie 1937 Zlín
12:15 Ing. ČECH Josef 1961 Malenovice
13:00 Mgr. NĚMEČEK Miloslav 1943 Nedachlebice
13:45 GERŽA Jaroslav 1940 Vizovice
14:30 ROCHOVANSKÝ Miroslav 1946 Otrokovice

Pondělí 16.12.2019

Čas Jméno Rok narození Bydliště
10:30 LINKA Jiří 1957 Zlín
11:30 nezveřejněný obřad
12:15 nezveřejněný obřad
13:00 VOBŮRKOVÁ Jana 1933 Zlín
13:45 HYBLEROVÁ Ludmila 1930 Zlín

Pátek 13.12.2019

Čas Jméno Rok narození Bydliště
11:30 POSPÍŠIL Bohumil 1945 Kvasice
12:15 TUREČEK Zbyněk 1930 Kostelec
13:00 NOVOTNÝ Jiří 1947 Zlín

Čtvrtek 12.12.2019

Čas Jméno Rok narození Bydliště
10:30 JURUŠKA Lubomír 1958 Zlín
11:30 MAZAL Josef 1945 Štípa
12:15 KANDRAČOVÁ Gizela 1937 Vsetín

Středa 11.12.2019

Čas Jméno Rok narození Bydliště
11:30 ŠENKYŘÍK František 1954 Zlín
12:15 Ing. VANSKÝ Ferdinand 1931 Lukov
13:00 nezveřejněný obřad

Pondělí 09.12.2019

Čas Jméno Rok narození Bydliště
11:30 nezveřejněný obřad
12:15 nezveřejněný obřad
13:00 nezveřejněný obřad

Sobota 07.12.2019

Čas Jméno Rok narození Bydliště
10:30 ULIČNÝ Jiří 1964 Štípa

Pátek 06.12.2019

Čas Jméno Rok narození Bydliště
10:30 ŠEVČÁK Josef 1942 Zlín
11:30 HRÁČKOVÁ Olga 1940 Zlín

Čtvrtek 05.12.2019

Čas Jméno Rok narození Bydliště
10:30 KALÁBOVÁ Emílie 1928 Malenovice

Středa 04.12.2019

Čas Jméno Rok narození Bydliště
11:30 GALÍK Svatoslav 1938 Velké Karlovice
13:00 VYSTRČILOVÁ Emilie 1930 Zlín

Pondělí 02.12.2019

Čas Jméno Rok narození Bydliště
12:15 nezveřejněný obřad

Pátek 29.11.2019

Čas Jméno Rok narození Bydliště
09:45 JUHAŇÁK Antonín 1936 Zlín
10:30 KAMENÍKOVÁ Jindřiška 1934 Otrokovice
11:30 nezveřejněný obřad
12:15 RATIBORSKÝ Dalibor 1931 Otrokovice
13:00 DRŠKOVÁ Anna 1924 Zlín
13:45 DÝŠEK Stanislav 1953 Březolupy
14:30 DOBEŠ Vladislav 1931 Malenovice

Čtvrtek 28.11.2019

Čas Jméno Rok narození Bydliště
11:30 MOŘINGL Josef 1942 Zlín
12:15 MÜLLER Jaroslav 1954 Lípa
13:00 PAVLAČÍK Jan 1943 Provodov

Středa 27.11.2019

Čas Jméno Rok narození Bydliště
11:30 nezveřejněný obřad
12:15 SMĚTÁK František 1951 Otrokovice

Pondělí 25.11.2019

Čas Jméno Rok narození Bydliště
10:30 nezveřejněný obřad
11:30 SEDLAŘÍKOVÁ Vlasta 1936 Zlín

Pátek 22.11.2019

Čas Jméno Rok narození Bydliště
10:30 RYŠÁNEK Josef 2019 Napajedla

Čtvrtek 21.11.2019

Čas Jméno Rok narození Bydliště
11:30 ŠMIGUROVÁ Irena 1933 Lukov
12:15 KUČERA Jaroslav 1939 Zlín
13:00 nezveřejněný obřad
13:45 KEGLER Oldřich 1939 Malenovice
14:30 FIALOVÁ Eva 1943 Fryšták
15:15 nezveřejněný obřad

Středa 20.11.2019

Čas Jméno Rok narození Bydliště
10:30 nezveřejněný obřad
11:30 RABEL Karel 1932 Zlín
12:15 Mgr. VIČANOVÁ Jana 1944 Slavičín
13:00 nezveřejněný obřad

Pondělí 18.11.2019

Čas Jméno Rok narození Bydliště
11:30 LUTNEROVÁ Anežka 1931 Zlín

Pátek 15.11.2019

Čas Jméno Rok narození Bydliště
09:00 HORÁKOVÁ Ludmila 1925 Zlín
09:45 ČADA Petr 1956 Zlín
10:30 ANDRÝSEK Stanislav 1938 Březolupy
11:30 nezveřejněný obřad
12:15 HUBÍKOVÁ Zdeňka 1930 Zlín
13:00 TOMŠŮ Martin 1984 Slušovice
13:45 KRÁTKÝ Rudolf 1947 Zlín
14:30 SZABÓ Róbert 1940 Kunovice

Čtvrtek 14.11.2019

Čas Jméno Rok narození Bydliště
12:15 PETRŮ František 1932 Zlín
13:00 MIKUŠOVÁ Věra 1958 Jasenná

Středa 13.11.2019

Čas Jméno Rok narození Bydliště
11:30 nezveřejněný obřad

Pondělí 11.11.2019

Čas Jméno Rok narození Bydliště
11:30 ŽBOGAR Josef 1931 Zlín
12:15 nezveřejněný obřad
13:00 GARGULÁK Jaromír 1949 Březůvky

Sobota 09.11.2019

Čas Jméno Rok narození Bydliště
09:45 JUDr. STOJA Artur 1927 Luhačovice
10:30 PhDr. DIVOKÝ Zdeněk 1930 Zlín
11:30 ČUŘÍKOVÁ Věra 1965 Hranice
12:15 VEJMOLA Vít 1982 Polešovice
13:00 JANČÁR Dalibor 1977 Francova Lhota

Pátek 08.11.2019

Čas Jméno Rok narození Bydliště
09:45 JOCH Zdeněk 1948 Zlín
10:30 SNÍŽKOVÁ Květuše 1930 Malenovice
11:30 KALÁČOVÁ Jarmila 1945 Zlín
12:15 VLÁČILÍK Oldřich 1949 Zlín
13:00 PLUHAŘ František 1938 Zlín
13:45 nezveřejněný obřad

Čtvrtek 07.11.2019

Čas Jméno Rok narození Bydliště
12:15 SKYBOVÁ Marie 1933 Hvozdná
13:00 POLÁCH Miroslav 1946 Zlín

Středa 06.11.2019

Čas Jméno Rok narození Bydliště
11:30 KARAFIÁTOVÁ Marie 1933 Zlín
12:15 JOCHOVÁ Marie 1946 Luhačovice
13:00 JUDr. BÍLEK Radek 1964 Zlín

Pondělí 04.11.2019

Čas Jméno Rok narození Bydliště
11:30 nezveřejněný obřad

Pátek 01.11.2019

Čas Jméno Rok narození Bydliště
09:00 nezveřejněný obřad
09:45 ČÍHALOVÁ Drahomíra 1940 Zlín
10:30 nezveřejněný obřad
11:30 nezveřejněný obřad
12:15 PELÁNKOVÁ Viktoria 1926 Zlín

Čtvrtek 31.10.2019

Čas Jméno Rok narození Bydliště
12:15 Ing. KABOUREK Vít 1955 Zlín
13:00 nezveřejněný obřad

Středa 30.10.2019

Čas Jméno Rok narození Bydliště
10:30 VAŠINA František 1947 Březnice

Úterý 29.10.2019

Čas Jméno Rok narození Bydliště
10:30 ORSÁGOVÁ Bohuslava 1936 Zlín
11:30 MIKELOVÁ Marie 1933 Zlín

Pátek 25.10.2019

Čas Jméno Rok narození Bydliště
10:30 nezveřejněný obřad
11:30 REXA Jaroslav 1954 Vizovice
12:15 Ing. LACIGA Rudolf 1984 Podkopná Lhota
13:00 PŠENKA František 1941 Otrokovice
13:45 DOVRTĚL Josef 1952 Sazovice
14:30 ZÁMEČNÍKOVÁ Zdenka 1933 Želechovice

Čtvrtek 24.10.2019

Čas Jméno Rok narození Bydliště
11:30 PRČEK Miroslav 1937 Malenovice
12:15 Ing. ROMÁNEK Michal 1990 Malenovice
13:00 MALOTA Karel 1951 Zlín
13:45 TERNOVÁ Olga 1933 Zlín
14:30 HUBÁČKOVÁ Vlasta 1938 Nezdenice
15:15 ČALOVÁ Stanislava 1976 Všemina

Středa 23.10.2019

Čas Jméno Rok narození Bydliště
10:30 nezveřejněný obřad
11:30 BŘEZINOVÁ Ediltrud 1937 Zlín
12:15 VAŠALOVSKÝ Zdeněk 1953 Zlín

Pondělí 21.10.2019

Čas Jméno Rok narození Bydliště
10:30 BARBOŘÍKOVÁ Barbora 1976 Zlín
11:30 ŠTĚRBOVÁ Věra 1933 Zlín
12:15 KUČEŘÍKOVÁ Jaroslava 1941 Slušovice
13:00 VEČEŘA Vítězslav 1946 Veselá

Sobota 19.10.2019

Čas Jméno Rok narození Bydliště
10:30 ZABLOUDILOVÁ Galina 1924 Zlín

Pátek 18.10.2019

Čas Jméno Rok narození Bydliště
11:30 ZAVADILOVÁ Marie 1941 Zlín
12:15 nezveřejněný obřad
13:00 VRBOVÁ Ludmila 1927 Březůvky
13:45 HNILICOVÁ Jarmila 1948 Vizovice
14:30 BATĚK František 1947 Zlín
15:15 nezveřejněný obřad

Čtvrtek 17.10.2019

Čas Jméno Rok narození Bydliště
10:30 PŘÍLUČÍKOVÁ Marie 1944 Oldřichovice
11:30 nezveřejněný obřad

Středa 16.10.2019

Čas Jméno Rok narození Bydliště
10:30 MALEK Zdenko 1951 Zlín
11:30 nezveřejněný obřad
12:15 JUHAŇÁK Jiří 1930 Zlín
13:00 POLÁŠEK Radomír 1937 Zlín

Pondělí 14.10.2019

Čas Jméno Rok narození Bydliště
10:30 TICHÁČEK Miroslav 1924 Lukoveček

Pátek 11.10.2019

Čas Jméno Rok narození Bydliště
10:30 ŠLÉZAR Zdenek 1953 Zlín
11:30 HOLÝ Ladislav 1940 Zlín
12:15 nezveřejněný obřad
13:00 MIKEŠ Václav 1932 Tečovice

Čtvrtek 10.10.2019

Čas Jméno Rok narození Bydliště
11:30 Ing. Březík Rudolf 1939 Zlín

Středa 09.10.2019

Čas Jméno Rok narození Bydliště
10:30 TORALOVÁ Michaela 1967 Březolupy

Pondělí 07.10.2019

Čas Jméno Rok narození Bydliště
10:30 VYSLOUŽIL Valentin 1946 Zlín
11:30 PANČOCHA František 1934 Spytihněv
12:15 nezveřejněný obřad

Sobota 05.10.2019

Čas Jméno Rok narození Bydliště
10:30 HLUCHÁŇOVÁ Helena 1933 Zlín

Pátek 04.10.2019

Čas Jméno Rok narození Bydliště
10:30 nezveřejněný obřad
11:30 BARTOŠOVÁ Drahomíra 1935 Zlín
12:15 KRAJČOVÁ Ludmila 1931 Zlín
13:00 BRADOVÁ Jiřina 1929 Lukov
13:45 MIKESKOVÁ Milada 1931 Zlín
14:30 nezveřejněný obřad

Čtvrtek 03.10.2019

Čas Jméno Rok narození Bydliště
12:15 ŠEVČÍK Rudolf 1945 Zlín
13:00 CHOVANCOVÁ Květoslava 1927 Roštín

Středa 02.10.2019

Čas Jméno Rok narození Bydliště
11:30 Ing. KADLČÁK Zdeněk 1942 Malenovice
12:15 ČERNÁ Olga 1937 Zlín
13:00 nezveřejněný obřad
13:45 nezveřejněný obřad

Pondělí 30.09.2019

Čas Jméno Rok narození Bydliště
09:45 Ing. GIRGEL Michal 1950 Zlín
10:30 HORENSKÁ Josefa 1932 Zlín
11:30 nezveřejněný obřad
12:15 BŘEZÁK Milan 1929 Zlín
13:00 SUROVCOVÁ Jana 1951 Zlín

Pátek 27.09.2019

Čas Jméno Rok narození Bydliště
09:00 Ing. RYCHLÝ Karel 1945 Zlín
09:45 nezveřejněný obřad
10:30 VENENÁ Zdenka 1943 Tečovice
11:30 TITZEOVÁ Jiřina 1934 Zlín
12:15 KUČEROVÁ Jaroslava 1936 Zlín
13:00 ČOUDEK Petr 1967 Praha
13:45 SKŘIVÁNEK Radomír 1931 Štípa
14:30 GARGULÁK Miroslav 1953 Zlín
15:15 ŠČOTKOVÁ Ludmila 1923 Bratřejov

Středa 25.09.2019

Čas Jméno Rok narození Bydliště
11:30 POLČÁKOVÁ Libuše 1934 Nedachlebice
12:15 nezveřejněný obřad
13:00 HUKALOVÁ Štěpánka 1944 Zlín
13:45 Ing. SVOBODA Lubomír 1932 Zlín

Pondělí 23.09.2019

Čas Jméno Rok narození Bydliště
12:15 NEVAŘILOVÁ Emilie 1926 Zlín
13:00 OTAVA Milán 1940 Zlín

Sobota 21.09.2019

Čas Jméno Rok narození Bydliště
11:30 MACKOVÁ Růžena 1927 Zlín

Pátek 20.09.2019

Čas Jméno Rok narození Bydliště
08:15 PLÁŠEK Jiří 1979 Sehradice
09:00 ŠTACH Jaroslav 1949 Zlín
09:45 HNIDKOVÁ Josefa 1931 Zlín
10:30 KOŠAŘOVÁ Anežka 1930 Zlín
11:30 ČIŽMAŘ Jiří 1951 Zlín

Čtvrtek 19.09.2019

Čas Jméno Rok narození Bydliště
10:30 FUXOVÁ Eva 1938 Otrokovice
11:30 nezveřejněný obřad
12:15 ŠKRABALOVÁ Božena 1941 Zlín
13:00 Akad. malíř LITVIN Vladimír 1960 Otrokovice
13:45 Mgr. HAJKROVÁ Marie 1950 Zlín
14:30 PAVLÍK Josef 1941 Šarovy

Středa 18.09.2019

Čas Jméno Rok narození Bydliště
09:45 nezveřejněný obřad
10:30 JIRÁNKOVÁ Jiřina 1932 Zlín
11:30 ORSÁG Lumír 1949 Zlín
12:15 KOZÁR Jozef 1957 Bánov (SR)

Pondělí 16.09.2019

Čas Jméno Rok narození Bydliště
10:30 JANÍČKOVÁ Simona 1956 Zlín
11:30 MIKULÁŠTÍKOVÁ Alena 1944 Zlín
12:15 VÁCLAVKOVÁ Vlasta 1930 Zlín
13:00 MALÍKOVÁ Jarmila 1932 Zlín

Pátek 13.09.2019

Čas Jméno Rok narození Bydliště
08:15 KUŽEL František 1919 Zlín
09:00 nezveřejněný obřad
09:45 MASAŘ Antonín 1954 Zlín
10:30 VAŠEK Lubomír 1955 Zlín
11:30 KORYČANOVÁ Ludmila 1928 Malenovice
12:15 nezveřejněný obřad
13:00 JANČÍK Lubomír 1955 Mysločovice

Čtvrtek 12.09.2019

Čas Jméno Rok narození Bydliště
11:30 ZABLOUDIL Vladislav 1919 Zlín
12:15 nezveřejněný obřad
13:00 BAŤOVÁ Anna 1932 Zlín

Středa 11.09.2019

Čas Jméno Rok narození Bydliště
12:15 nezveřejněný obřad
13:00 MALANÍKOVÁ Božena 1929 Zlín
13:45 REIMITZOVÁ Naděžda 1942 Malenovice
14:30 nezveřejněný obřad

Pondělí 09.09.2019

Čas Jméno Rok narození Bydliště
10:30 JANOŠEK Lubomír 1950 Zlín
11:30 CHURÁ Jarmila 1937 Zlín

Pátek 06.09.2019

Čas Jméno Rok narození Bydliště
10:30 BARTOŠOVÁ Marie 1923 Otrokovice
11:30 ZEDNÍKOVÁ Denisa 1993 Zlín

Čtvrtek 05.09.2019

Čas Jméno Rok narození Bydliště
11:30 HRBÁČEK Miroslav 1951 Zlín
12:15 nezveřejněný obřad

Středa 04.09.2019

Čas Jméno Rok narození Bydliště
10:30 SYSEL Břetislav 1945 Fryšták
11:30 MIŠKAROVÁ Ludmila 1936 Zlín
12:15 HUSEROVÁ Květoslava 1934 Teplice
13:00 NOVÁKOVÁ Jana 1941 Zlín

Pondělí 02.09.2019

Čas Jméno Rok narození Bydliště
10:30 JANKŮ Pavel 1948 Zlín
11:30 Ing. DRULÁKOVÁ Alena 1933 Zlín
12:15 HORALÍKOVÁ Marie 1943 Zlín
13:00 NEDOROST Tomáš 1929 Zlín

Pátek 30.08.2019

Čas Jméno Rok narození Bydliště
11:30 HOUŠKOVÁ Vlasta 1926 Zlín
12:15 KOVAŘÍK Rostislav 1940 Kostelec

Čtvrtek 29.08.2019

Čas Jméno Rok narození Bydliště
11:30 nezveřejněný obřad
12:15 PLIŠŤÁK Alois 1940 Fryšták
13:00 JUDr. VYORÁLEK Josef 1943 Veselá
13:45 ŘEHÁK Jan 1967 Štípa

Středa 28.08.2019

Čas Jméno Rok narození Bydliště
09:45 HLADKÁ Dolores 1941 Zlín
10:30 nezveřejněný obřad
11:30 ŽÁČEK Jaromír 1944 Velíková
12:15 ŠILOVÁ Jindřicha 1919 Zlín
13:00 KOŘENÝ Miroslav 1959 Zlín

Pondělí 26.08.2019

Čas Jméno Rok narození Bydliště
10:30 nezveřejněný obřad
11:30 FIALOVÁ Růžena 1931 Zlín
12:15 nezveřejněný obřad
13:00 POLÁŠEK Miroslav 1954 Halenkovice
13:45 ŠVAJDOVÁ Jaroslava 1939 Zlín

Pátek 23.08.2019

Čas Jméno Rok narození Bydliště
11:30 nezveřejněný obřad
12:15 SEDLÁKOVÁ Libuše 1938 Zlín
13:00 nezveřejněný obřad
13:45 KOPEČNÝ Josef 1947 Zlín
14:30 POLOMÍK František 1958 Loučka

Středa 21.08.2019

Čas Jméno Rok narození Bydliště
11:30 PETŘÍK Jaroslav 1959 Hrobice

Pondělí 19.08.2019

Čas Jméno Rok narození Bydliště
09:00 nezveřejněný obřad
09:45 nezveřejněný obřad
10:30 ROSÍK Ivan 1965 Komárov
11:30 nezveřejněný obřad
12:15 SKŘIVÁNEK Oskar 1930 Lukov

Sobota 17.08.2019

Čas Jméno Rok narození Bydliště
13:45 13.30 hod. – nezveřejněný obřad

Pátek 16.08.2019

Čas Jméno Rok narození Bydliště
10:30 ŠARMANOVÁ Marie 1940 Zlín
11:30 KAČÍRKOVÁ Eliška 1928 Otrokovice
12:15 RIEDL Jaroslav 1945 Zlín
13:00 PEŇOVÁ Zdeňka 1958 Zlín

Čtvrtek 15.08.2019

Čas Jméno Rok narození Bydliště
11:30 KNOTEK Josef 1948 Strání
12:15 LOKAJ Alois 1947 Zlín
13:00 PINER Vlastimil 1953 Zlín

Středa 14.08.2019

Čas Jméno Rok narození Bydliště
09:00 nezveřejněný obřad
09:45 STRÁNÍKOVÁ Marie 1919 Zlín
10:30 nezveřejněný obřad
11:30 HRUBÝ Vladimír 1949 Zlín
12:15 SVOZIL Vladimír 1926 Zlín
13:00 ZUBOVOVÁ Marie 1930 Lukoveček
13:45 nezveřejněný obřad

Pondělí 12.08.2019

Čas Jméno Rok narození Bydliště
10:30 POLČÁK Jaroslav 1950 Zlín
11:30 KUŽELOVÁ Antonie 1948 Lhota

Pátek 09.08.2019

Čas Jméno Rok narození Bydliště
10:30 TOKOŠ Jozef 1951 Gbely
11:30 nezveřejněný obřad
12:15 nezveřejněný obřad
13:00 GAZDOVÁ Marta 1944 Kurovice
13:45 JANÍK Zdeněk 1937 Malenovice
14:30 ADAMCOVÁ Vlasta 1943 Zlín

Čtvrtek 08.08.2019

Čas Jméno Rok narození Bydliště
10:30 nezveřejněný obřad
11:30 Mgr. STEHLÍKOVÁ Leona 1973 Zlín
12:15 MAREŠOVÁ Zdeňka 1938 Zlín

Středa 07.08.2019

Čas Jméno Rok narození Bydliště
11:30 nezveřejněný obřad
12:15 ZDRAŽILOVÁ Ilona 1943 Zádveřice

Pondělí 05.08.2019

Čas Jméno Rok narození Bydliště
09:00 LUBÍNKOVÁ Maria 1929 Zlín
09:45 JANÍČEK František 1944 Zlín
10:30 nezveřejněný obřad
11:30 ŠVESTKOVÁ Taťána 1929 Zlín
12:15 nezveřejněný obřad
13:00 KUBIŠ Roman 1947 Malenovice

Pátek 02.08.2019

Čas Jméno Rok narození Bydliště
09:45 nezveřejněný obřad
10:30 ŘIČÁNKOVÁ Jarmila 1927 Zlín

Čtvrtek 01.08.2019

Čas Jméno Rok narození Bydliště
12:15 nezveřejněný obřad

Středa 31.07.2019

Čas Jméno Rok narození Bydliště
11:30 nezveřejněný obřad
12:15 HÁBOVÁ Romana 1968 Vizovice
13:00 KRPENSKÝ Stanislav 1946 Valašské Klobouky

Pondělí 29.07.2019

Čas Jméno Rok narození Bydliště
09:45 GAVENDA Alois 1950 Slušovice
10:30 SVAČINA Vladimír 1954 Otrokovice
11:30 JURÁŇ František 1946 Otrokovice
12:15 BIBR Dominik 1994 Otrokovice

Pátek 26.07.2019

Čas Jméno Rok narození Bydliště
11:30 JOCH Jiří 1954 Napajedla
12:15 KOVÁŘOVÁ Ludmila 1930 Zlín
13:00 RADA Zdeněk 1935 Zlín
13:45 DOLEŽELOVÁ Věra 1932 Racková

Čtvrtek 25.07.2019

Čas Jméno Rok narození Bydliště
11:30 VÁCLAVEK Miroslav 1945 Zlín

Středa 24.07.2019

Čas Jméno Rok narození Bydliště
10:30 GERŽOVÁ Vlasta 1941 Vizovice
11:30 BALAJKOVÁ Božena 1937 Zlín
12:15 ZMEŠKAL Bohuslav 1932 Zlín
13:00 nezveřejněný obřad
13:45 nezveřejněný obřad

Pondělí 22.07.2019

Čas Jméno Rok narození Bydliště
10:30 REŽŇÁK Zdeněk 1958 Zlín
11:30 PURGEROVÁ Ludmila 1927 Zlín
12:15 nezveřejněný obřad

Pátek 19.07.2019

Čas Jméno Rok narození Bydliště
10:30 HROMEČEK František 1945 Uherské Hradiště
11:30 KADUBCOVÁ Marie 1945 Zlín
12:15 nezveřejněný obřad
13:00 JANTULA Zdeněk 1939 Zlín

Čtvrtek 18.07.2019

Čas Jméno Rok narození Bydliště
10:30 KŘENOVÁ Helena 1957 Tečovice

Středa 17.07.2019

Čas Jméno Rok narození Bydliště
11:30 nezveřejněný obřad
12:15 PETŘÍKOVÁ Jitka 1950 Malenovice

Pondělí 15.07.2019

Čas Jméno Rok narození Bydliště
11:30 HEJNÍČKOVÁ Blanka 1927 Zlín
12:15 PROKOPOVÁ Ludmila 1940 Malenovice
13:00 STRUHAŘ Jan 1953 Zlín

Pátek 12.07.2019

Čas Jméno Rok narození Bydliště
09:45 MAŇÁSEK Jaroslav 1968 Fryšták
10:30 LAGA František 1930 Zlín
11:30 MACHALOVÁ Eva 1940 Malenovice
12:15 nezveřejněný obřad
13:00 nezveřejněný obřad
13:45 nezveřejněný obřad

Čtvrtek 11.07.2019

Čas Jméno Rok narození Bydliště
10:30 SLEZÁK Rudolf 1948 Bohuslavice u Zlína
11:30 nezveřejněný obřad
12:15 TOMČALA Milan 1954 Zlín
13:00 SLOVÁČKOVÁ Jarmila 1964 Slušovice
13:45 JEHLIČKOVÁ Jarmila 1935 Zlín

Středa 10.07.2019

Čas Jméno Rok narození Bydliště
10:30 KUBÁNÍK Michal 1943 Mysločovice
11:30 nezveřejněný obřad
12:15 HAVEL Vladimír 1949 Zlín
13:00 nezveřejněný obřad
13:45 nezveřejněný obřad
14:30 SMOLA Miroslav 1953 Zlín

Pondělí 08.07.2019

Čas Jméno Rok narození Bydliště
12:15 DOLEŽELOVÁ Marie 1940 Zlín

Čtvrtek 04.07.2019

Čas Jméno Rok narození Bydliště
10:30 HINNER Pavel 1941 Zlín
11:30 KOSAŘOVÁ Jarmila 1925 Zlín
12:15 Ing. KOREC Jaroslav 1930 Zlín
13:00 KOLÁŘ Jindřich 1957 Zlín
13:45 PLUHÁČKOVÁ Miroslava 1934 Zlín
14:30 nezveřejněný obřad
15:15 ROUDNÁ Jiřina 1930 Zlín

Středa 03.07.2019

Čas Jméno Rok narození Bydliště
10:30 VOJTÍK Karel 1946 Spytihněv
11:30 nezveřejněný obřad

Pátek 28.06.2019

Čas Jméno Rok narození Bydliště
12:15 nezveřejněný obřad
13:00 BRABOREC Karel 1942 Lhotsko
13:45 ŠKRLANTOVÁ Jiřina 1920 Zlín

Čtvrtek 27.06.2019

Čas Jméno Rok narození Bydliště
11:30 nezveřejněný obřad
12:15 nezveřejněný obřad

Středa 26.06.2019

Čas Jméno Rok narození Bydliště
09:45 DVOŘÁKOVÁ Marie 1937 Zlín
10:30 nezveřejněný obřad
11:30 nezveřejněný obřad
12:15 nezveřejněný obřad

Pondělí 24.06.2019

Čas Jméno Rok narození Bydliště
10:30 ŠVEHLÁK Jiří 1946 Zlín
11:30 DUFEK Jiří 1940 Zlín
12:15 PINĎÁK Josef 1935 Štítná nad Vláří

Pátek 21.06.2019

Čas Jméno Rok narození Bydliště
09:00 MOSTÝN Vlastimil 1952 Zlín
09:45 KONIOROVÁ Jarmila 1934 Lukov
10:30 nezveřejněný obřad
11:30 Mgr. ŠOBÁŇ Vlastislav 1932 Zlín
12:15 BURAI Ľudovít 1949 Zlín
13:00 Ing. arch. PŘIBYL Zdeněk 1933 Zlín
13:45 JIŘIKOVSKÝ Vlastimil 1935 Zlín
14:30 KUČERA Miroslav 1953 Zlín
15:15 DVOŘÁK Theodor 1942 Hodonín

Čtvrtek 20.06.2019

Čas Jméno Rok narození Bydliště
13:00 VERBERGEROVÁ Františka 1934 Zlín

Středa 19.06.2019

Čas Jméno Rok narození Bydliště
09:45 BENÍČKOVÁ Marie 1935 Zlín
10:30 nezveřejněný obřad
11:30 KRAJČOVÁ Antonie 1950 Zlín
12:15 nezveřejněný obřad

Pondělí 17.06.2019

Čas Jméno Rok narození Bydliště
10:30 nezveřejněný obřad
11:30 SVOBODOVÁ Julianna 1926 Otrokovice
12:15 KOJECKÁ Miroslava 1934 Lukov

Pátek 14.06.2019

Čas Jméno Rok narození Bydliště
09:45 MACHÁČEK Luděk 1952 Malenovice
10:30 CHWASZCZ Pavel 1947 Zlín
11:30 KLIMECKÝ František 1930 Zlín
12:15 ŠENKEŘÍK Miroslav 1930 Malenovice
13:00 MACHOVÁ Marie 1958 Praha

Čtvrtek 13.06.2019

Čas Jméno Rok narození Bydliště
10:30 JAVOŘÍK Stanislav 1962 Velíková
11:30 MIKULKOVÁ Anna 1938 Zlín
12:15 OŠKEROVÁ Zora 1928 Zlín
13:00 ZIMMERMANN Jiří 1949 Slušovice

Středa 12.06.2019

Čas Jméno Rok narození Bydliště
10:30 nezveřejněný obřad
11:30 Mgr. HEJMALOVÁ Eva 1944 Hvozdná
12:15 BILL Václav 1928 Zlín
13:00 ŠTĚTINA Milan 1951 Zlín
13:45 BŘEZÍKOVÁ Eva 1973 Fryšták

Pondělí 10.06.2019

Čas Jméno Rok narození Bydliště
13:00 KALÁČ Pavel 1966 Malenovice
13:45 nezveřejněný obřad

Pátek 07.06.2019

Čas Jméno Rok narození Bydliště
11:30 PhDr. TRYKAR Josef 1930 Zlín

Středa 05.06.2019

Čas Jméno Rok narození Bydliště
09:00 nezveřejněný obřad
09:45 SKÝPALOVÁ Alena 1951 Zlín – Štípa
10:30 OSIKOWSKÁ Miloslava 1925 Zlín
11:30 ŽVÁČEK Zdeněk 1954 Zlín – Kostelec
12:15 ŠRÁMKOVÁ Anna 1941 Zlín

Pondělí 03.06.2019

Čas Jméno Rok narození Bydliště
11:30 nezveřejněný obřad
12:15 nezveřejněný obřad
13:45 nezveřejněný obřad
14:30 HLAVÁČ Radomír 1941 Lukov

Pátek 31.05.2019

Čas Jméno Rok narození Bydliště
10:30 nezveřejněný obřad
11:30 KŘUPKA Zbyněk 1960 Zlín

Čtvrtek 30.05.2019

Čas Jméno Rok narození Bydliště
10:30 nezveřejněný obřad
11:30 ZLÝ Václav 1918 Zlín
12:15 UNZEITLICH Karel 1957 Zlín
13:00 TOMÁŠEK Lubomír 1933 Zlín
13:45 KUNOVJÁNKOVÁ Vlastimila 1935 Zlín

Středa 29.05.2019

Čas Jméno Rok narození Bydliště
10:30 HALAŠKA Miloš 1972 Malenovice
11:30 KÁLECKÝ Jiří 1956 Vizovice

Pondělí 27.05.2019

Čas Jméno Rok narození Bydliště
10:30 HEŘMÁNEK Jiří 1944 Zlín
11:30 HORÁČEK Zdeněk 1936 Tečovice
12:15 MICHALČÍK Josef 1946 Slopné

Pátek 24.05.2019

Čas Jméno Rok narození Bydliště
09:45 MOLČÍK Jan 1932 Zlín
10:30 KASALOVÁ Božena 1952 Zlín
11:30 nezveřejněný obřad
12:15 VITOVSKÝ Milan 1931 Zlín
13:00 nezveřejněný obřad
13:45 nezveřejněný obřad

Čtvrtek 23.05.2019

Čas Jméno Rok narození Bydliště
11:30 KASL Vítězslav 1945 Zlín

Středa 22.05.2019

Čas Jméno Rok narození Bydliště
09:45 Ing. SEMELA Zdeněk 1947 Zlín
10:30 SKOTÁK Jiří 1943 Zlín

Pátek 17.05.2019

Čas Jméno Rok narození Bydliště
10:30 VOLNÁ Jitka 1934 Zlín
11:30 PASTYŘÍKOVÁ Marie 1940 Zlín
12:15 VÍCHA Miroslav 1939 Zlín
13:00 VACHUNKOVÁ Vlasta 1925 Zlín
13:45 NOVOTNÁ Anna 1936 Bystřice pod Hostýnem

Čtvrtek 16.05.2019

Čas Jméno Rok narození Bydliště
11:30 ZÁBOJ Vlastimil 1960 Březová

Středa 15.05.2019

Čas Jméno Rok narození Bydliště
10:30 nezveřejněný obřad
11:30 DRÁBKOVÁ Hana 1973 Zlín – Louky

Pondělí 13.05.2019

Čas Jméno Rok narození Bydliště
12:15 SLANÁ Hedvika 1935 Zlín
13:00 BASOVNÍK Zdeněk 1949 Nivnice

Sobota 11.05.2019

Čas Jméno Rok narození Bydliště
13:00 HOFERKOVÁ Zdeňka 1939 Luhačovice

Pátek 10.05.2019

Čas Jméno Rok narození Bydliště
09:45 nezveřejněný obřad
10:30 VÝVODOVÁ Jaroslava 1945 Machová
11:30 ŠEINER Ivan 1937 Karviná
13:00 nezveřejněný obřad
13:45 nezveřejněný obřad

Čtvrtek 09.05.2019

Čas Jméno Rok narození Bydliště
11:30 POSPÍŠIL Jaroslav 1946 Lechotice
12:15 HALBERŠTÁT Karel 1934 Otrokovice

Úterý 07.05.2019

Čas Jméno Rok narození Bydliště
10:30 nezveřejněný obřad
11:30 FEILHAUER Miloš 1953 Zlín
12:15 ČEPICKÁ Jelena 1958 Fryšták
13:00 KAČOVÁ Margit 1932 Zlín
13:45 LEXOVÁ Františka 1921 Újezd
14:30 nezveřejněný obřad

Pondělí 06.05.2019

Čas Jméno Rok narození Bydliště
11:30 nezveřejněný obřad
12:15 nezveřejněný obřad
13:00 nezveřejněný obřad
13:45 nezveřejněný obřad

Pátek 03.05.2019

Čas Jméno Rok narození Bydliště
09:45 nezveřejněný obřad
10:30 KADLČÍK Miroslav 1932 Polichno
11:30 nezveřejněný obřad
12:15 BEJBLOVÁ Zdeňka 1935 Malenovice
13:00 nezveřejněný obřad

Čtvrtek 02.05.2019

Čas Jméno Rok narození Bydliště
09:00 MOUČKOVÁ Danuše 1946 Napajedla
09:45 GARLÍK Jiří 1940 Zlín
10:30 TICHÁČKOVÁ Hedvika 1935 Zlín
11:30 nezveřejněný obřad
12:15 KONEČNÝ Josef 1925 Zlín
13:00 ČÍHAL Jaroslav 1944 Napajedla

Úterý 30.04.2019

Čas Jméno Rok narození Bydliště
10:30 LIBIGEROVÁ Zdeňka 1948 Zlín
11:30 nezveřejněný obřad
12:15 nezveřejněný obřad

Pondělí 29.04.2019

Čas Jméno Rok narození Bydliště
09:45 nezveřejněný obřad
10:30 nezveřejněný obřad
11:30 FUKSA Jaromír 1942 Zlín
12:15 nezveřejněný obřad
13:00 BRŠŤÁK František 1940 Holešov

Sobota 27.04.2019

Čas Jméno Rok narození Bydliště
12:15 nezveřejněný obřad
13:00 nezveřejněný obřad

Pátek 26.04.2019

Čas Jméno Rok narození Bydliště
10:30 nezveřejněný obřad
11:30 KANTORKOVÁ Danuše 1941 Otrokovice
13:00 HAVLÍKOVÁ Marie 1936 Otrokovice

Čtvrtek 25.04.2019

Čas Jméno Rok narození Bydliště
10:30 KOLKOVÁ Věra 1928 Zlín
11:30 BLAHOVÁ Daniela 1975 Neubuz
12:15 LHOTSKÁ Marie 1950 Chlum
13:00 nezveřejněný obřad

Středa 24.04.2019

Čas Jméno Rok narození Bydliště
09:45 Ing. DRAŠAR Miloš 1951 Hvozdná
10:30 nezveřejněný obřad
11:30 nezveřejněný obřad
12:15 nezveřejněný obřad
13:00 nezveřejněný obřad

Úterý 23.04.2019

Čas Jméno Rok narození Bydliště
10:30 DOVRTĚL Václav 1955 Lechotice
11:30 BALEJA Jaroslav 1981 Zlín

Čtvrtek 18.04.2019

Čas Jméno Rok narození Bydliště
09:00 nezveřejněný obřad
09:45 FIŠEROVÁ Alena 1954 Jasenná
10:30 nezveřejněný obřad
11:30 nezveřejněný obřad
12:15 LYSÁČEK Jindřich 1968 Študlov
13:00 ŠČUGLÍK Josef 1958 Fryšták
13:45 SRNĚNSKÝ Jan 1942 Bratřejov
14:30 VOJTEK Stanislav 1933 Zlín
15:15 VALČÍK Josef 1944 Tečovice

Středa 17.04.2019

Čas Jméno Rok narození Bydliště
12:15 PLANDOR Tomáš 1943 Zlín
13:00 BLAHUŠOVÁ Helena 1947 Lhota

Pondělí 15.04.2019

Čas Jméno Rok narození Bydliště
10:30 LÁČÍKOVÁ Naděžda 1953 Zlín
11:30 PŠEJOVÁ Drahomíra 1934 Lukoveček

Pátek 12.04.2019

Čas Jméno Rok narození Bydliště
10:30 PARIZEK Radomír 1957 Zlín
11:30 MIKŠÍKOVÁ Božena 1942 Zlín
13:00 RADA Jiří 1951 Zlín

Čtvrtek 11.04.2019

Čas Jméno Rok narození Bydliště
11:30 CHRASTINA Karel 1952 Zlín
12:15 ŽAROSKÝ Karel 1945 Zlín
13:00 GARGULÁK Josef 1928 Zlín
13:45 ČUNEK Libor 1959 Zlámanec

Středa 10.04.2019

Čas Jméno Rok narození Bydliště
11:30 ŠIMONÍKOVÁ Drahomíra 1926 Otrokovice
12:15 nezveřejněný obřad

Pondělí 08.04.2019

Čas Jméno Rok narození Bydliště
10:30 DANĚK Jiří 1950 Malenovice
11:30 nezveřejněný obřad
12:15 ŠEVEČEK Alois 1935 Zlín

Pátek 05.04.2019

Čas Jméno Rok narození Bydliště
11:30 VOKOUNOVÁ Ivana 1953 Zlín
12:15 KALIVODOVÁ Věra 1926 Zlín
13:00 nezveřejněný obřad

Čtvrtek 04.04.2019

Čas Jméno Rok narození Bydliště
11:30 KRÁL Oldřich 1927 Zlín

Středa 03.04.2019

Čas Jméno Rok narození Bydliště
11:30 MOTTLOVÁ Miroslava 1924 Uherské Hradiště
12:15 KOPÁČKOVÁ Anna 1930 Otrokovice
13:00 nezveřejněný obřad
13:45 nezveřejněný obřad

Pondělí 01.04.2019

Čas Jméno Rok narození Bydliště
10:30 nezveřejněný obřad
11:30 KRÁTKÁ Danuška 1928 Zlín

Sobota 30.03.2019

Čas Jméno Rok narození Bydliště
11:30 nezveřejněný obřad

Pátek 29.03.2019

Čas Jméno Rok narození Bydliště
10:30 nezveřejněný obřad
11:30 SIEGLOVÁ Markéta 1928 Zlín
12:15 nezveřejněný obřad
13:00 DAŇKOVÁ Věra 1941 Zlín
13:45 ČECHOVÁ Marie 1929 Zlín

Čtvrtek 28.03.2019

Čas Jméno Rok narození Bydliště
11:30 SVOBODA Miroslav 1950 Zlín

Středa 27.03.2019

Čas Jméno Rok narození Bydliště
10:30 KŘIVÁKOVÁ Marie 1931 Zlín
11:30 RYŠÁVKA Vlastimil 1958 Bánov
12:15 ZVONEK Břetislav 1934 Vizovice
13:00 ŽAROSKÁ Milena 1948 Zlín

Pondělí 25.03.2019

Čas Jméno Rok narození Bydliště
13:00 MRLÍKOVÁ Marie 1935 Zlín

Pátek 22.03.2019

Čas Jméno Rok narození Bydliště
11:30 nezveřejněný obřad
12:15 OHNÚT Stanislav 1955 Zlín
13:00 KULHÁNKOVÁ Jarmila 1932 Zlín
13:45 NOVOTNÁ Silvie 1973 Otrokovice
14:30 nezveřejněný obřad
15:15 KALÁČ František 1939 Malenovice

Čtvrtek 21.03.2019

Čas Jméno Rok narození Bydliště
12:15 SUCHÁ Anna 1935 Zlín

Středa 20.03.2019

Čas Jméno Rok narození Bydliště
10:30 PAVELÁK Ludvík 1935 Hřivínův Újezd
11:30 PAVLICA Zdeněk 1941 Zlín
12:15 nezveřejněný obřad
13:00 HRUBOŇOVÁ Emilie 1928 Slušovice
13:45 BLAHA Josef 1955 Hřivínův Újezd

Pondělí 18.03.2019

Čas Jméno Rok narození Bydliště
10:30 ŠTACHOVÁ Marie 1930 Zádveřice
11:30 SOLDÁN Josef 1946 Štípa
12:15 nezveřejněný obřad

Pátek 15.03.2019

Čas Jméno Rok narození Bydliště
10:30 DANÁČKOVÁ Karla 1957 Zlín
11:30 ŠEVČÍK Jiří 1949 Zlín
12:15 BOŠANOVÁ Anna 1929 Zlín
13:00 nezveřejněný obřad
13:45 HAMPL Jiří 1970 Zlín
14:30 nezveřejněný obřad
15:15 nezveřejněný obřad

Čtvrtek 14.03.2019

Čas Jméno Rok narození Bydliště
13:00 KURFÜRSTOVÁ Vilma 1937 Zlín

Středa 13.03.2019

Čas Jméno Rok narození Bydliště
13:00 PLÁŠIL Karel 1936 Malenovice
13:45 CHMELAŘOVÁ Marie 1923 Zlín
14:30 KOFROŇ František 1938 Zlín

Sobota 09.03.2019

Čas Jméno Rok narození Bydliště
10:30 MUDr. KUBÁČKOVÁ Zdeňka 1929 Zlín

Pátek 08.03.2019

Čas Jméno Rok narození Bydliště
09:00 TRČKOVÁ Vlasta 1928 Zlín
09:45 ZEZULKOVÁ Anna 1930 Fryšták
10:30 nezveřejněný obřad
11:30 HANÁČEK František 1948 Březolupy
12:15 nezveřejněný obřad
13:00 POTĚŠIL Karel 1940 Zlín
13:45 ŠANDOVÁ Vlasta 1937 Zlín

Čtvrtek 07.03.2019

Čas Jméno Rok narození Bydliště
11:30 PULPIT Ivan 1943 Lhota
12:15 KAJŠ Stanislav 1943 Ublo
13:00 KUBÁTOVÁ Ludmila 1923 Zlín

Středa 06.03.2019

Čas Jméno Rok narození Bydliště
10:30 BUŇKA Jaromír 1947 Zlín
11:30 KOŠÁBEK Josef 1930 Zlín
12:15 ŠIMLÍKOVÁ Renata Rea 1957 Brno
13:00 MERČÁK Karel 1954 Březolupy
13:45 KRABICA Pavel 1952 Zlín
14:30 BECHNÁ Marie 1940 Zlín

Pondělí 04.03.2019

Čas Jméno Rok narození Bydliště
09:45 ČESTNOHORSKÝ Samír 1968 Zlín
10:30 SLÁDKOVÁ Renata 1959 Zlín
11:30 nezveřejněný obřad
12:15 HANÁKOVÁ Ludmila 1921 Zlín
13:00 Ing. ODSTRČILOVÁ Jaroslava 1946 Zlín
13:45 Ing. REKTOŘÍKOVÁ Libuše 1942 Fryšták
14:30 HRABINA Vladimír 1931 Ludkovice

Pátek 01.03.2019

Čas Jméno Rok narození Bydliště
10:30 nezveřejněný obřad
11:30 nezveřejněný obřad
12:15 PITNEROVÁ Kristina 1939 Zlín
13:00 JANČÍKOVÁ Eliška 1923 Zlín
13:45 KREJČA Zdeněk 1933 Zlín

Čtvrtek 28.02.2019

Čas Jméno Rok narození Bydliště
10:30 KULHÁNEK Jaroslav 1944 Vizovice
11:30 nezveřejněný obřad
12:15 nezveřejněný obřad
13:00 TERNA Josef 1925 Zlín

Středa 27.02.2019

Čas Jméno Rok narození Bydliště
10:30 DOČKALOVÁ Hana 1957 Zlín
11:30 ŠŮSTEK Lubomír 1939 Malenovice
12:15 KURTIN Vladislav 1933 Vizovice
13:00 JURÁŠKOVÁ Marie 1937 Zlín

Pondělí 25.02.2019

Čas Jméno Rok narození Bydliště
11:30 ZAVADILOVÁ Marie 1946 Zlín
12:15 ZELÍKOVÁ Marie 1940 Komárov

Čtvrtek 21.02.2019

Čas Jméno Rok narození Bydliště
11:30 ZLATNÍK Břetislav 1948 Zlín
12:15 Ing. HRDLIČKA Miloš, CSc. 1942 Malenovice
13:00 MALANÍKOVÁ Marie 1934 Zlín

Středa 20.02.2019

Čas Jméno Rok narození Bydliště
10:30 STRNADLOVÁ Vojtěška 1930 Zlín
11:30 BARTOŇ Stanislav 1952 Ořechov u Uh.Hradiště

Pondělí 18.02.2019

Čas Jméno Rok narození Bydliště
10:30 PALUSKA Roman 1962 Zlín
11:30 NEJEDLÁ Gabriela 1923 Lukov
12:15 nezveřejněný obřad
13:00 NAVRÁTIL Jaroslav 1940 Zlín
13:45 nezveřejněný obřad
14:30 Ing. MATUŠ Vojtěch 1934 Zlín
15:15 nezveřejněný obřad

Sobota 16.02.2019

Čas Jméno Rok narození Bydliště
13:00 ANSELMI Karel 1947 Zlín

Pátek 15.02.2019

Čas Jméno Rok narození Bydliště
11:30 HOFR Otakar 1945 Malenovice
12:15 KUČEROVÁ Jindřiška 1931 Zlín
13:00 PETŘÍK Alois 1919 Zlín

Čtvrtek 14.02.2019

Čas Jméno Rok narození Bydliště
10:30 JANČAŘÍKOVÁ Marie 1932 Zlín
11:30 TOMŠŮ Cyril 1947 Bratřejov

Středa 13.02.2019

Čas Jméno Rok narození Bydliště
09:45 LUKAVECKÁ Květoslava 1944 Zlín

Pondělí 11.02.2019

Čas Jméno Rok narození Bydliště
13:45 TESAŘÍK Milan 1930 Kroměříž

Pátek 08.02.2019

Čas Jméno Rok narození Bydliště
09:00 DUDOVÁ Anna 1933 Zlín
09:45 nezveřejněný obřad
10:30 nezveřejněný obřad
11:30 HLAVÁČKOVÁ Jindřiška 1916 Zlín
12:15 GALUŠKA Jan 1941 Zlín
13:00 nezveřejněný obřad
13:45 MILLEROVÁ Věra 1938 Zlín

Čtvrtek 07.02.2019

Čas Jméno Rok narození Bydliště
11:30 MACHALA Zdeněk 1937 Salaš

Středa 06.02.2019

Čas Jméno Rok narození Bydliště
09:00 nezveřejněný obřad
09:45 nezveřejněný obřad
10:30 nezveřejněný obřad
11:30 VAJĎÁK Stanislav 1948 Vizovice
12:15 KRÁLÍKOVÁ Ludmila 1924 Zlín
13:00 VRÁNOVÁ Františka 1929 Zlín

Pondělí 04.02.2019

Čas Jméno Rok narození Bydliště
09:45 KUBALOŠ Ján 1931 Květná
10:30 SEDLÁČKOVÁ Ludmila 1920 Zlín
11:30 FRODL Pavel 1937 Malenovice
12:15 MALANÍK Pavel 1948 Zlín

Sobota 02.02.2019

Čas Jméno Rok narození Bydliště
12:15 Ing. JURČÍK František 1926 Zlín

Pátek 01.02.2019

Čas Jméno Rok narození Bydliště
11:30 SALAČOVÁ Bobina 1936 Zlín
12:15 ČURDA Josef 1932 Veselá
13:00 BUCHTOVÁ Květoslava 1944 Zlín
13:45 MICHALÍKOVÁ Julie 1932 Zlín

Čtvrtek 31.01.2019

Čas Jméno Rok narození Bydliště
12:15 HÁBOVÁ Jaromíra 1929 Zlín
13:00 SCHMIEDTOVÁ Miloslava 1937 Zlín

Středa 30.01.2019

Čas Jméno Rok narození Bydliště
10:30 HNILOVÁ Stanislava 1947 Zlín

Pondělí 28.01.2019

Čas Jméno Rok narození Bydliště
09:45 JEDLIČKOVÁ Květoslava, Mgr. 1943 Zlín
10:30 BEDŘICH Stanislav 1956 Zlín
11:30 nezveřejněný obřad
12:15 BRZOŇOVÁ Julie 1931 Zlín
13:00 TOMALA Svatoslav 1945 Otrokovice
13:45 nezveřejněný obřad
14:30 nezveřejněný obřad

Sobota 26.01.2019

Čas Jméno Rok narození Bydliště
11:30 nezveřejněný obřad

Pátek 25.01.2019

Čas Jméno Rok narození Bydliště
10:30 PAJGAR Zdeněk 1950 Zlín
11:30 JUŘÍČEK Kamil 1933 Malenovice
12:15 ŠTENZELOVÁ Ludmila 1921 Zlín
13:00 MORAVCOVÁ Irena 1935 Zlín
13:45 BURIAN Karol 1953 Senica

Čtvrtek 24.01.2019

Čas Jméno Rok narození Bydliště
10:30 HOŘÁK Jaroslav 1946 Zlín
11:30 JEŽEK Josef 1933 Zlín
12:15 nezveřejněný obřad
13:00 HUBÁČEK František 1946 Zlámanec

Středa 23.01.2019

Čas Jméno Rok narození Bydliště
11:30 SUŠILOVÁ Thiep 1945 Zlín
12:15 nezveřejněný obřad
13:00 SEMELA Alois 1938 Provodov

Pondělí 21.01.2019

Čas Jméno Rok narození Bydliště
08:15 KUČEROVÁ Anděla 1933 Otrokovice
09:00 HUŤOVÁ Anna 1930 Hodonín
09:45 VLČKOVÁ Brigita 1934 Opava
10:30 HORSÁK Zdeněk 1927 Lukov
11:30 ŠIDLÍKOVÁ Ilona 1946 Zlín
12:15 nezveřejněný obřad
13:00 RAFAJOVÁ Marie 1949 Návojná

Pátek 18.01.2019

Čas Jméno Rok narození Bydliště
09:00 ŠVANCAROVÁ Marie 1928 Provodov
09:45 nezveřejněný obřad
10:30 nezveřejněný obřad
11:30 KAŠPAROVÁ Marta 1946 Zlín
12:15 nezveřejněný obřad
13:00 SMOLKA Jiří 1945 Březolupy
13:45 nezveřejněný obřad
14:30 KRAJČOVÁ Božena 1942 Zlín

Čtvrtek 17.01.2019

Čas Jméno Rok narození Bydliště
11:30 VRZALÍK Jiří 1936 Zlín
12:15 PFEFFER Julius 1943 Zlín
13:00 nezveřejněný obřad
13:45 nezveřejněný obřad

Středa 16.01.2019

Čas Jméno Rok narození Bydliště
09:45 NOVÁKOVÁ Ludmila 1931 Zlín
10:30 nezveřejněný obřad
11:30 nezveřejněný obřad
12:15 ŠTOLFA Sergej 1940 Zlín
13:00 nezveřejněný obřad

Pondělí 14.01.2019

Čas Jméno Rok narození Bydliště
12:15 VÁLKOVÁ Ludmila 1930 Lhota
13:00 nezveřejněný obřad

Pátek 11.01.2019

Čas Jméno Rok narození Bydliště
09:45 nezveřejněný obřad
10:30 GALEČKOVÁ Zdenka 1939 Zlín
11:30 MICHÁLEK Jiří 1949 Zlín
12:15 JÁNOŠÍKOVÁ Marie 1953 Slušovice
13:00 Ing. HRABAL Jaromír 1944 Kroměříž
13:45 HODULÁK Karel 1947 Zlín

Čtvrtek 10.01.2019

Čas Jméno Rok narození Bydliště
10:30 HORKÝ Jaroslav 1932 Zlín
11:30 ŠOTOLOVÁ Marta 1926 Zlín
12:15 NEBOJSA Stanislav 1939 Malenovice
13:00 Ing. KRAJČA Zdeněk 1945 Zlín

Středa 09.01.2019

Čas Jméno Rok narození Bydliště
10:30 nezveřejněný obřad
11:30 HLAVÁČOVÁ Jarmila 1929 Zlín
12:15 ČUMA František 1930 Boršice u Buchlovic
13:00 BYSTROŇOVÁ Marie 1926 Zlín

Pondělí 07.01.2019

Čas Jméno Rok narození Bydliště
09:45 nezveřejněný obřad
10:30 ROMAN František 1930 Malenovice
11:30 MATOUŠEK František 1938 Zlín
12:15 HAVLOVÁ Marta 1945 Zlín
13:00 nezveřejněný obřad
13:45 ŠROTÍŘ Milan 1937 Malenovice
14:30 MATULÍKOVÁ Vlasta 1950 Zlín

Pátek 04.01.2019

Čas Jméno Rok narození Bydliště
10:30 MÍČKOVÁ Jitka 1932 Zlín
11:30 ŘEHA Zdeněk 1939 Zlín
12:15 LAJDOVÁ Ilona 1936 Zlín
13:00 ZBOŘIL Josef 1951 Praha
13:45 nezveřejněný obřad

Čtvrtek 03.01.2019

Čas Jméno Rok narození Bydliště
10:30 nezveřejněný obřad
11:30 ŘIHÁČEK Jiří 1957 Tečovice
12:15 POULÍČEK Václav 1929 Zlín
13:00 nezveřejněný obřad

Středa 02.01.2019

Čas Jméno Rok narození Bydliště
10:30 ŠIMURDOVÁ Michaela 1988 Zlín

Sobota 29.12.2018

Čas Jméno Rok narození Bydliště
12:15 KUSÁK Stanislav 1935 Zlín
13:00 JIRKŮ Věra 1930 Zlín

Pátek 28.12.2018

Čas Jméno Rok narození Bydliště
10:30 ŠENKYŘÍK Jan 1934 Malenovice
11:30 nezveřejněný obřad
12:15 HARTL Jan 1941 Malenovice

Čtvrtek 27.12.2018

Čas Jméno Rok narození Bydliště
11:30 KOMÁREK Ladislav 1931 Zlín
12:15 VODOVÁ Jaroslava 1933 Zlín

Pátek 21.12.2018

Čas Jméno Rok narození Bydliště
09:45 ŠŮSTEK Jiří 1956 Dobrkovice
10:30 ČANDOVÁ Marie 1956 Sehradice
11:30 REICHOVÁ Jaroslava 1932 Zlín
12:15 SEDLÁČKOVÁ Anna 1927 Lukov
13:00 TINKOVÁ Zdenka 1933 Vizovice
13:45 nezveřejněný obřad
14:30 ZLÁMAL Petr 1967 Zlín

Čtvrtek 20.12.2018

Čas Jméno Rok narození Bydliště
11:30 MAREK Daniel 1968 Želechovice

Středa 19.12.2018

Čas Jméno Rok narození Bydliště
09:00 nezveřejněný obřad
09:45 ŠEVČÍKOVÁ Vlasta 1930 Malenovice
10:30 CHYTIL Rostislav 1953 Otrokovice
11:30 MUDr. ŠKRÁŠKOVÁ Alžběta 1932 Zlín
12:15 BAKALA Vladimír 1954 Zlín
13:00 nezveřejněný obřad

Pondělí 17.12.2018

Čas Jméno Rok narození Bydliště
12:15 HOLUBÁŘOVÁ Jiřina 1935 Zlín

Sobota 15.12.2018

Čas Jméno Rok narození Bydliště
11:30 IMRÝŠEK Břetislav 1946 Bratřejov
12:15 nezveřejněný obřad

Pátek 14.12.2018

Čas Jméno Rok narození Bydliště
09:00 CIBULKA Josef 1928 Zlín
09:45 nezveřejněný obřad
10:30 nezveřejněný obřad
11:30 HANÁČKOVÁ Marie 1949 Doubravy
12:15 BARTÁKOVÁ Libuše 1932 Zlín
13:00 ŠEVČÍKOVÁ Věra 1938 Zlín
13:45 PhDr. PAVLIŠTÍK Karel, CSc. 1931 Zlín

Čtvrtek 13.12.2018

Čas Jméno Rok narození Bydliště
10:30 ŠMIGUROVÁ Milada 1931 Zlín
11:30 nezveřejněný obřad
12:15 nezveřejněný obřad
13:00 TOMANCOVÁ Božena 1928 Ublo

Středa 12.12.2018

Čas Jméno Rok narození Bydliště
09:00 nezveřejněný obřad
09:45 PLÁŠILOVÁ Jiřina 1936 Zlín
10:30 KOLEČKÁŘ Jaromír 1943 Zlín
11:30 DAŇKOVÁ Věra 1933 Želechovice
12:15 REK Milan 1948 Zlín

Pondělí 10.12.2018

Čas Jméno Rok narození Bydliště
10:30 SOUCHA Otakar 1927 Malenovice
11:30 MICOVÁ Věra 1931 Zlín
12:15 SOBOTKOVÁ Božena 1927 Otrokovice
13:00 nezveřejněný obřad
13:45 LUKÁŠ Ivan 1955 Malenovice

Pátek 07.12.2018

Čas Jméno Rok narození Bydliště
10:30 MALINA Jaroslav 1952 Zlín
11:30 nezveřejněný obřad
12:15 Ing. KLÁCEL Zdeněk 1927 Zlín

Čtvrtek 06.12.2018

Čas Jméno Rok narození Bydliště
10:30 nezveřejněný obřad
11:30 Ing. VACATA Karel 1939 Zlín

Středa 05.12.2018

Čas Jméno Rok narození Bydliště
10:30 HEJTMÁNEK Stanislav 1938 Zlín
11:30 nezveřejněný obřad

Pondělí 03.12.2018

Čas Jméno Rok narození Bydliště
10:30 nezveřejněný obřad
11:30 CHARUZA Miroslav 1947 Zlín
12:15 ŠIDLÍKOVÁ Libuše 1956 Biskupice
13:00 nezveřejněný obřad
13:45 KOŤAN Emanuel 1932 Malenovice
14:30 nezveřejněný obřad

Sobota 01.12.2018

Čas Jméno Rok narození Bydliště
12:15 nezveřejněný obřad

Pátek 30.11.2018

Čas Jméno Rok narození Bydliště
09:00 ŽIŽKOVÁ Anežka 1925 Zlín
09:45 nezveřejněný obřad
10:30 nezveřejněný obřad
11:30 ŠROMOVÁ Jiřina 1933 Zlín
12:15 nezveřejněný obřad
13:00 KLIMEŠ Josef 1950 Luhačovice
13:45 nezveřejněný obřad

Čtvrtek 29.11.2018

Čas Jméno Rok narození Bydliště
10:30 KIRCHNEROVÁ Jiřina 1925 Zlín
11:30 CHLUD Zdeněk 1938 Zlín
12:15 Ing. MELICHAR Zdeněk 1935 Bratislava

Středa 28.11.2018

Čas Jméno Rok narození Bydliště
10:30 ČECHOVÁ Anna 1924 Zlín
11:30 Ing. COUFAL Rajmund, PhD. 1929 Zlín
12:15 HRNČÍŘOVÁ Dagmar 1941 Zlín
13:00 nezveřejněný obřad
13:45 SUROVEC Jiří 1968 Lípa

Pondělí 26.11.2018

Čas Jméno Rok narození Bydliště
09:45 ŘEHA Milán 1951 Zlín
10:30 PLŠKOVÁ Jaroslava 1940 Zlín
11:30 ŠOULOVÁ Svatava 1940 Zlín
12:15 nezveřejněný obřad
13:00 ŘEHÁKOVÁ Marie 1946 Zlín

Sobota 24.11.2018

Čas Jméno Rok narození Bydliště
10:30 GAJDUŠEK Vincenc 1938 Malenovice

Pátek 23.11.2018

Čas Jméno Rok narození Bydliště
08:15 BAČŮVKA Ladislav 1937 Vítová
09:00 nezveřejněný obřad
09:45 nezveřejněný obřad
10:30 ŠMIGUROVÁ Danuše 1938 Zlín
11:30 STEHLÍKOVÁ Vlasta 1944 Zlín

Čtvrtek 22.11.2018

Čas Jméno Rok narození Bydliště
11:30 KRÁL Oldřich 1949 Zlín
12:15 FILÍPKOVÁ Ladislava 1939 Otrokovice
13:00 nezveřejněný obřad

Středa 21.11.2018

Čas Jméno Rok narození Bydliště
09:45 NÁBĚLEK Josef 1937 Provodov
10:30 DEMETEROVÁ Věra 1941 Zlín
11:30 nezveřejněný obřad
12:15 nezveřejněný obřad

Pondělí 19.11.2018

Čas Jméno Rok narození Bydliště
09:45 STANCOVÁ Anna 1934 Pohořelice
10:30 nezveřejněný obřad
11:30 DVORSKÝ Josef 1932 Zlín
12:15 DVOŘÁČKOVÁ Etela 1928 Zlín
13:00 nezveřejněný obřad

Pátek 16.11.2018

Čas Jméno Rok narození Bydliště
09:45 nezveřejněný obřad
10:30 nezveřejněný obřad
11:30 STRATILOVÁ Veronika 1955 Otrokovice
12:15 JUŘENA Stanislav 1948 Zlín
13:00 nezveřejněný obřad
13:45 nezveřejněný obřad
14:30 ŠNÁBL Rudolf 1957 Zlín

Středa 14.11.2018

Čas Jméno Rok narození Bydliště
09:00 HEJTMÁNEK Petr 1974 Zlín
09:45 nezveřejněný obřad
10:30 Ing. KLIMECKÝ Jaroslav 1922 Bohuslavice u Zlína
11:30 HOLÝ Jiří 1944 Zlín
12:15 nezveřejněný obřad
13:00 nezveřejněný obřad

Pondělí 12.11.2018

Čas Jméno Rok narození Bydliště
10:30 nezveřejněný obřad
11:30 ARNOŠT František 1941 Zlín
12:15 nezveřejněný obřad

Pátek 09.11.2018

Čas Jméno Rok narození Bydliště
11:30 ŽŮREK František 1946 Jasenná
12:15 nezveřejněný obřad
13:00 nezveřejněný obřad

Čtvrtek 08.11.2018

Čas Jméno Rok narození Bydliště
10:30 PAROLEK Antonín 1948 Zlín
11:30 nezveřejněný obřad

Středa 07.11.2018

Čas Jméno Rok narození Bydliště
09:00 ŠEVČÍKOVÁ Jarmila 1953 Sazovice
09:45 ČELŮSTKA Jaroslav 1936 Zlín
10:30 SATÚRY Dušan 1952 Ublo
11:30 VAŇKOVÁ Jana 1945 Bohuslavice
12:15 FRIDRICHOVÁ Drahomíra 1932 Zlín
13:00 nezveřejněný obřad
13:45 nezveřejněný obřad

Pondělí 05.11.2018

Čas Jméno Rok narození Bydliště
11:30 nezveřejněný obřad
12:15 DLOUHÝ Karel 1942 Zlín
13:00 nezveřejněný obřad

Pátek 02.11.2018

Čas Jméno Rok narození Bydliště
09:00 nezveřejněný obřad
09:45 CHUDÁRKOVÁ Anežka 1922 Vítová
10:30 GOTTFRIED Miroslav 1935 Zlín
11:30 HORÁČEK Ivan 1953 Zlín
12:15 DVOŘÁKOVÁ Květa 1924 Zlín
13:00 nezveřejněný obřad
13:45 ŠTĚPÁNÍKOVÁ Rozália 1937 Otrokovice
14:30 RAKOVSKÝ Lubomír 1943 Zlín

Čtvrtek 01.11.2018

Čas Jméno Rok narození Bydliště
13:45 nezveřejněný obřad
14:30 SEHNALOVÁ Jarmila 1937 Ostrava

Středa 31.10.2018

Čas Jméno Rok narození Bydliště
10:30 KAŠPÁRKOVÁ Helena 1933 Zlín
11:30 ŽŮREK Josef, Ing. 1936 Vizovice
12:15 KALINA Jan 1939 Zlín-Prštné
13:00 SKRÁŠEK Pavel 1959 Kostelec

Pátek 26.10.2018

Čas Jméno Rok narození Bydliště
10:30 BRIMOVÁ Božena 1933 Topolná
11:30 MAUER Ludvík 1933 Zlín
12:15 ŠOBÁŇ Jan 1944 Zlín
13:00 nezveřejněný obřad
13:45 BŘEZÍK Horymír 1939 Zlín
14:30 PIKHARTOVÁ Františka 1921 Zlín

Čtvrtek 25.10.2018

Čas Jméno Rok narození Bydliště
11:30 HAVLÍČKOVÁ Jiřina 1923 Zlín

Středa 24.10.2018

Čas Jméno Rok narození Bydliště
11:30 nezveřejněný obřad
12:15 nezveřejněný obřad
13:00 KORVAS František 1938 Zlín

Pondělí 22.10.2018

Čas Jméno Rok narození Bydliště
12:15 OČADLÍKOVÁ Vilemína 1923 Zlín

Pátek 19.10.2018

Čas Jméno Rok narození Bydliště
10:30 VAŠKOVÁ Dagmar 1954 Vizovice
11:30 DAMBORSKÝ Stanislav 1947 Kvasice
12:15 JURÁŠEK Miroslav 1948 Trnava
13:00 nezveřejněný obřad
13:45 MARTÉNEK Josef 1941 Zlín

Čtvrtek 18.10.2018

Čas Jméno Rok narození Bydliště
11:30 PAŠKOVÁ Anna 1930 Salaš
12:15 VORLOVÁ Marie 1957 Zlín

Středa 17.10.2018

Čas Jméno Rok narození Bydliště
10:30 ZVONEK Jan 1950 Zlín
11:30 nezveřejněný obřad
12:15 nezveřejněný obřad

Pondělí 15.10.2018

Čas Jméno Rok narození Bydliště
09:45 CHOVANEC Radek 1966 Otrokovice
10:30 MUDŘÍK Karel 1931 Zlín
11:30 HANZLÍKOVÁ Anna 1935 Zlín
12:15 ŠUCHMA Antonín 1930 Tučapy
13:00 MAREK Stanislav 1935 Malenovice

Sobota 13.10.2018

Čas Jméno Rok narození Bydliště
10:30 nezveřejněný obřad
11:30 nezveřejněný obřad

Pátek 12.10.2018

Čas Jméno Rok narození Bydliště
10:30 DUDOVÁ Zdenka 1941 Zlín
11:30 ŠPERKA Josef 1927 Zlín
12:15 KUŽEL Štěpán 1921 Zlín
13:00 PLIŠŤÁKOVÁ Bohumila 1941 Fryšták
13:45 Ing. ARNOŠT Rudolf 1921 Kunovice
14:30 Mgr. VAVRUŠA Leopold 1943 Zlín

Čtvrtek 11.10.2018

Čas Jméno Rok narození Bydliště
10:30 DANĚK Milan 1952 Želechovice
11:30 PATÁK František 1938 Želechovice

Středa 10.10.2018

Čas Jméno Rok narození Bydliště
10:30 HULOVÁ Marie 1933 Malenovice
11:30 HORÁKOVÁ Marie 1944 Zlín
12:15 nezveřejněný obřad
13:00 RAFAJ Karel 1955 Zádveřice

Pondělí 08.10.2018

Čas Jméno Rok narození Bydliště
11:30 PALUSKOVÁ Božena 1929 Zlín
12:15 HURTA Leopold 1940 Zlín
13:00 NAVRÁTIL Zdeněk 1951 Zlín
13:45 nezveřejněný obřad
14:30 HUBÁČKOVÁ Jaroslava 1947 Kostelec

Pátek 05.10.2018

Čas Jméno Rok narození Bydliště
10:30 JANDA František 1942 Zlín
11:30 SVOBODOVÁ Marie 1933 Zlín
12:15 MUDr. NÁDENÍČKOVÁ Eva 1955 Zlín

Čtvrtek 04.10.2018

Čas Jméno Rok narození Bydliště
11:30 KONEČNÁ Anna 1934 Zlín
12:15 ŠENKEŘÍK Josef 1960 Vizovice

Středa 03.10.2018

Čas Jméno Rok narození Bydliště
11:30 ŠIMKOVÁ Eliška 1923 Vizovice
12:15 GERŽOVÁ Vlasta 1946 Malenovice

Pondělí 01.10.2018

Čas Jméno Rok narození Bydliště
10:30 GREGOROVÁ Alena 1940 Zlín
11:30 nezveřejněný obřad
12:15 nezveřejněný obřad
13:00 DLABAJOVÁ Božena 1942 Zlín
13:45 KOVALČÍK Pavel 1946 Zlín

Sobota 29.09.2018

Čas Jméno Rok narození Bydliště
11:30 KRÁLÍČKOVÁ Marie 1948 Zlín

Čtvrtek 27.09.2018

Čas Jméno Rok narození Bydliště
10:30 JANČA Pavel 1956 Zlín
11:30 nezveřejněný obřad
12:15 ZÁBOJ Vlastimil 1932 Březová

Středa 26.09.2018

Čas Jméno Rok narození Bydliště
13:00 OMELKA Rostislav 1961 Malenovice

Pondělí 24.09.2018

Čas Jméno Rok narození Bydliště
10:30 nezveřejněný obřad
11:30 KOLAŘÍK Karel 1938 Fryšták
12:15 BALCÁRKOVÁ Marie 1937 Malenovice

Sobota 22.09.2018

Čas Jméno Rok narození Bydliště
11:30 VALOVÁ Ivana 1976 Praha

Pátek 21.09.2018

Čas Jméno Rok narození Bydliště
09:00 nezveřejněný obřad
09:45 nezveřejněný obřad
10:30 nezveřejněný obřad
11:30 NAVARA Milan 1936 Zlín
12:15 nezveřejněný obřad
13:00 POLÁŠEK Alois 1926 Vizovice
13:45 JANDÁSKOVÁ Olga 1947 Zlín
14:30 nezveřejněný obřad
15:15 BATÍK Karel 1933 Zlín

Čtvrtek 20.09.2018

Čas Jméno Rok narození Bydliště
11:30 NAVRÁTILOVÁ Viera 1943 Zlín
12:15 nezveřejněný obřad
13:00 VACLOVÁ Růžena 1946 Zlín

Středa 19.09.2018

Čas Jméno Rok narození Bydliště
10:30 JUŘÍK Rudolf 1925 Hvozdná
11:30 BŘEZÍK Metoděj 1934 Zlín
12:15 nezveřejněný obřad
13:00 TESAŘ Zdeněk 1941 Zlín

Pondělí 17.09.2018

Čas Jméno Rok narození Bydliště
11:30 ŠIMÍČEK EMIL 1920 Zlín
12:15 nezveřejněný obřad
13:00 nezveřejněný obřad

Pátek 14.09.2018

Čas Jméno Rok narození Bydliště
09:45 nezveřejněný obřad
10:30 KLAPKA Adolf 1940 Zlín
11:30 STUCHLÍK František 1933 Zlín

Čtvrtek 13.09.2018

Čas Jméno Rok narození Bydliště
12:15 nezveřejněný obřad
13:00 ZEMANOVÁ Jindřiška 1947 Zlín
13:45 MIČKA Josef 1927 Zlín

Středa 12.09.2018

Čas Jméno Rok narození Bydliště
10:30 nezveřejněný obřad
11:30 DAŇKOVÁ Blažena 1927 Zlín
12:15 nezveřejněný obřad

Pondělí 10.09.2018

Čas Jméno Rok narození Bydliště
09:45 MVDr. MENŠÍK Miroslav 1959 Zlín
10:30 nezveřejněný obřad
11:30 KABELÁČ Jaroslav 1954 Otrokovice
12:15 TRČKOVÁ Iva 1974 Hrádek na Vlárské dráze
13:00 MAKOVIČKOVÁ Antonie 1942 Zlín

Pátek 07.09.2018

Čas Jméno Rok narození Bydliště
12:15 HERMANNOVÁ Jaroslava 1936 Lukov
13:00 nezveřejněný obřad
13:45 BALADOVÁ Milada 1939 Strání – Květná
14:30 nezveřejněný obřad

Čtvrtek 06.09.2018

Čas Jméno Rok narození Bydliště
11:30 ČERNÁK Marián 1959 Vizovice

Středa 05.09.2018

Čas Jméno Rok narození Bydliště
11:30 nezveřejněný obřad

Pátek 31.08.2018

Čas Jméno Rok narození Bydliště
10:30 VAŠKOVÁ Vlasta 1951 Zlín
11:30 nezveřejněný obřad
12:15 KLEMPTOVÁ Helena 1956 Most
13:00 nezveřejněný obřad

Čtvrtek 30.08.2018

Čas Jméno Rok narození Bydliště
10:30 nezveřejněný obřad

Středa 29.08.2018

Čas Jméno Rok narození Bydliště
10:30 RYŠAVÝ Petr 1975 Zlín
11:30 LAGOVÁ Helena 1936 Zlín

Pondělí 27.08.2018

Čas Jméno Rok narození Bydliště
09:00 nezveřejněný obřad
09:45 JANÁČEK František 1941 Malenovice
10:30 BARINKA František 1956 Zlín
11:30 KRÁLÍKOVÁ Andrea 1977 Malenovice

Pátek 24.08.2018

Čas Jméno Rok narození Bydliště
08:15 SKÝPALOVÁ Jitka 1956 Zlín
09:00 DOBROVOLNÝ Emil 1952 Zlín
09:45 ŠTĚTKAŘ Miroslav 1952 Zlín
10:30 VÍTEK Jan 1940 Zlín
11:30 BUREŠ František 1931 Zlín
12:15 DADÁK Jaroslav 1953 Želechovice

Čtvrtek 23.08.2018

Čas Jméno Rok narození Bydliště
10:30 nezveřejněný obřad
11:30 FOJTÍK Zdeněk 1948 Zlín
12:15 TRUNKÁT Josef 1932 Želechovice
13:00 VYKOUKALOVÁ Dana 1953 Zlín

Středa 22.08.2018

Čas Jméno Rok narození Bydliště
09:45 HANZLOVÁ Marie 1925 Zlín
10:30 KUKLA Miroslav 1937 Zlín
11:30 PhDr. DOSTÁL Zdeněk 1933 Zlín

Pondělí 20.08.2018

Čas Jméno Rok narození Bydliště
11:30 KARASOVÁ Marcela 1968 Zlín

Pátek 17.08.2018

Čas Jméno Rok narození Bydliště
11:30 HNILICA Lubomír 1950 Ublo
12:15 STANÍK Josef 1940 Bojkovice
13:00 nezveřejněný obřad
13:45 ŠAŠINKOVÁ Květoslava 1932 Zlín

Čtvrtek 16.08.2018

Čas Jméno Rok narození Bydliště
10:30 KAŠPÁREK Ivo 1947 Zlín
11:30 ŠLAPAL Josef 1928 Zlín
12:15 KOVAŘÍKOVÁ Jaroslava 1946 Malenovice
13:00 Mgr. HUBÁČKOVÁ Bronislava 1980 Fryšták

Středa 15.08.2018

Čas Jméno Rok narození Bydliště
11:30 nezveřejněný obřad
12:15 MICHALČÍKOVÁ Marie 1933 Zlín
13:00 nezveřejněný obřad

Pondělí 13.08.2018

Čas Jméno Rok narození Bydliště
10:30 HOFMANNOVÁ Hana 1944 Svatý Štěpán
11:30 KRÁL Václav 1934 Zlín
12:15 SALAJKOVÁ Marie 1953 Slušovice
13:00 HNILOVÁ Ludmila 1938 Štípa

Pátek 10.08.2018

Čas Jméno Rok narození Bydliště
09:00 nezveřejněný obřad
09:45 ŘEHÁKOVÁ Markéta 1979 Hulín
10:30 TUZAROVÁ Kateřina 1948 Praha 2
11:30 nezveřejněný obřad
12:15 nezveřejněný obřad
13:00 ŠTOLHOFER Ervín 1966 Zlín
13:45 14.00 nezveřejněný obřad

Čtvrtek 09.08.2018

Čas Jméno Rok narození Bydliště
09:45 nezveřejněný obřad
10:30 nezveřejněný obřad
11:30 nezveřejněný obřad
12:15 MAZOUCHOVÁ Marta 1939 Zlín

Středa 08.08.2018

Čas Jméno Rok narození Bydliště
11:30 nezveřejněný obřad
12:15 HORČICOVÁ Marie 1934 Zlín
13:00 nezveřejněný obřad

Pondělí 06.08.2018

Čas Jméno Rok narození Bydliště
10:30 nezveřejněný obřad
11:30 FANDLI Juraj, Mgr. 1948 Zlín

Sobota 04.08.2018

Čas Jméno Rok narození Bydliště
09:45 REJŠKOVÁ Milada 1929 Zlín

Pátek 03.08.2018

Čas Jméno Rok narození Bydliště
09:45 HOLBOVÁ Anežka 1943 Březolupy
10:30 nezveřejněný obřad
11:30 nezveřejněný obřad
12:15 nezveřejněný obřad
13:00 PASTYŘÍK Jaroslav 1956 Bohuslavice
13:45 nezveřejněný obřad
14:30 nezveřejněný obřad
15:15 nezveřejněný obřad

Čtvrtek 02.08.2018

Čas Jméno Rok narození Bydliště
09:45 HRUBANOVÁ Danuše 1931 Zlín
10:30 GLŮZOVÁ Marianna 1924 Zlín
11:30 nezveřejněný obřad

Středa 01.08.2018

Čas Jméno Rok narození Bydliště
11:30 nezveřejněný obřad
12:15 HUBÍK Milan 1950 Zlín

Pondělí 30.07.2018

Čas Jméno Rok narození Bydliště
10:30 ŠIMÁK Petr 1958 Zlín
11:30 LÁNĚK Pavel 1943 Zlín
12:15 MICHALETZ Peter 1946 Hřivínův Újezd
13:00 nezveřejněný obřad
13:45 URBANOVÁ Zdeňka 1941 Fryšták
14:30 JURÁŇ Jiří 1955 Racková

Pátek 27.07.2018

Čas Jméno Rok narození Bydliště
11:30 JANUŠKOVÁ Zdeňka 1948 Fryšták
12:15 nezveřejněný obřad
13:00 ŠTEVČEK Marián, Mgr. 1963 Březolupy
13:45 nezveřejněný obřad
14:30 nezveřejněný obřad
15:15 KRAJČA Pavel 1946 Zlín

Čtvrtek 26.07.2018

Čas Jméno Rok narození Bydliště
11:30 nezveřejněný obřad
12:15 nezveřejněný obřad
13:00 VODA Rostislav 1944 Malenovice
13:45 nezveřejněný obřad

Středa 25.07.2018

Čas Jméno Rok narození Bydliště
10:30 ŠTÝBNAR Ivo, Mgr. 1945 Zlín
11:30 NÁŠEL Ladislav 1941 Zlín
12:15 nezveřejněný obřad

Pondělí 23.07.2018

Čas Jméno Rok narození Bydliště
10:30 nezveřejněný obřad
11:30 PROCHÁZKOVÁ Marie 1944 Zlín
12:15 nezveřejněný obřad
13:00 ONDŘICH František 1935 Lhota u Malenovic
13:45 VALENTOVÁ Jarmila 1941 Zlín
14:30 SALAS SHIREY Edwin 1967 Zlín – USA

Pátek 20.07.2018

Čas Jméno Rok narození Bydliště
10:30 nezveřejněný obřad
11:30 nezveřejněný obřad
12:15 KOKEŠOVÁ Marie 1933 Zlín
13:00 nezveřejněný obřad

Čtvrtek 19.07.2018

Čas Jméno Rok narození Bydliště
12:15 LUKAŠÍKOVÁ Božena 1936 Zlín
13:00 HLAVIČKA David 1979 Praha

Středa 18.07.2018

Čas Jméno Rok narození Bydliště
10:30 Ing. PIŠL Jiří 1953 Halenkovice
11:30 DOHNALOVÁ Jana 1942 Zlín

Úterý 17.07.2018

Čas Jméno Rok narození Bydliště
11:30 OŠKERA Josef 1929 Zlín
12:15 CHOLASTA Alois 1948 Zlín
13:00 HRBÁČEK František 1925 Malenovice

Sobota 14.07.2018

Čas Jméno Rok narození Bydliště
10:30 BOBOKOVÁ Eliška 1929 Zlín

Pátek 13.07.2018

Čas Jméno Rok narození Bydliště
10:30 KUŽELA Miroslav 1948 Lhota
11:30 JAHŮDKA Jindřich 1926 Zlín
12:15 REIMITZ Petr 1964 Zlín

Čtvrtek 12.07.2018

Čas Jméno Rok narození Bydliště
11:30 KOCOURKOVÁ Alenka 1931 Zlín
12:15 VICHOREC František 1931 Dešná
13:00 nezveřejněný obřad

Středa 11.07.2018

Čas Jméno Rok narození Bydliště
10:30 SLÁDKOVÁ Josefa 1932 Zlín
11:30 ŠUTA Jaroslav 1922 Zlín
12:15 KOTOPULOS Panajotis 1955 Zlín
13:00 MUDr. KLIMENT Jiří 1935 Malenovice

Pondělí 09.07.2018

Čas Jméno Rok narození Bydliště
10:30 NOVÁKOVÁ Irena 1959 Zlín
11:30 KRIŽKOVÁ Runa 1943 Zlín
12:15 NAVRÁTILOVÁ Jarmila 1927 Zlín
13:00 ČÍŽOVÁ Věra 1931 Zlín

Středa 04.07.2018

Čas Jméno Rok narození Bydliště
10:30 MÁCHALOVÁ Marie 1928 Zlín
11:30 VOLNÝ Stanislav 1947 Mysločovice
12:15 Ing. TROJAN Jiří 1960 Malenovice
13:00 ŠIŠKA Jaroslav 1949 Karlovice u Malenovic
13:45 VRANEC Michal 1941 Malenovice
14:30 SELNEKOVIČOVÁ Libuše 1937 Zlín
15:15 SLEZÁKOVÁ Ludmila 1930 Bohuslavice u Zlína

Úterý 03.07.2018

Čas Jméno Rok narození Bydliště
11:30 JURČÍK Josef 1943 Sobotín
12:15 nezveřejněný obřad
13:00 ŠEVČÍK Zdenek 1953 Otrokovice
13:45 TYKALOVÁ Jarmila 1926 Zlín

Pondělí 02.07.2018

Čas Jméno Rok narození Bydliště
09:45 HEJTMÁNEK Mojmír, Ing. 1960 Ublo
10:30 nezveřejněný obřad

Pátek 29.06.2018

Čas Jméno Rok narození Bydliště
09:45 nezveřejněný obřad
10:30 BALAJKOVÁ Julie 1925 Zlín
11:30 nezveřejněný obřad
12:15 nezveřejněný obřad
13:00 PŘICHYSTAL Petr 1968 Zlín
13:45 GOTTVALDOVÁ Ludmila 1918 Ludkovice
14:30 DANIEL Imrich 1945 Zlín
15:15 nezveřejněný obřad

Čtvrtek 28.06.2018

Čas Jméno Rok narození Bydliště
10:30 TELIČKOVÁ Milada 1930 Zlín
11:30 DUDA Radek 1973 Zlín
12:15 KÖNIGOVÁ Eva, Mgr. 1939 Zlín
13:00 ZUSČÁKOVÁ Libuše 1930 Zlín

Středa 27.06.2018

Čas Jméno Rok narození Bydliště
11:30 SEDLÁČEK Vilém, Ing. 1932 Zlín

Úterý 26.06.2018

Čas Jméno Rok narození Bydliště
11:30 KUŽELOVÁ Jarmila 1942 Provodov
12:15 TESÁKOVÁ Marie 1949 Zlín

Pátek 22.06.2018

Čas Jméno Rok narození Bydliště
11:30 SLOVÁČKOVÁ Alžběta 1931 Zlín
12:15 PEŠKA Jaroslav 1936 Zlín
13:00 nezveřejněný obřad
13:45 DŘEZOVÁ Jana 1970 Vizovice
14:30 HRUŠKA Stanislav 1954 Vizovice

Čtvrtek 21.06.2018

Čas Jméno Rok narození Bydliště
11:30 LONDOVÁ Věra 1942 Zlín

Středa 20.06.2018

Čas Jméno Rok narození Bydliště
12:15 OBRTLÍK Ladislav 1949 Zlín
13:00 DOLEŽAL Antonín 1939 Štípa

Pondělí 18.06.2018

Čas Jméno Rok narození Bydliště
12:15 VÁCHA Karel 1944 Zádveřice
13:00 Mgr. MACKOVÁ Ivana 1964 Valtice

Pátek 15.06.2018

Čas Jméno Rok narození Bydliště
09:45 VORÁČ Alois 1936 Zlín
10:30 nezveřejněný obřad
11:30 KOPŘIVOVÁ Zdenka 1950 Otrokovice

Čtvrtek 14.06.2018

Čas Jméno Rok narození Bydliště
13:00 ŽERAVÍK Jaroslav 1936 Komárov
13:45 DUROŇ Jan 1949 Vizovice
14:30 ŠAMŠA Bohumír 1947 Zlín
15:15 MARTINEK Pavel, Ing. Arch. 1945 Zlín – Kostelec

Středa 13.06.2018

Čas Jméno Rok narození Bydliště
09:45 BURIÁNKOVÁ Drahomíra 1927 Bratřejov
10:30 ŠTOSKOVÁ Marie 1927 Zlín
11:30 BALHAROVÁ Ludmila 1930 Dolní Němčí
12:15 PODHAJSKÝ Alois 1936 Zlín

Pondělí 11.06.2018

Čas Jméno Rok narození Bydliště
09:45 nezveřejněný obřad
10:30 HÁJKOVÁ Ludmila 1925 Zlín
11:30 KLÁSKOVÁ Marie, Ing. 1951 Zlín
12:15 RUSKOVÁ Božena 1925 Zlín
13:00 HOLEŠOVSKÁ Marie, PhDr. 1948 Zlín
13:45 DORNIČÁKOVÁ Jana 1967 Zlín
14:30 ŽUCHOVÁ Ludmila 1946 Hřivínův Újezd
15:15 nezveřejněný obřad

Pátek 08.06.2018

Čas Jméno Rok narození Bydliště
08:15 nezveřejněný obřad
09:00 KOSTÍLKOVÁ Elena 1939 Vizovice
09:45 LESNIAK Pavel 1944 Zlín
10:30 nezveřejněný obřad
11:30 nezveřejněný obřad

Středa 06.06.2018

Čas Jméno Rok narození Bydliště
09:00 nezveřejněný obřad
09:45 nezveřejněný obřad
10:30 nezveřejněný obřad
11:30 nezveřejněný obřad
12:15 HUSLÍK Ladislav 1941 Zlín
13:00 nezveřejněný obřad
13:45 nezveřejněný obřad
14:30 CHALOUPKA Alois 1945 Zlín
15:15 nezveřejněný obřad

Pondělí 04.06.2018

Čas Jméno Rok narození Bydliště
10:30 KAŠPÁREK Vojtěch 1949 Otrokovice
11:30 nezveřejněný obřad
12:15 ŠAVLOVÁ Miluše 1923 Zlín
13:00 ZÁPALKOVÁ Ludmila 1934 Zlín

Pátek 01.06.2018

Čas Jméno Rok narození Bydliště
10:30 VYORALOVÁ Ludmila 1936 Biskupice
11:30 SKOBOVÁ Věra 1924 Zlín

Středa 30.05.2018

Čas Jméno Rok narození Bydliště
10:30 nezveřejněný obřad
11:30 HANULÍKOVÁ Blanka 1934 Malenovice
12:15 nezveřejněný obřad

Pondělí 28.05.2018

Čas Jméno Rok narození Bydliště
10:30 nezveřejněný obřad
11:30 BILÍK Evžen 1932 Zlín
12:15 BEDNÁŘOVÁ Anna 1924 Sezimovo Ústí
13:00 nezveřejněný obřad
13:45 nezveřejněný obřad

Pátek 25.05.2018

Čas Jméno Rok narození Bydliště
10:30 KŘEMÉNEK Otakar 1950 Zlín
11:30 ABSOLON Jaroslav 1930 Květná
12:15 ŠVEHLÍK František 1935 Zlin
13:00 KOVAŘÍK Bohuslav 1950 Zlín
13:45 nezveřejněný obřad

Středa 23.05.2018

Čas Jméno Rok narození Bydliště
10:30 FILSÁK Karel 1948 Zlín
11:30 MUCHA František 1930 Provodov
12:15 POLEPIL Zdeněk 1926 Lůžkovice
13:00 LUKÁŠOVÁ Božena 1942 Slavičín
13:45 FIKEJZ Jiří 1964 Zlín

Pondělí 21.05.2018

Čas Jméno Rok narození Bydliště
11:30 nezveřejněný obřad
12:15 ŠANDA Bohumil 1936 Zlín
13:00 SÝKOROVÁ Jana 1953 Zlín

Pátek 18.05.2018

Čas Jméno Rok narození Bydliště
09:45 BĚTÍKOVÁ Jarmila 1931 Zlín
10:30 CHYTIL Leoš 1944 Malenovice
11:30 PAVLÍČKOVÁ Jaroslava 1938 Tečovice
12:15 VÍT Jiří 1941 Slušovice
13:00 nezveřejněný obřad
13:45 REMEŠ Otakar 1942 Zlín

Čtvrtek 17.05.2018

Čas Jméno Rok narození Bydliště
11:30 nezveřejněný obřad

Středa 16.05.2018

Čas Jméno Rok narození Bydliště
11:30 nezveřejněný obřad
12:15 KOVAŘÍK Miloš 1935 Luhačovice

Pondělí 14.05.2018

Čas Jméno Rok narození Bydliště
11:30 DOBRONSKÝ Anton 1934 Šarovy
12:15 nezveřejněný obřad
13:00 nezveřejněný obřad
13:45 nezveřejněný obřad

Pátek 11.05.2018

Čas Jméno Rok narození Bydliště
09:00 nezveřejněný obřad
09:45 ŠEBÍK František 1948 Zlín
10:30 KLÍVAR Jozef 1955 Bohuslavice
11:30 BŘEZINOVÁ Františka 1929 Želechovice
12:15 NEVAŘIL Jindřich 1948 Doubravy
13:00 PLŠEK Miroslav 1950 Zlín
13:45 nezveřejněný obřad
14:30 nezveřejněný obřad
15:15 nezveřejněný obřad

Čtvrtek 10.05.2018

Čas Jméno Rok narození Bydliště
09:45 ŘIHÁČKOVÁ Božena 1956 Chlum
10:30 KLANDUCH Rudolf 1949 Zlín
11:30 ZELINOVÁ Věra 1932 Malenovice
12:15 KOLENIČ Josef 1937 Zlín
13:00 VALENTOVÁ Františka 1941 Zlín
13:45 DOLÍNEK Jiří 1956 Veselá

Středa 09.05.2018

Čas Jméno Rok narození Bydliště
10:30 KLINKOVSKÝ Svatopluk 1933 Zlin
11:30 nezveřejněný obřad
12:15 FRANCLOVÁ Soňa 1944 Luhačovice
13:00 nezveřejněný obřad
13:45 DŘEVIKOVSKÁ Olga 1953 Slušovice

Pondělí 07.05.2018

Čas Jméno Rok narození Bydliště
10:30 nezveřejněný obřad
11:30 BRAVENCOVÁ Božena 1958 Zlín
12:15 ŠŮRKOVÁ Věra 1938 Zlín
13:00 Ing. NOVÁK Antonín 1956 Přerov

Pátek 04.05.2018

Čas Jméno Rok narození Bydliště
09:45 SKÝPALA František 1955 Zlín
10:30 JANKOVÁ Vlasta 1923 Zlín
11:30 nezveřejněný obřad
12:15 SAMOHÝLOVÁ Jarmila 1950 Malenovice
13:00 Ing. FOJTÍK Rudolf 1940 Otrokovice
13:45 DOSTÁL Luděk 1953 Malenovice
14:30 VAJDÁKOVÁ Milada 1931 Zlín
15:15 nezveřejněný obřad

Čtvrtek 03.05.2018

Čas Jméno Rok narození Bydliště
10:30 nezveřejněný obřad
11:30 KORĆÁKOVÁ Irena 1935 Vizovice
12:15 KUČERA Josef 1930 Zlín

Středa 02.05.2018

Čas Jméno Rok narození Bydliště
10:30 SOŠKA Josef 1934 Zlín
11:30 PTÁČKOVÁ Jiřina 1934 Zlín
12:15 VALČÍKOVÁ Zdenka 1953 Vizovice
13:00 nezveřejněný obřad

Pondělí 30.04.2018

Čas Jméno Rok narození Bydliště
12:15 HRADIL Oto 1955 Jaroslavice
13:00 Ing. NOVÁK Vlastislav 1949 Hřivínův Újezd
13:45 SKUPINA Bohumil 1952 Zlín

Pátek 27.04.2018

Čas Jméno Rok narození Bydliště
09:45 MIZEROVÁ Jaroslava 1927 Zlín
10:30 nezveřejněný obřad
11:30 KADLEC Jaromír 1952 Napajedla
12:15 nezveřejněný obřad
13:00 MASÁR Lubomír 1946 Zlín
13:45 nezveřejněný obřad
14:30 nezveřejněný obřad
15:15 LYSÁČEK Vítězslav 1941 Brumov-Bylnice

Čtvrtek 26.04.2018

Čas Jméno Rok narození Bydliště
11:30 MELKA Štěpán 1944 Machová

Středa 25.04.2018

Čas Jméno Rok narození Bydliště
09:00 JUŘICA Petr 1954 Zlín
09:45 KADLČÁK Vladislav 1928 Halenkovice
10:30 ČEPEL Jiří 1954 Zlín
11:30 BEDNAŘÍK Libor 1966 Hvozdná
12:15 KOLÁČEK Jiří 1974 Slušovice

Pondělí 23.04.2018

Čas Jméno Rok narození Bydliště
12:15 PECHA Josef 1939 Zlín
13:00 KUTHANOVÁ Eliška 1931 Zlín

Sobota 21.04.2018

Čas Jméno Rok narození Bydliště
09:45 9.30 – BARTOŠÍKOVÁ Ladislava 1938 Zlín

Pátek 20.04.2018

Čas Jméno Rok narození Bydliště
10:30 nezveřejněný obřad
11:30 MOZOLA Jan 1931 Malenovice
12:15 DANĚK Emil 1921 Slušovice
13:00 ŠERÁ Marie 1935 Mysločovice
13:45 POLANSKÁ Anna 1931 Louky
14:30 GÁBA Jaromír 1948 Racková

Středa 18.04.2018

Čas Jméno Rok narození Bydliště
09:00 KASÁLKOVÁ Jana 1942 Zlín
09:45 VALA Josef 1931 Malenovice
10:30 nezveřejněný obřad
11:30 nezveřejněný obřad
12:15 ILČÍKOVÁ Anna 1922 Malenovice
13:00 ČOUDKOVÁ Blanka 1930 Luhačovice
13:45 VALIHRACHOVÁ Marie 1919 Zlín

Pondělí 16.04.2018

Čas Jméno Rok narození Bydliště
12:15 ŠŮSTKOVÁ Zdeňka 1935 Slopné
13:00 ČERNICKÁ Anna 1946 Otrokovice

Pátek 13.04.2018

Čas Jméno Rok narození Bydliště
10:30 NĚMCOVÁ Marie 1930 Zlín
11:30 VODÁK Miroslav 1931 Zlín
12:15 HOLÍKOVÁ Ludmila 1939 Březová

Čtvrtek 12.04.2018

Čas Jméno Rok narození Bydliště
11:30 STRÝČKOVÁ Libuše 1926 Zlín
12:15 nezveřejněný obřad

Pondělí 09.04.2018

Čas Jméno Rok narození Bydliště
09:00 nezveřejněný obřad
09:45 FUJÁČEK Vladimír 1944 Lukov
10:30 KRÁČALÍKOVÁ Alena 1947 Zlín
11:30 ČIŽMÁŘOVÁ Rosemary 1937 Zlín
12:15 JUDr. STRACHOTA Jindřich 1940 Zlín
13:00 ŠEVČÍK Petr 1965 Zlín
13:45 Mgr. HORÁK Jaroslav 1970 Zlín
14:30 VRTĚLKA František 1930 Lukov
15:15 DIVILA Leopold 1959 Zlín

Sobota 07.04.2018

Čas Jméno Rok narození Bydliště
10:30 PASTYŘÍK Lubomír 1943 Dambořice

Pátek 06.04.2018

Čas Jméno Rok narození Bydliště
12:15 SUCHÁNKOVÁ Maria 1922 Zlín
13:00 ŠEVČÍK Jaroslav 1954 Lípa

Čtvrtek 05.04.2018

Čas Jméno Rok narození Bydliště
10:30 nezveřejněný obřad

Středa 04.04.2018

Čas Jméno Rok narození Bydliště
13:00 HAMALČÍKOVÁ Marie 1929 Zlín
13:45 MYNAŘÍK Miroslav 1945 Štípa

Úterý 03.04.2018

Čas Jméno Rok narození Bydliště
11:30 KLADNIČKOVÁ Dáša 1935 Malenovice
12:15 ŘEHÁK Miroslav 1940 Malenovice
13:00 KOLÁŘ Karel 1948 Otrokovice
13:45 VIDLIČKOVÁ Vlasta 1930 Zlín

Čtvrtek 29.03.2018

Čas Jméno Rok narození Bydliště
09:45 SLEZÁK Karel 1961 Jasenná
10:30 nezveřejněný obřad
11:30 HRUBÝ František 1930 Zlín
12:15 BOTKOVÁ Júlia 1925 Malenovice
13:00 nezveřejněný obřad
13:45 JANSKÁ Emilie 1931 Vlčková
14:30 NAVRÁTILOVÁ Antonie 1934 Lukov

Středa 28.03.2018

Čas Jméno Rok narození Bydliště
10:30 nezveřejněný obřad
11:30 PODEŠVOVÁ Jindřiška 1935 Malenovice
12:15 VEČEŘA Josef 1940 Zlín
13:00 HORŇÁKOVÁ Dagmar 1953 Březolupy

Pondělí 26.03.2018

Čas Jméno Rok narození Bydliště
10:30 ŠEVCŮ Dana 1969 Zlín
11:30 nezveřejněný obřad
12:15 FIALOVÁ Viera 1924 Zlín
13:00 DUPALOVÁ Milada 1943 Zádveřice

Pátek 23.03.2018

Čas Jméno Rok narození Bydliště
10:30 nezveřejněný obřad
11:30 SLEZÁKOVÁ Ludmila 1923 Zlín
12:15 nezveřejněný obřad
13:00 KADLECOVÁ Emilie 1930 Zlín
13:45 PEŇAS Jiří 1993 Zlín
14:30 MAJEROVÁ Zdeňka 1926 Zlín
15:15 DOKOUPIL Ludvík 1934 Malenovice

Čtvrtek 22.03.2018

Čas Jméno Rok narození Bydliště
11:30 Hofmanová Anna 1921 Uh.Ostroh
12:15 nezveřejněný obřad
13:00 nezveřejněný obřad

Středa 21.03.2018

Čas Jméno Rok narození Bydliště
09:45 KUTAL Miroslav 1941 Zlín
10:30 nezveřejněný obřad
11:30 PANČOŠKA Vojtěch 1926 Zlín
12:15 ROHÁČKOVÁ Jindřiška 1934 Otrokovice

Pondělí 19.03.2018

Čas Jméno Rok narození Bydliště
10:30 nezveřejněný obřad
11:30 STROJIL František 1955 Zlín
12:15 ZÁBOJNÍKOVÁ Marie 1926 Zlín
13:00 JUŘENOVÁ Zdeňka 1933 Hostišová

Sobota 17.03.2018

Čas Jméno Rok narození Bydliště
12:15 BROKLOVÁ Anna 1941 Zlín

Pátek 16.03.2018

Čas Jméno Rok narození Bydliště
09:00 nezveřejněný obřad
09:45 nezveřejněný obřad
10:30 Ing. VODICA Stanislav 1930 Kašava
11:30 LHOTA Jiří 1952 Zlín
12:15 nezveřejněný obřad
13:00 DROBIL Rudolf 1942 Zlín
13:45 DUPALOVÁ Renáta 1973 Zádveřice
14:30 nezveřejněný obřad
15:15 Pelešková Albína 1928 Malenovice

Středa 14.03.2018

Čas Jméno Rok narození Bydliště
10:30 ZBRANEK Vladimír 1935 Vlčková

Pondělí 12.03.2018

Čas Jméno Rok narození Bydliště
11:30 VAJĎÁKOVÁ Božena 1921 Zlín
12:15 MÜLLEROVÁ Vlasta 1927 Zlín

Pátek 09.03.2018

Čas Jméno Rok narození Bydliště
08:15 PANČOCHA Miroslav 1960 Ludslavice
09:00 nezveřejněný obřad
09:45 SLUŠTÍK Karel 1949 Velíková
10:30 JURAS Miroslav 1924 Zlín
11:30 POKORNÁ Terezia 1931 Prštné
12:15 PATÁKOVÁ Ludmila 1930 Želechovice
13:00 JEDLIČKA Petr 1992 Zlín
13:45 nezveřejněný obřad

Čtvrtek 08.03.2018

Čas Jméno Rok narození Bydliště
12:15 nezveřejněný obřad
13:00 nezveřejněný obřad

Středa 07.03.2018

Čas Jméno Rok narození Bydliště
11:30 DVOŘÁK Jiří 1962 Zlín
12:15 ŠMAKOVÁ Jarmila 1931 Malenovice
13:00 nezveřejněný obřad
13:45 Slovák František 1945 Štípa

Pondělí 05.03.2018

Čas Jméno Rok narození Bydliště
10:30 PLÁŠKOVÁ Lenka 1972 Nivnice
11:30 nezveřejněný obřad
12:15 PhDr. HRUBÝ Antonín 1934 Zlín
13:00 nezveřejněný obřad
13:45 nezveřejněný obřad
14:30 nezveřejněný obřad

Pátek 02.03.2018

Čas Jméno Rok narození Bydliště
09:45 nezveřejněný obřad
10:30 JANÁČKOVÁ Markéta 1938 Malenovice
11:30 LIŠANÍKOVÁ Vlasta 1942 Zlín
12:15 RAŠKA Milan 1957 Zlín
13:00 ŠEFRÁNEK Jaromír 1952 Zlín
13:45 nezveřejněný obřad
14:30 nezveřejněný obřad

Čtvrtek 01.03.2018

Čas Jméno Rok narození Bydliště
10:30 KOPŘIVOVÁ Věra 1927 Zlín
11:30 nezveřejněný obřad

Středa 28.02.2018

Čas Jméno Rok narození Bydliště
09:00 nezveřejněný obřad
09:45 MAHDALÍČEK Jan 1995 Otrokovice
10:30 ČÍHALOVÁ Ludmila 1941 Zlín
11:30 MAREČKOVÁ Jana 1947 Jaroslavice
12:15 nezveřejněný obřad

Pondělí 26.02.2018

Čas Jméno Rok narození Bydliště
11:30 MVDr. MEDEK Ludvík 1938 Otrokovice
12:15 CIGOŠOVÁ Marie 1944 Zlín
13:00 KADLČÁKOVÁ Pavla 1930 Březnice
13:45 ŽÁKOVÁ Bohdana 1927 Zlín

Sobota 24.02.2018

Čas Jméno Rok narození Bydliště
10:30 Ing. PŘIBYL Bedřich 1943 Zlín

Pátek 23.02.2018

Čas Jméno Rok narození Bydliště
09:45 nezveřejněný obřad
10:30 HRUŠKOVÁ Milada 1938 Zlín
11:30 HEGEROVÁ Marie 1940 Luhačovice
12:15 nezveřejněný obřad
13:00 nezveřejněný obřad
13:45 nezveřejněný obřad
14:30 Ing. Špaček Vladimír 1933 Zlín
15:15 nezveřejněný obřad

Čtvrtek 22.02.2018

Čas Jméno Rok narození Bydliště
10:30 nezveřejněný obřad
11:30 SEDLÁČKOVÁ Lenka 1955 Zlín
12:15 POSPÍŠILOVÁ Marie 1931 Zlín

Středa 21.02.2018

Čas Jméno Rok narození Bydliště
11:30 HOLÁ Marta 1933 Zlín
12:15 JAVOŘÍKOVÁ Marie 1929 Lukov

Pondělí 19.02.2018

Čas Jméno Rok narození Bydliště
10:30 nezveřejněný obřad
11:30 nezveřejněný obřad
12:15 Ing. VELEK Stanislav 1926 Luhačovice

Sobota 17.02.2018

Čas Jméno Rok narození Bydliště
10:30 ZAPLETAL Jiří 1946 Malenovice

Pátek 16.02.2018

Čas Jméno Rok narození Bydliště
11:30 ŽŮRKOVÁ Eva 1947 Kostelec
12:15 MAREČKOVÁ Ludmila 1938 Zlín
13:00 PETÁKOVÁ Oluše 1927 Zlín
13:45 Mgr. REŇÁKOVÁ Anna 1944 Bystřice pod Lopeníkem
14:30 RŮŽIČKOVÁ Marie 1935 Zlín

Čtvrtek 15.02.2018

Čas Jméno Rok narození Bydliště
10:30 nezveřejněný obřad
11:30 FRYDRYCH Vladislav 1931 Malenovice
12:15 KOPALOVÁ Zdeňka 1921 Zlín
13:00 PRČEK Jaroslav 1935 Zlín

Středa 14.02.2018

Čas Jméno Rok narození Bydliště
10:30 DOLEŽAL Josef 1954 Oldřichovice
11:30 HANÁK Josef 1931 Zlín
12:15 HÁJKOVÁ Eva 1957 Otrokovice
13:00 KOUŘILOVÁ Jana 1952 Zlín

Pondělí 12.02.2018

Čas Jméno Rok narození Bydliště
11:30 JENÁČKOVÁ Filomena 1941 Mouchnice
12:15 JANČÍK Miroslav 1948 Vizovice

Sobota 10.02.2018

Čas Jméno Rok narození Bydliště
13:00 KRAJČA Vojtěch 1935 Fryšták

Pátek 09.02.2018

Čas Jméno Rok narození Bydliště
10:30 KOLAŘÍKOVÁ Marie 1942 Fryšták
11:30 SZCZOTKOVÁ Rosalie 1922 Zlín
12:15 Mgr.SMĚŠNÝ Bedřich 1944 Zlín – Kostelec
13:00 nezveřejněný obřad

Čtvrtek 08.02.2018

Čas Jméno Rok narození Bydliště
11:30 ČELŮSTKA Daniel 1998 Zlín

Středa 07.02.2018

Čas Jméno Rok narození Bydliště
11:30 CUNDA Miroslav 1979 Lukov
12:15 ŠTĚTKÁŘOVÁ Marta 1924 Lhotka
13:00 ŠMÉDEK Jan 1981 Zlín

Pondělí 05.02.2018

Čas Jméno Rok narození Bydliště
10:30 nezveřejněný obřad
11:30 JANÍKOVÁ Milada 1938 Zlín
12:15 MACHOVÁ Paula 1927 Zlín
13:00 SKÁCELÍK Jan 1980 Zlín

Pátek 02.02.2018

Čas Jméno Rok narození Bydliště
10:30 nezveřejněný obřad
11:30 KRASICKÁ Marie 1922 Zlín
12:15 Ing. NEZVAL Rudolf 1942 Zlín
13:00 nezveřejněný obřad
13:45 ŠEVČÍK Otakar 1959 Zlín

Čtvrtek 01.02.2018

Čas Jméno Rok narození Bydliště
11:30 PAVLAČKOVÁ Anna 1940 Uh.Hradiště
12:15 nezveřejněný obřad
13:00 DEVÁTÝ Jiří 1954 Zlín
13:45 nezveřejněný obřad

Středa 31.01.2018

Čas Jméno Rok narození Bydliště
12:15 nezveřejněný obřad

Pondělí 29.01.2018

Čas Jméno Rok narození Bydliště
10:30 nezveřejněný obřad
11:30 BŘEZÍK Karel 1924 Zlín
12:15 JUDr. ZAPLETALOVÁ Žofie 1951 Zlín
13:00 nezveřejněný obřad

Pátek 26.01.2018

Čas Jméno Rok narození Bydliště
09:45 nezveřejněný obřad
10:30 nezveřejněný obřad
11:30 TEJNSKÁ Božena 1943 Zlín
12:15 MAUEROVÁ Marie 1933 Zlín
13:00 nezveřejněný obřad

Středa 24.01.2018

Čas Jméno Rok narození Bydliště
12:15 KREMPLOVÁ Květoslava 1928 Lukov
13:00 nezveřejněný obřad

Pondělí 22.01.2018

Čas Jméno Rok narození Bydliště
09:45 STIBOR Alois 1948 Vizovice
10:30 SLAVICKÝ František 1946 Jasenná

Pátek 19.01.2018

Čas Jméno Rok narození Bydliště
09:00 POSPÍŠILOVÁ Olga 1927 Zlín
09:45 DOUPOVCOVÁ Marie 1953 Zlín
10:30 BAŤA Vladimír 1928 Zlín
11:30 HANZLÍKOVÁ Drahomíra 1941 Zlín
12:15 PROKOP Josef 1941 Zlín
13:00 Ing. PETRŮJ Ladislav 1932 Zlín

Čtvrtek 18.01.2018

Čas Jméno Rok narození Bydliště
11:30 Ing. ČERNÝ Libor 1961 Zlín
12:15 nezveřejněný obřad
13:00 FRÝŽELKOVÁ Františka 1925 Ublo

Středa 17.01.2018

Čas Jméno Rok narození Bydliště
10:30 CHYTÍLEK Pavel 1982 Otrokovice
11:30 ZEMAN Jaroslav 1932 Zlín
12:15 ŠÍNOVÁ Marcela 1976 Zlín
13:00 DVOŘÁK Jaroslav 1951 Malenovice

Pondělí 15.01.2018

Čas Jméno Rok narození Bydliště
11:30 MALANÍK Ludvík 1937 Březnice
12:15 nezveřejněný obřad
13:00 Ing. FRKAL Luděk 1957 Chlum

Pátek 12.01.2018

Čas Jméno Rok narození Bydliště
10:30 KOPEČNÁ Drahomíra 1932 Zlín
11:30 UHROVÁ Věra 1927 Zlín
12:15 nezveřejněný obřad
13:00 nezveřejněný obřad
13:45 ŠEVČÍKOVÁ Helena 1932 Zlín

Čtvrtek 11.01.2018

Čas Jméno Rok narození Bydliště
10:30 BOCIÁN Jan 1948 Zlín
11:30 TALÁB Jaroslav 1925 Zlín
12:15 MIKULEC Karel 1939 Zlín
13:00 DĚDKOVÁ Veronika 1981 Březnice
13:45 nezveřejněný obřad
14:30 nezveřejněný obřad
15:15 nezveřejněný obřad

Pondělí 08.01.2018

Čas Jméno Rok narození Bydliště
10:30 HÁJÍČKOVÁ Stanislava 1934 Bohuslavice

Pátek 05.01.2018

Čas Jméno Rok narození Bydliště
09:45 NERÁDOVÁ Marcela 1971 Zlín
10:30 FIALA Pavel 1944 Zlín
11:30 CILEČKOVÁ Ivana 1963 Zlín
12:15 ŽUJA Vlastimil 1939 Malenovice
13:00 KNEBL Karel 1933 Zlín

Čtvrtek 04.01.2018

Čas Jméno Rok narození Bydliště
10:30 OTÁHALOVÁ Milena 1957 Bílovice
11:30 nezveřejněný obřad
12:15 FIŠER Lubomír 1946 Zlín

Středa 03.01.2018

Čas Jméno Rok narození Bydliště
09:45 nezveřejněný obřad
10:30 nezveřejněný obřad
11:30 nezveřejněný obřad
12:15 Schindlerová Milada 1922 Zlín
13:00 nezveřejněný obřad
13:45 nezveřejněný obřad
14:30 nezveřejněný obřad

Sobota 30.12.2017

Čas Jméno Rok narození Bydliště
11:30 HEJCMANOVÁ Eliška 1950 Zlín

Pátek 29.12.2017

Čas Jméno Rok narození Bydliště
08:15 nezveřejněný obřad
09:00 nezveřejněný obřad
09:45 VYORALOVÁ Anna 1941 Zlín
10:30 ZEJDOVÁ Ria 1963 Zlín
11:30 nezveřejněný obřad
12:15 ČÍHAL Vítězslav 1962 Zlín
13:00 BAKALOVÁ Anna 1933 Zlín

Čtvrtek 28.12.2017

Čas Jméno Rok narození Bydliště
10:30 nezveřejněný obřad
11:30 DREKSLER Petr 1961 Křtomil
12:15 NEKOUŠOVÁ Františka 1927 Zlín
13:00 ZÁBOJNÍKOVÁ Františka 1927 Zlín
13:45 HOLÍKOVÁ Marie 1942 Zlín

Středa 27.12.2017

Čas Jméno Rok narození Bydliště
11:30 nezveřejněný obřad
12:15 nezveřejněný obřad
13:00 POMAJBÍK Zdeněk 1948

Pátek 22.12.2017

Čas Jméno Rok narození Bydliště
10:30 VRBKOVÁ Marie 1945 Zádveřice
11:30 MORÁVEK Jakub 1988 Otrokovice
12:15 nezveřejněný obřad

Čtvrtek 21.12.2017

Čas Jméno Rok narození Bydliště
10:30 nezveřejněný obřad
11:30 CÍSAŘOVÁ Ludmila 1934 Bojkovice
12:15 VACULÍK Vratislav 1954 Malenovice
13:00 SKALOVÁ Stanislava 1943 Zlín

Středa 20.12.2017

Čas Jméno Rok narození Bydliště
10:30 MAŠOVÁ Marie 1926 Zlín
11:30 PRYCLOVÁ Eugenie 1936 Zlín
12:15 HEJÁTKOVÁ Ludmila 1943 Zlín
13:00 VÍTKOVÁ Věra 1966 Zlín
13:45 nezveřejněný obřad

Pondělí 18.12.2017

Čas Jméno Rok narození Bydliště
10:30 nezveřejněný obřad
11:30 PEPRNÍK Zdeněk 1925 Zlín
12:15 FINDEJS Jiří 1937 Vizovice

Pátek 15.12.2017

Čas Jméno Rok narození Bydliště
11:30 ZAORALOVÁ Antonie 1933 Fryšták

Čtvrtek 14.12.2017

Čas Jméno Rok narození Bydliště
11:30 KARÁSEK Bronislav 1947 Zlín

Středa 13.12.2017

Čas Jméno Rok narození Bydliště
12:15 nezveřejněný obřad
13:00 STACKEOVÁ Ludmila 1935 Zlín
13:45 BERNATÍK Radek 1965 Březolupy

Sobota 09.12.2017

Čas Jméno Rok narození Bydliště
12:15 12.00 TENČÍK Jaroslav 1930 Zlín

Pátek 08.12.2017

Čas Jméno Rok narození Bydliště
10:30 Mgr. STANEVOVÁ Milada 1933 Zlín
11:30 ZEMANOVÁ Věra 1930 Zlín
12:15 IGNATĚV Valentin 1954 Zlín

Čtvrtek 07.12.2017

Čas Jméno Rok narození Bydliště
09:45 KONEČNÁ Anna 1934 Zlín
10:30 MIKUŠÍNEC Viliam 1972 Zlín
11:30 nezveřejněný obřad

Středa 06.12.2017

Čas Jméno Rok narození Bydliště
11:30 KADLČÍKOVÁ Ludmila 1934 Polichno
12:15 POLČÁK Miloslav 1955 Vizovice
13:00 HUBÁČKOVÁ Yvona 1961 Zlín

Pondělí 04.12.2017

Čas Jméno Rok narození Bydliště
11:30 MUDr. TIHLAŘÍKOVÁ Jana 1944 Luhačovice
12:15 Doleček Miroslav 1936 Zlín

Pátek 01.12.2017

Čas Jméno Rok narození Bydliště
10:30 Ing. JŮZL Bohuslav 1953 Zlín
11:30 ORSÁKOVÁ Jana 1965 Slavičín

Čtvrtek 30.11.2017

Čas Jméno Rok narození Bydliště
10:30 nezveřejněný obřad
12:15 nezveřejněný obřad
13:00 nezveřejněný obřad

Středa 29.11.2017

Čas Jméno Rok narození Bydliště
10:30 NETOPILOVÁ Milada 1930 Želechovice
11:30 MIKESKA Tomáš 1987 Vizovice
12:15 PETRÁKOVÁ Věra 1932 Zlín
13:00 nezveřejněný obřad
13:45 MARTINKOVÁ Hana 1952 Zlín
14:30 ŽITNÝ Vladislav 1950 Želechovice

Sobota 25.11.2017

Čas Jméno Rok narození Bydliště
12:15 BLAHA Rudolf 1942 Nový Hrozenkov

Pátek 24.11.2017

Čas Jméno Rok narození Bydliště
11:30 MAGDZIAK Josef 1944 Hlubočky
12:15 nezveřejněný obřad
13:00 HRNČIŘÍK Jiří 1961 Zlín

Čtvrtek 23.11.2017

Čas Jméno Rok narození Bydliště
11:30 obřad
12:15 MORAVEC Bohumil 1924 Zlín

Středa 22.11.2017

Čas Jméno Rok narození Bydliště
12:15 KARPIEL Jindřich 1944 Hřivínův Újezd

Pondělí 20.11.2017

Čas Jméno Rok narození Bydliště
11:30 ŠIMONOVÁ Emilie 1945 Zlín
12:15 nezveřejněný obřad
13:00 ZIMMERMANN Jaromír 1952 Slušovice

Sobota 18.11.2017

Čas Jméno Rok narození Bydliště
11:30 ŘEPKOVÁ Petra 1998 Racková
12:15 nezveřejněný obřad

Čtvrtek 16.11.2017

Čas Jméno Rok narození Bydliště
10:30 nezveřejněný obřad
11:30 JANEČKOVÁ Antonie 1920 Zlín
12:15 ŽÍŽEK Miroslav 1940 Zlín
13:00 SUKUPOVÁ Agnesa 1935 Napajedla
13:45 JUDr. BENDA Josef 1923 Zlín

Středa 15.11.2017

Čas Jméno Rok narození Bydliště
12:15 nezveřejněný obřad
13:00 ŠŤASTA Břetislav 1972 Malenovice
13:45 nezveřejněný obřad

Pondělí 13.11.2017

Čas Jméno Rok narození Bydliště
09:00 nezveřejněný obřad
09:45 nezveřejněný obřad
10:30 JUŘINOVÁ Jarmila 1935 Zlín
11:30 LINHART Jaroslav 1937 Otrokovice
12:15 SVOBODA Vladimír 1940 Zlín
13:00 GAVENDA Josef 1943 Trnava

Pátek 10.11.2017

Čas Jméno Rok narození Bydliště
11:30 SALVETOVÁ Anna 1970 Zlín
12:15 MLYNÁR Zdenek 1952 Zlín
13:00 SVOBODOVÁ Bohumila 1945 Otrokovice
13:45 GARGULÁK Vladimír 1949 Zlín
14:30 JANALÍK Miroslav 1948 Zlín

Čtvrtek 09.11.2017

Čas Jméno Rok narození Bydliště
10:30 NOVÁKOVÁ Marie 1920 Zlín

Středa 08.11.2017

Čas Jméno Rok narození Bydliště
11:30 ERNESTOVÁ Věra 1939 Lukov
12:15 nezveřejněný obřad
13:00 RUPA Vlastimil 1949 Malenovice

Pondělí 06.11.2017

Čas Jméno Rok narození Bydliště
12:15 CHLOUPKOVÁ Miroslava 1924 Zlín

Sobota 04.11.2017

Čas Jméno Rok narození Bydliště
10:30 KOUŘILOVÁ-VICHERKOVÁ Drahomíra 1934 Zlín

Pátek 03.11.2017

Čas Jméno Rok narození Bydliště
09:45 PEKAŘ Alois 1943 Želechovice
10:30 nezveřejněný obřad
11:30 Ing. OŠKERA Zdeněk 1931 Zlín
12:15 nezveřejněný obřad
13:00 nezveřejněný obřad
13:45 nezveřejněný obřad

Čtvrtek 02.11.2017

Čas Jméno Rok narození Bydliště
11:30 SOKOLOVÁ Libuše 1924 Zlín

Středa 01.11.2017

Čas Jméno Rok narození Bydliště
10:30 PRAŽÁKOVÁ Eva 1935 Malenovice
11:30 nezveřejněný obřad
12:15 VITA Josef 1933 Valašské Meziříčí

Pátek 27.10.2017

Čas Jméno Rok narození Bydliště
09:45 VAŠUT Zdeněk 1926 Zlín
10:30 CHOLEK Zdeněk 1931 Zlín
11:30 VOZDKOVÁ Jana 1933 Zlín
12:15 ŠEBELA Jiří 1935 Zlín
13:00 STŘÍTESKÁ Věra 1928 Zlín

Čtvrtek 26.10.2017

Čas Jméno Rok narození Bydliště
10:30 OBADAL František 1939 Zlín
11:30 nezveřejněný obřad

Středa 25.10.2017

Čas Jméno Rok narození Bydliště
11:30 TELÍŠEK Rostislav 1929 Zlín

Pondělí 23.10.2017

Čas Jméno Rok narození Bydliště
11:30 JANEČKA Josef 1938 Zlín
12:15 STRAKOVÁ Helena 1935 Malenovice
13:00 DOHNÁLEK Jaroslav 1927 Olomouc

Pátek 20.10.2017

Čas Jméno Rok narození Bydliště
09:45 nezveřejněný obřad
10:30 KADEŘÁBEK Václav 1946 Zlín
11:30 URBANCOVÁ Anděla 1922 Ludkovice
12:15 MIKULČÍK Jaroslav 1948 Zlín
13:00 KŘEPELKOVÁ Viera 1929 Zlín
13:45 GONZÁLEZ Jarmila 1940 Malenovice
14:30 KOCŮREK Jiří 1942 Buchlovice

Čtvrtek 19.10.2017

Čas Jméno Rok narození Bydliště
11:30 MANĎÁKOVÁ Zdenka 1938 Zádveřice

Středa 18.10.2017

Čas Jméno Rok narození Bydliště
10:30 BARTOŇOVÁ Věra 1948 Zlín

Pondělí 16.10.2017

Čas Jméno Rok narození Bydliště
10:30 GARGULÁKOVÁ Františka 1924 Trnava
11:30 ŠEVCŮ Zdeněk 1967 Zlín
12:15 FROLEC Jan 1932 Zlín

Sobota 14.10.2017

Čas Jméno Rok narození Bydliště
11:30 AMBROŽ Petr 1986 Želechovice

Pátek 13.10.2017

Čas Jméno Rok narození Bydliště
09:00 nezveřejněný obřad
09:45 MAZUROVÁ Marie 1940 Zlín
10:30 nezveřejněný obřad
11:30 PhDr. STŘECHA Rostislav 1937 Malenovice
12:15 nezveřejněný obřad

Čtvrtek 12.10.2017

Čas Jméno Rok narození Bydliště
10:30 nezveřejněný obřad
11:30 PILAŘOVÁ Jana 1956 Zlín

Středa 11.10.2017

Čas Jméno Rok narození Bydliště
11:30 POSPÍŠIL Josef 1931 Uh.Brod
12:15 HRABINA Petr 1959 Otrokovice
13:00 nezveřejněný obřad

Pondělí 09.10.2017

Čas Jméno Rok narození Bydliště
10:30 nezveřejněný obřad
11:30 SALAJOVÁ Jana 1943 Zlín
12:15 VAŇKOVÁ Věra 1932 Zlín
13:00 nezveřejněný obřad
13:45 SEHNAL Miroslav 1957 Štípa
14:30 HESKOVÁ Kristina 1935 Želechovice

Pátek 06.10.2017

Čas Jméno Rok narození Bydliště
10:30 JAKUBOVÁ Jiřina 1924 Kašava
11:30 PECINA Alois 1938 Zlín
12:15 nezveřejněný obřad
13:00 KŘÍŽOVÁ Anna 1929 Uh.Hradiště

Čtvrtek 05.10.2017

Čas Jméno Rok narození Bydliště
09:00 ŽILINSKÁ Marie 1929 Zlín
09:45 LUKAŠÍK Svatopluk 1935 Zlín
10:30 ROUBÍNKOVÁ Jiřina 1927 DD Lukov

Středa 04.10.2017

Čas Jméno Rok narození Bydliště
10:30 nezveřejněný obřad
11:30 ZASADILOVÁ Helena 1931 DD Nezdenice
12:15 nezveřejněný obřad

Pondělí 02.10.2017

Čas Jméno Rok narození Bydliště
10:30 nezveřejněný obřad
11:30 ŠKUTKOVÁ Miroslava 1921 Zlín

Sobota 30.09.2017

Čas Jméno Rok narození Bydliště
09:45 9.30 – BUŽGA Jan 1922 Zlín

Pátek 29.09.2017

Čas Jméno Rok narození Bydliště
09:45 PANČOCHA František 1938 Zlín
10:30 FIALOVÁ Hana 1953 Napajedla
11:30 KADLEČÍK Miroslav 1949 Zlín
13:00 Ing. STRACHOTA Jan 1940 Vizovice
13:45 SRCHÁČEK Miroslav 1943 Biskupice

Středa 27.09.2017

Čas Jméno Rok narození Bydliště
11:30 HRÁČKOVÁ Jiřina 1931 Zlín
12:15 nezveřejněný obřad
13:00 PETŘÍKOVÁ Marie 1935 Hrobice
13:45 VALIHRACH Zdeněk 1948 Zlín

Pondělí 25.09.2017

Čas Jméno Rok narození Bydliště
10:30 nezveřejněný obřad
11:30 KRČOVÁ Libuše 1945 Zlín
12:15 KOPAL Miloslav 1944 Zlín
13:00 nezveřejněný obřad
13:45 JORDÁN David 1997 Újezd

Pátek 22.09.2017

Čas Jméno Rok narození Bydliště
09:45 POSTAVOVÁ Anna 1934 Otrokovice
10:30 GALUŠKA Vladislav 1930 Zlín
11:30 POMKLOVÁ Jarmila 1934 Zlín
12:15 MÁČALA Luboš 1966 Otrokovice

Čtvrtek 21.09.2017

Čas Jméno Rok narození Bydliště
10:30 GAJDOŠÍK Vojtěch 1942 Zlín
11:30 VYORAL Jindřich 1934 Zlín
12:15 BUBRINKOVÁ Anna 1931 Zlín

Středa 20.09.2017

Čas Jméno Rok narození Bydliště
09:45 NEŽÁDAL Jiří 1946 Zlín
10:30 nezveřejněný obřad
11:30 nezveřejněný obřad
12:15 nezveřejněný obřad
13:00 MAYEROVÁ Růžena 1961 Zlín

Pondělí 18.09.2017

Čas Jméno Rok narození Bydliště
11:30 HERYÁNOVÁ Marie 1930 Zlín
12:15 SKŘÍTEK Josef 1939 Kostelec
13:00 KOUTNÁ Vlasta 1931 Zlín
13:45 MACHOVÁ Marie 1947 Zlín

Sobota 16.09.2017

Čas Jméno Rok narození Bydliště
11:30 PAULUSOVÁ Zdenka 1925 Zlín

Pátek 15.09.2017

Čas Jméno Rok narození Bydliště
09:45 ŠILHÁNOVÁ Jana 1934 Malenovice
10:30 nezveřejněný obřad
11:30 DVORNÍK Miloslav 1946 Zlín

Čtvrtek 14.09.2017

Čas Jméno Rok narození Bydliště
11:30 nezveřejněný obřad
12:15 nezveřejněný obřad
13:00 MUDr. HEMERLOVÁ Drahomíra 1931 Zlín

Středa 13.09.2017

Čas Jméno Rok narození Bydliště
09:45 nezveřejněný obřad
10:30 VAŇHARA Miroslav 1924 Zlín
12:15 DEMLOVÁ Božena 1932 DD Loučka

Pondělí 11.09.2017

Čas Jméno Rok narození Bydliště
10:30 nezveřejněný obřad
11:30 CHAROUS Milan 1935 Zlín
12:15 VALENTOVÁ Hedvika 1926 Zlín
13:00 KOHOUTEK Robert 1941 Zlín
13:45 UHEREC Vlastimil 1942 Otrokovice

Sobota 09.09.2017

Čas Jméno Rok narození Bydliště
10:30 nezveřejněný obřad

Pátek 08.09.2017

Čas Jméno Rok narození Bydliště
11:30 TOPIČOVÁ Ludmila 1941 Zlín
12:15 ZBRANKOVÁ Drahomíra 1931 Lukov
13:00 BELLAYOVÁ Naděžda 1936 Zlín
13:45 KŘÍŽ Vlastimil 1957 Zlín

Čtvrtek 07.09.2017

Čas Jméno Rok narození Bydliště
10:30 SVOBODA Petr 1969 Tečovice
11:30 LEKEŠOVÁ Marie 1929 Zlín
12:15 HOLEŠ Bohumil 1948 Zlín

Středa 06.09.2017

Čas Jméno Rok narození Bydliště
10:30 JANSKY Miloslav 1951 Slušovice
11:30 PATÁKOVÁ Jarmila 1929 Lípa

Pondělí 04.09.2017

Čas Jméno Rok narození Bydliště
09:45 STRAKOVÁ Marie 1932 Uh.Ostroh
10:30 CHMELAŘOVÁ Marie 1941 Zlín
11:30 JAROŠ Bedřich 1950 Zlín
12:15 KRAJČA Jaroslav 1952 Zlín

Sobota 02.09.2017

Čas Jméno Rok narození Bydliště
11:30 HNÍDEK Ivan 1932 Pitín

Pátek 01.09.2017

Čas Jméno Rok narození Bydliště
13:00 FRANTÍK Jaroslav 1962 Zlín

Čtvrtek 31.08.2017

Čas Jméno Rok narození Bydliště
11:30 VIKTOŘÍK Josef 1947 Vizovice

Středa 30.08.2017

Čas Jméno Rok narození Bydliště
09:45 PINOSOVÁ Zdeňka 1936 Hostišová

Pondělí 28.08.2017

Čas Jméno Rok narození Bydliště
09:00 nezveřejněný obřad
09:45 VYORALOVÁ Milena 1934 Zlín
10:30 MISCHINGEROVÁ Marie 1930 Březnice
11:30 ŠEVČÍK Alois 1939 Březnice
12:15 MRLINA Josef 1931 Zlín
13:00 HLAVENKOVÁ Zdeňka 1932 Zlín

Sobota 26.08.2017

Čas Jméno Rok narození Bydliště
11:30 nezveřejněný obřad

Pátek 25.08.2017

Čas Jméno Rok narození Bydliště
10:30 ŠEVCŮ Josef 1928 Zlín

Čtvrtek 24.08.2017

Čas Jméno Rok narození Bydliště
09:45 VYORAL Pavel 1972 Bohuslavice
11:30 VENDOLSKÝ Jaroslav 1922 Tečovice

Středa 23.08.2017

Čas Jméno Rok narození Bydliště
09:45 nezveřejněný obřad
10:30 KOPEČEK Milan 1948 Zlín
11:30 ROZEHNAL Josef 1924 Zlín
12:15 ZELÍKOVÁ Magda 1951 Zlín

Pondělí 21.08.2017

Čas Jméno Rok narození Bydliště
11:30 STROJIL Jiří 1962 Lhota u Malenovic
12:15 ŠEBÍKOVÁ Věra 1933 Zlín
13:00 nezveřejněný obřad
13:45 nezveřejněný obřad

Pátek 18.08.2017

Čas Jméno Rok narození Bydliště
09:00 HALAŠKOVÁ Anna 1925 Štípa
09:45 JANOŠ František 1934 Malenovice
10:30 nezveřejněný obřad
11:30 LACNÁ Ludmila 1937 Zlín
12:15

Čtvrtek 17.08.2017

Čas Jméno Rok narození Bydliště
09:45 ČIŽMÁŘ Oldřich 1954 Vizovice
10:30 PEKÁRKOVÁ Ludmila 1936 Lípa
11:30 ČERMÁK Jaroslav 1938 Zlín
12:15 MUDr. FILIPCOVÁ Věra 1934 Zlín

Středa 16.08.2017

Čas Jméno Rok narození Bydliště
09:45 nezveřejněný obřad
10:30 KOŇÁRKOVÁ Emília 1927 Zlín
11:30 KLÍROVÁ Marie 1932 Jihlava
12:15 REMEŠOVÁ Zdeňka 1962 Zlín

Pondělí 14.08.2017

Čas Jméno Rok narození Bydliště
09:45 nezveřejněný obřad
10:30 nezveřejněný obřad
11:30 nezveřejněný obřad
12:15 GÁBOVÁ Zdenka 1928 Zlín
13:00 Ing. MATOUŠEK Zdeněk 1941 Zlín
13:45 SAMOHÝL Josef 1930 Malenovice
14:30 KOLAJÍKOVÁ Vlasta 1937 Lukov

Sobota 12.08.2017

Čas Jméno Rok narození Bydliště
10:30 STRÝČKOVÁ Věra 1949 Zlín

Pátek 11.08.2017

Čas Jméno Rok narození Bydliště
08:15 nezveřejněný obřad
09:00 nezveřejněný obřad
09:45 VOPĚNKOVÁ Blažena 1913 Zlín
10:30 SVOZIL Jaromír 1975 Zlín
11:30 VÍTEK František 1933 Lhota
12:15 KOPEČNÝ Vladimír 1954 Zlín

Čtvrtek 10.08.2017

Čas Jméno Rok narození Bydliště
10:30 nezveřejněný obřad
11:30 ing. CHLUDIL Štěpán 1935 Zlín
12:15 KRYBUSOVÁ Alena 1942 Zlín
13:00 nezveřejněný obřad
13:45 VALČÍK Miloslav 1931 Zlín
14:30 HOLOMKOVÁ Naděžda 1927 Zlín
15:15 ing. ŠKARDA Zdeněk 1933 Zlín

Středa 09.08.2017

Čas Jméno Rok narození Bydliště
10:30 nezveřejněný obřad
11:30 HABOŇ František 1955 Slopné
12:15 nezveřejněný obřad
13:00 KUBÍN Pavel 1950 Březnice
13:45 nezveřejněný obřad
14:30 BLAŽEK Ivo 1949 Zlín

Pondělí 07.08.2017

Čas Jméno Rok narození Bydliště
10:30 nezveřejněný obřad
11:30 nezveřejněný obřad
12:15 Ing. LÁNÍK Milan 1951 Zlín
13:00 Ing. VALŮCH Jaroslav 1931 Zlín
13:45 nezveřejněný obřad
14:30 BEDNAŘÍKOVÁ Emilie 1932 Zlín
15:15 SVĚTLÍK František 1957 Havířov

Pátek 04.08.2017

Čas Jméno Rok narození Bydliště
09:00 ONDROVÁ Věra 1926 Lukov
09:45 nezveřejněný obřad
10:30 JÍŠOVÁ Anna 1929 Zlín
11:30 HEJTMÁNEK Drahomír 1936 Zlín
12:15 JONÁŠKOVÁ Ludmila 1944 Tlumačov
13:00 PAŠIAKOVÁ Taťána 1965 Zlín

Čtvrtek 03.08.2017

Čas Jméno Rok narození Bydliště
12:15 MIKULKA Jaroslav 1957 Bratřejov

Středa 02.08.2017

Čas Jméno Rok narození Bydliště
09:45 nezveřejněný obřad
10:30 KOLÁŘOVÁ Olga 1938 Fryšták
11:30 KRUMPOLC Alois 1942 Slušovice
12:15 BERKOVÁ Blažena 1939 Zlín
13:00 RADOVÁ Marie 1952 Zlín

Pondělí 31.07.2017

Čas Jméno Rok narození Bydliště
10:30 TICHÝ Milan 1943 Zlín
11:30 ZELENICKÁ Marie 1949 Zlín
12:15 LANGEROVÁ Jana 1940 Hvozdná

Pátek 28.07.2017

Čas Jméno Rok narození Bydliště
09:45 HUŇA Stanislav 1941 Vlčková
10:30 nezveřejněný obřad
11:30 KUČEROVÁ Ludmila 1949 Malenovice
12:15 nezveřejněný obřad
13:00 nezveřejněný obřad

Čtvrtek 27.07.2017

Čas Jméno Rok narození Bydliště
11:30 HRŇOVÁ Eva 1945 Vsetín
12:15 JAROLÍMOVÁ Jaroslava 1929 Zlín
13:00 nezveřejněný obřad

Středa 26.07.2017

Čas Jméno Rok narození Bydliště
09:45 nezveřejněný obřad
10:30 nezveřejněný obřad
11:30 nezveřejněný obřad
12:15 MIKEL Pavel 1960 Zlín

Pondělí 24.07.2017

Čas Jméno Rok narození Bydliště
11:30 ČUŘÍKOVÁ Zdeňka 1955 Otrokovice
12:15 nezveřejněný obřad
13:00 nezveřejněný obřad

Pátek 21.07.2017

Čas Jméno Rok narození Bydliště
11:30 DLOUHÝ Karel 1962 Lukov
12:15 BARVÍKOVÁ Veronika 1935 Halenkovice
13:00 nezveřejněný obřad

Čtvrtek 20.07.2017

Čas Jméno Rok narození Bydliště
10:30 BUDÍN Bohumil 1950 Zlín
11:30 nezveřejněný obřad
12:15 REDL Petr 1940 Zlín

Středa 19.07.2017

Čas Jméno Rok narození Bydliště
11:30 nezveřejněný obřad
12:15 nezveřejněný obřad
13:00 VÁLKOVÁ Eva 1933 Zlín
13:45 GROSSMANNOVÁ MIROSLAVA 1921 Zlín

Pondělí 17.07.2017

Čas Jméno Rok narození Bydliště
10:30 KOUŘIL Jiří 1960 Zlín
11:30 nezveřejněný obřad

Sobota 15.07.2017

Čas Jméno Rok narození Bydliště
11:30 TURKOVÁ Marie 1923 Zlín

Pátek 14.07.2017

Čas Jméno Rok narození Bydliště
09:45 GAVENDOVÁ Marie 1934 Zlín
10:30 nezveřejněný obřad
11:30 PAVEL František 1949 Zlín
12:15 SKYVA Jaromír 1949 Hošťálková
13:00 REDKOVÁ Jarmila 1929 Zlín
13:45 BARTESOVÁ Zdeňka 1943 Zlín

Čtvrtek 13.07.2017

Čas Jméno Rok narození Bydliště
12:15 CVAČEK Jan 1935 Zlín
13:00 nezveřejněný obřad

Středa 12.07.2017

Čas Jméno Rok narození Bydliště
09:45 SAGNER Pavel 1948 Zlín
10:30 ÚŘEDNÍČEK Vladislav 1936 Zlín
11:30 GOLÁŇ Miroslav 1965 Lůžkovice
12:15 SMOČKOVÁ Dana 1953 Zlín
13:00 nezveřejněný obřad

Pondělí 10.07.2017

Čas Jméno Rok narození Bydliště
10:30 nezveřejněný obřad
11:30 MARKOVÁ Helena 1953 Zlín
12:15 HERODESOVÁ Jana 1949 Zlín
13:00 DAVID Jan 1946 Zlín

Pátek 07.07.2017

Čas Jméno Rok narození Bydliště
10:30 ZAORALOVÁ Vlasta 1942 Zlín
11:30 nezveřejněný obřad
12:15 DVORSKÝ František 1933 Zlín
13:00 ORDELTOVÁ Anna 1930 Želechovice
13:45 HOZOVÁ Libuše 1938 Zlín
14:30 obřad

Úterý 04.07.2017

Čas Jméno Rok narození Bydliště
10:30 JANOŠOVÁ Drahomíra 1937 Malenovice
11:30 KALABUSOVÁ Monika 1961 Zlín
12:15 OTYCHOVÁ Věra 1930 Zlín

Pondělí 03.07.2017

Čas Jméno Rok narození Bydliště
12:15 nezveřejněný obřad

Pátek 30.06.2017

Čas Jméno Rok narození Bydliště
09:45 nezveřejněný obřad
10:30 KOPAL Leoš 1929 Zlín
11:30 MUDr. CÍSAŘOVÁ Eva 1936 Zlín
12:15 ŠEVCŮ Jiří 1955 Klečůvka

Čtvrtek 29.06.2017

Čas Jméno Rok narození Bydliště
10:30 nezveřejněný obřad
11:30 STEINER Ladislav 1931 Zlín
12:15 nezveřejněný obřad
13:00 Ing. VLČEK Svatopluk 1952 Zlín

Pondělí 26.06.2017

Čas Jméno Rok narození Bydliště
11:30 Ing. ODSTRČIL Jaroslav 1938 Malenovice
12:15 nezveřejněný obřad
13:00 ONDRUŠKOVÁ Pavla 1960 Zlín
13:45 nezveřejněný obřad

Sobota 24.06.2017

Čas Jméno Rok narození Bydliště
11:30 ŠNAJDAR Josef 1933 Zlín

Pátek 23.06.2017

Čas Jméno Rok narození Bydliště
09:45 VELECH Josef 1942 Malenovice
10:30 ŠTĚPANÍK Josef 1945 Zlín
11:30 KOTKOVÁ Ludmila 1929 Zlín
12:15 Ing. ŠEFLOVÁ Jaroslava 1934 Zlín
13:00 nezveřejněný obřad
13:45 BAČÍK Zdeněk 1959 Zlín

Čtvrtek 22.06.2017

Čas Jméno Rok narození Bydliště
11:30 SRNEC Miloslav 1939 Zlín
12:15 KRÁLÍKOVÁ Michaela 1954 Zlín
13:00 ŠENKEŘÍK Petr 1928 Zlín

Středa 21.06.2017

Čas Jméno Rok narození Bydliště
10:30 nezveřejněný obřad
11:30 nezveřejněný obřad
12:15 SÝKOROVÁ Anna 1936 Zlín

Pondělí 19.06.2017

Čas Jméno Rok narození Bydliště
12:15 POSPÍŠEK František 1934 Zlín
13:00 NOVÁKOVÁ Květuše 1945 Městec Králové

Pátek 16.06.2017

Čas Jméno Rok narození Bydliště
09:45 HUMLOVÁ Vlasta 1935 Zlín
10:30 HLAVIČKOVÁ Libuše 1964 Horní Lhota
11:30 Ing. NEDBÁLEK Miroslav 1956 Fryšták
12:15 PLANDOR Miroslav 1948 Zlín

Čtvrtek 15.06.2017

Čas Jméno Rok narození Bydliště
13:00 nezveřejněný obřad

Středa 14.06.2017

Čas Jméno Rok narození Bydliště
11:30 ZELÍKOVÁ Růžena 1928 Napajedla
12:15 ČERVENKA Miroslav 1947 Újezdec u Luhačovic
13:00 KOTASOVÁ Marie 1932 Zlín
13:45 nezveřejněný obřad

Pondělí 12.06.2017

Čas Jméno Rok narození Bydliště
11:30 VAJDÍKOVÁ Jindřiška 1937 Šarovy
12:15 BOLFOVÁ Naděžda 1953 Babice
13:00 nezveřejněný obřad

Pátek 09.06.2017

Čas Jméno Rok narození Bydliště
11:30 nezveřejněný obřad
12:15 VALIGURA Jaroslav 1935 Malenovice
13:00 nezveřejněný obřad
13:45 nezveřejněný obřad
14:30 VÍTŮ Františka 1932 Zlín

Čtvrtek 08.06.2017

Čas Jméno Rok narození Bydliště
11:30 VAICENBACHER Ivo 1923 Mladcová
12:15 nezveřejněný obřad

Středa 07.06.2017

Čas Jméno Rok narození Bydliště
10:30 KRÁČALÍK Miroslav 1942 Louky
11:30 nezveřejněný obřad
12:15 MUDr. HEČKO Michal 1948 Kostelec
13:00 VÁGNER Pavel 1956 Lůžkovice

Pondělí 05.06.2017

Čas Jméno Rok narození Bydliště
10:30 ROSÍKOVÁ Jarmila 1934 Zlín
11:30 SEDLÁČKOVÁ Danuše 1950 Zlín
12:15 POKORNÁ Božena 1923 Zlín

Pátek 02.06.2017

Čas Jméno Rok narození Bydliště
09:45 KOLÍNEK Pavel 1943 Zlín
10:30 POTOČEK Eduard 1945 Zlín
11:30 MIKLOVÁ Marie 1933 Cetechovice

Čtvrtek 01.06.2017

Čas Jméno Rok narození Bydliště
13:00 Ing. FILIP Karel 1953 Zlín

Středa 31.05.2017

Čas Jméno Rok narození Bydliště
09:45 KRATOCHVÍL Václav 1935 Zlín
10:30 FIŠER Vladimír 1934 Zlín
11:30 VÍTEK Oldřich 1939 Zlín
12:15 nezveřejněný obřad
13:00 Ing. KOUTEK Radomír 1934 Zlín

Pondělí 29.05.2017

Čas Jméno Rok narození Bydliště
11:30 nezveřejněný obřad
12:15 nezveřejněný obřad
13:00 DUDA Zdeněk 1955 Zlín
13:45 obřad

Sobota 27.05.2017

Čas Jméno Rok narození Bydliště
11:30 PAVLÍK Josef 1930 Zlín

Pátek 26.05.2017

Čas Jméno Rok narození Bydliště
10:30 nezveřejněný obřad
11:30 STŘEČKOVÁ Jiřina 1937 Zlín

Čtvrtek 25.05.2017

Čas Jméno Rok narození Bydliště
09:45 ČERVINKA Rostislav 1940 Zlín
10:30 HOLZER Miloš 1946 Zlín
11:30 JAHŮDKOVÁ Růžena 1921 Horní Lhota
12:15 MÜLLEROVÁ Eliška 1927 Zlín
13:00 URBANOVÁ Marie 1933 Zlín

Středa 24.05.2017

Čas Jméno Rok narození Bydliště
09:45 TRUBAČÍK Leopold 1945 Radkova Lhota
10:30 Ing. HRBÁČ Petr 1955 Luhačovice
11:30 BEZOUŠKOVÁ Libuše 1929 Zlín
12:15 DOČKALOVÁ Marie 1949 Fryšták
13:00 BARTÍKOVÁ Petra 1966 Zlín

Pondělí 22.05.2017

Čas Jméno Rok narození Bydliště
10:30 RŮŽIČKA Josef 1917 Zlín
11:30 VÁHALA Jaroslav 1932 Zlín

Pátek 19.05.2017

Čas Jméno Rok narození Bydliště
11:30 KARÁSKOVÁ Liduška 1925 Zlín
12:15 PAGÁČOVÁ Anna 1950 Kostelec

Čtvrtek 18.05.2017

Čas Jméno Rok narození Bydliště
10:30 nezveřejněný obřad
11:30 nezveřejněný obřad

Středa 17.05.2017

Čas Jméno Rok narození Bydliště
10:30 VYORALOVÁ Františka 1931 Zlín
11:30 WALTEROVÁ Drahomíra 1934 Zlín

Pondělí 15.05.2017

Čas Jméno Rok narození Bydliště
10:30 nezveřejněný obřad
11:30 nezveřejněný obřad
12:15 KOZLOVÁ Anna 1946 Zlín
13:00 nezveřejněný obřad

Pátek 12.05.2017

Čas Jméno Rok narození Bydliště
09:45 nezveřejněný obřad
10:30 VANČUROVÁ Marie 1935 Zlín
11:30 GALAŠOVÁ Vlasta 1924 Zlín
12:15 TOMAŇA Ladislav 1930 Lukov
13:00 ZELINKA Zdeněk 1943 Zlín
13:45 nezveřejněný obřad

Čtvrtek 11.05.2017

Čas Jméno Rok narození Bydliště
13:45 Ing. KRAMOLIŠ Petr 1981 Zlín
14:30 nezveřejněný obřad
15:15 SEIFEROVÁ Josefa 1933 Zlín

Středa 10.05.2017

Čas Jméno Rok narození Bydliště
11:30 LATOVÁ Jarmila 1945 Zlín
12:15 nezveřejněný obřad
13:00 JUDr. ŠTOČEK Karel 1941 Zlín

Pátek 05.05.2017

Čas Jméno Rok narození Bydliště
10:30 nezveřejněný obřad
11:30 nezveřejněný obřad
12:15 nezveřejněný obřad
13:00 KONEČNÁ Marie 1937 Hostišová
13:45 nezveřejněný obřad
14:30 PALANOVÁ Marie 1935 Zlín

Čtvrtek 04.05.2017

Čas Jméno Rok narození Bydliště
11:30 nezveřejněný obřad

Středa 03.05.2017

Čas Jméno Rok narození Bydliště
11:30 Mgr. ŘEHÁK Ivan 1950 Malenovice

Úterý 02.05.2017

Čas Jméno Rok narození Bydliště
12:15 VACULÍKOVÁ Anděla 1933 Zlín

Pátek 28.04.2017

Čas Jméno Rok narození Bydliště
11:30 KALÁBOVÁ Karla 1941 Zlín
12:15 MIKŠOVÁ Zdenka 1920 Salaš
13:00 nezveřejněný obřad

Středa 26.04.2017

Čas Jméno Rok narození Bydliště
10:30 nezveřejněný obřad
11:30 nezveřejněný obřad
12:15 nezveřejněný obřad

Pondělí 24.04.2017

Čas Jméno Rok narození Bydliště
10:30 VÁPENÍKOVÁ Anežka 1927 Zlín
11:30 ŠUP Václav 1937 Zlín
12:15 ŠTEFEK Josef 1943 Zlín
13:00 nezveřejněný obřad

Pátek 21.04.2017

Čas Jméno Rok narození Bydliště
09:00 nezveřejněný obřad
09:45 MÁDR Roman 1963 Ostrata
10:30 KRYŠPÍN Jaroslav 1934 Zlín
11:30 SVOBODOVÁ Vlasta 1927 Zlín
12:15 GRYC Ladislav 1926 Zlín
13:00 HÝŽA Jiří 1963 Malenovice

Čtvrtek 20.04.2017

Čas Jméno Rok narození Bydliště
11:30 POLÁŠKOVÁ Františka 1934 Tečovice
12:15 Ing. JOSKA Luboš 1936 Zlín

Středa 19.04.2017

Čas Jméno Rok narození Bydliště
11:30 nezveřejněný obřad

Úterý 18.04.2017

Čas Jméno Rok narození Bydliště
09:45 nezveřejněný obřad
10:30 nezveřejněný obřad
11:30 BALAJKOVÁ Marie 1931 Zlín
12:15 HOFERKOVÁ Marie 1927 Lukoveček
13:00 PAWLUS Jiří 1931 Želechovice
13:45 nezveřejněný obřad

Čtvrtek 13.04.2017

Čas Jméno Rok narození Bydliště
09:00 SLOVÁČEK Josef 1938 KUDLOV
09:45 nezveřejněný obřad
10:30 ZECHMEISTROVÁ Marie 1929 Zlín
11:30 ŠEVČÍK Tomáš 1977 Zlín
12:15 STUDENÁ Marie 1944 Polichno
13:00 Ing. VALÁŠEK Jiří 1927 Zlín
13:45 nezveřejněný obřad

Středa 12.04.2017

Čas Jméno Rok narození Bydliště
11:30 nezveřejněný obřad
12:15 UTÍKAL Josef 1937 Zlín
13:00 nezveřejněný obřad

Pondělí 10.04.2017

Čas Jméno Rok narození Bydliště
11:30 nezveřejněný obřad
12:15 HÁJKOVÁ Zdeňka 1918 Zlín
13:00 nezveřejněný obřad
13:45 nezveřejněný obřad

Sobota 08.04.2017

Čas Jméno Rok narození Bydliště
10:30 KAŠPÁREK Jaroslav 1959 Zlín

Pátek 07.04.2017

Čas Jméno Rok narození Bydliště
09:45 nezveřejněný obřad
10:30 FRÝDL Pavel 1942 Lípa
11:30 JEŽKOVÁ Jana 1943 Malenovice
12:15 MAHDALOVÁ Ludmila 1940 Otrokovice
13:00 HANOUSKOVÁ Ludmila 1931 Hluk
13:45 nezveřejněný obřad

Čtvrtek 06.04.2017

Čas Jméno Rok narození Bydliště
11:30 nezveřejněný obřad
12:15 nezveřejněný obřad
13:00 KUBĚNA František 1930 Zlín

Středa 05.04.2017

Čas Jméno Rok narození Bydliště
09:45 HRUBÝ František 1950 Lhota
10:30 nezveřejněný obřad

Pondělí 03.04.2017

Čas Jméno Rok narození Bydliště
11:30 nezveřejněný obřad
12:15 ŠENKEŘÍKOVÁ Aloisie 1928 Zlín
13:00 MUSILOVÁ Vlasta 1929 Zlín
13:45 KOTÁSKOVÁ Anna 1948 Zlín

Sobota 01.04.2017

Čas Jméno Rok narození Bydliště
12:15 Ing. TOMEČKA Jiří 1927 Zlín

Pátek 31.03.2017

Čas Jméno Rok narození Bydliště
12:15 KADLEC Jaroslav 1924 Zlín
13:00 MIKESKOVÁ Ludmila 1947 Zádveřice

Středa 29.03.2017

Čas Jméno Rok narození Bydliště
11:30 nezveřejněný obřad
12:15 nezveřejněný obřad
13:00 nezveřejněný obřad
13:45 ŠŮREK František 1940 Vizovice

Pondělí 27.03.2017

Čas Jméno Rok narození Bydliště
10:30 ŠIMKOVÁ Anna 1954 Zlín
11:30 TÁBORSKÝ Radovan 1965 Zlín
12:15 nezveřejněný obřad

Sobota 25.03.2017

Čas Jméno Rok narození Bydliště
11:30 Ing. SALETA Karel 1950 Zlín

Pátek 24.03.2017

Čas Jméno Rok narození Bydliště
09:45 GRÜNDEL Josef 1933 Zlín
10:30 Ing. BREJŠEK Jan 1927 Zlín
11:30 nezveřejněný obřad
12:15 VRÁBLÍKOVÁ Hana 1948 Zlín
13:00 nezveřejněný obřad
13:45 TESAŘ Ivan 1963 Zlín
14:30 nezveřejněný obřad
15:15 nezveřejněný obřad

Čtvrtek 23.03.2017

Čas Jméno Rok narození Bydliště
11:30 ŠIGUTOVÁ Drahomíra 1927 Zlín

Středa 22.03.2017

Čas Jméno Rok narození Bydliště
10:30 SMEJKAL Milan 1950 Zlín
11:30 VYORÁLEK Stanislav 1947 Březnice
12:15 BLAŽEK Eduard 1947 Zlín
13:00 NEMÁŠ Antonín 1940 Zlín

Pondělí 20.03.2017

Čas Jméno Rok narození Bydliště
09:45 Ing. Dvořák Jan 1925 Zlín
10:30 HAVRLÍK Jiří 1957 Zlín
11:30 BIERNAT Karel 1915 Zlín
12:15 nezveřejněný obřad

Pátek 17.03.2017

Čas Jméno Rok narození Bydliště
10:30 JURKOVÁ Zdenka 1922 Zlín
11:30 CHADIM Stanislav 1965 Otrokovice
12:15 NOVOTNÁ Marie 1934 Kostelec
13:00 Mgr. PETŘÍKOVÁ Pavlína 1959 Fryšták

Čtvrtek 16.03.2017

Čas Jméno Rok narození Bydliště
11:30 KUBÍNOVÁ Jarmila 1921 Zlín
12:15 VAŠÍČEK Josef 1950 Lukov

Středa 15.03.2017

Čas Jméno Rok narození Bydliště
11:30 ŠPAČKOVÁ Ludmila 1947 Zlín
12:15 MANDERLA Marcel 1967 Malenovice
13:00 DUDOVÁ Anna 1933 Tečovice

Pondělí 13.03.2017

Čas Jméno Rok narození Bydliště
09:00 SVOBODA Vladislav 1939 Zlín
09:45 MARTINISKOVÁ Helena 1940 Zlín
10:30 NAVRÁTILOVÁ Olga 1932 Zlín
11:30 ŽIKOVSKÁ Slavomíra 1922 Zlín
12:15 nezveřejněný obřad
13:00 ZALABÁK Josef 1925 Malenovice

Pátek 10.03.2017

Čas Jméno Rok narození Bydliště
10:30 nezveřejněný obřad
11:30 BURÁŇOVÁ Františka 1931 Zlín
12:15 NAVRÁTIL Zděněk 1950 Zlín
13:00 KADLEC Stanislav 1926 Zlín
13:45 KONÍČEK Jaroslav 1938 Zlín

Čtvrtek 09.03.2017

Čas Jméno Rok narození Bydliště
11:30 HOLIŠOVÁ Marie 1927 Lukov
12:15 MANĎÁK Lubomír 1943 Dešná
13:00 ZACHAROVÁ Marie 1951 Zlín

Středa 08.03.2017

Čas Jméno Rok narození Bydliště
09:45 nezveřejněný obřad
10:30 VENDOLSKÝ Jiří 1940 Tečovice
11:30 HOFFMANN Jaromír 1963 Otrokovice
12:15 FALDÍK František 1947 Zlín
13:00 nezveřejněný obřad
13:45 nezveřejněný obřad

Pondělí 06.03.2017

Čas Jméno Rok narození Bydliště
08:15 nezveřejněný obřad
09:00 nezveřejněný obřad
09:45 nezveřejněný obřad
10:30 HRABICA František 1926 Březolupy
11:30 NAVRÁTILOVÁ Marie 1933 Zlín

Pátek 03.03.2017

Čas Jméno Rok narození Bydliště
10:30 ČÍŽOVÁ Marie 1929 Zlín
11:30 VAVŘÍKOVÁ Eliška 1943 Zlín
12:15 Ing. ŽÁRSKÝ Karel 1924 Zlín
13:00 ŠEBELA Jaroslav 1932 Zlín
13:45 OTÁHALOVÁ Hana 1946 Zlín
14:30 nezveřejněný obřad
15:15 SEDLÁČEK Ivan 1948 Zlín

Čtvrtek 02.03.2017

Čas Jméno Rok narození Bydliště
11:30 nezveřejněný obřad
12:15 nezveřejněný obřad

Středa 01.03.2017

Čas Jméno Rok narození Bydliště
09:45 nezveřejněný obřad
10:30 Ing. JANOTA Jaroslav 1969 Napajedla
11:30 HORÁČEK Vlastimil 1924 Ostrata
12:15 TRČALA Josef 1924 Malenovice

Pondělí 27.02.2017

Čas Jméno Rok narození Bydliště
09:00 JANYŠKOVÁ Erika 1921 Zlín
09:45 LŮŽOVÁ Jiřina 1941 Zlín
10:30 VILIMCOVÁ Ljuba 1953 Zlín
11:30 Mgr. HRUBÁ Blanka 1942 Zlín
12:15 ŠIMKOVÁ Marie 1932 Otrokovice
13:00 DYNKOVÁ Bohumila 1949 Biskupice
13:45 MAZOCH Zdeněk 1926 Zlín

Pátek 24.02.2017

Čas Jméno Rok narození Bydliště
11:30 PALIČKOVÁ Ludmila 1921 Otrokovice
12:15 ŠILDBERGEROVÁ Milada 1927 Zlín
13:00 ZÁŠKODA Josef 1923 Zlín
13:45 nezveřejněný obřad

Čtvrtek 23.02.2017

Čas Jméno Rok narození Bydliště
11:30 FIŠEROVÁ Terézia 1954 Otrokovice
12:15 BURIÁNEK Oldřich 1955 Otrokovice
13:00 nezveřejněný obřad

Středa 22.02.2017

Čas Jméno Rok narození Bydliště
09:45 VALERIÁNOVÁ Pavla 1957 Želechovice
10:30 nezveřejněný obřad
11:30 KOLAŘÍKOVÁ Jaroslava 1931 Zlín
12:15 Ing. STAŘECKÝ Ivo 1934 Zlín
13:00 MACÍKOVÁ Marie 1945 Zlín
13:45 nezveřejněný obřad

Pondělí 20.02.2017

Čas Jméno Rok narození Bydliště
10:30 SVOBODOVÁ Ludmila 1931 Buchlovice
11:30 nezveřejněný obřad
12:15 ChUDÁREK Vladimír 1921 Lukov
13:00 CHVATÍK Jaroslav 1924 Zlín

Pátek 17.02.2017

Čas Jméno Rok narození Bydliště
09:45 PROKEŠOVÁ Růžena 1940 Zlín
10:30 MRLINOVÁ Bohumila 1928 Vizovice
11:30 HUBÍK Vladimír 1940 Zlín
12:15 GAŽDA Stanislav 1925 Zlín
13:00 ZIMÁK Vlastimil 1958 Zlín
13:45 ŠIMÍKOVÁ Alena 1953 Zlín
14:30 HRADIL Otto 1927 Zlín
15:15 OHNÚT Petr 1965 zlín

Čtvrtek 16.02.2017

Čas Jméno Rok narození Bydliště
11:30 PŠEJA Rostislav 1935 Zlín
12:15 KNÍCHALOVÁ Ludmila 1948 Zlín
13:00 BÍLEK Jan 1966 Rusava

Středa 15.02.2017

Čas Jméno Rok narození Bydliště
09:45 nezveřejněný obřad
10:30 ZAORAL Zdeněk 1945 Zlín
11:30 obřad
12:15 ZOBÁNKOVÁ Hana 1944 Zlín
13:00 HRDLIČKOVÁ Lenka 1962 Přílepy

Pondělí 13.02.2017

Čas Jméno Rok narození Bydliště
09:45 ŘEPOVÁ Alena 1942 Zlín
10:30 MEDŘICKÝ Jiří 1956 Zlín
11:30 KŘENKOVÁ Věra 1929 Zlín
12:15 KEPRDOVÁ Stanislava 1947 Zlín
13:00 SLOVÁKOVÁ Anna 1950 Štípa
13:45 nezveřejněný obřad

Sobota 11.02.2017

Čas Jméno Rok narození Bydliště
11:30 KONEČNÁ Anděla 1948 Praha

Pátek 10.02.2017

Čas Jméno Rok narození Bydliště
09:00 Ing. HRNČÍŘ František 1931 Malenovice
09:45 nezveřejněný obřad
10:30 nezveřejněný obřad
11:30 nezveřejněný obřad
12:15 HUBÁČEK Bohumil 1947 Kunovice
13:00 KAMASOVÁ Ludmila 1940 Zlín
13:45 nezveřejněný obřad

Čtvrtek 09.02.2017

Čas Jméno Rok narození Bydliště
09:45 nezveřejněný obřad
10:30 nezveřejněný obřad
11:30 JANOUŠEK Josef 1952 Kostelec
12:15 TRLIDOVÁ Marie 1933 Zlín

Středa 08.02.2017

Čas Jméno Rok narození Bydliště
12:15 DUBNICKÝ Jan 1933 Malenovice
13:00 nezveřejněný obřad
13:45 CHROMEK Jaroslav 1934 Zlín

Pondělí 06.02.2017

Čas Jméno Rok narození Bydliště
10:30 MATONOHA Vilém 1942 Zlín
11:30 KRUTIL Zdeněk 1925 Zlín
12:15 nezveřejněný obřad

Pátek 03.02.2017

Čas Jméno Rok narození Bydliště
09:00 REITER Antonín 1934 Malenovice
09:45 nezveřejněný obřad
10:30 PŠENKOVÁ Zdeňka 1958 Slušovice
11:30 HABR Karel 1921 Lukov
12:15 SMREK Dušan 1940 Zlín
13:00 HORČICA Josef 1945 DD Loučka
13:45 MANĎÁKOVÁ Vlasta 1930 Zlín

Středa 01.02.2017

Čas Jméno Rok narození Bydliště
10:30 nezveřejněný obřad
11:30 NEVAŘILOVI Zdeňka a František 1932,1926 Praha
12:15 nezveřejněný obřad
13:00 nezveřejněný obřad

Pondělí 30.01.2017

Čas Jméno Rok narození Bydliště
10:30 KŘEPELKA František 1960 Zlín
11:30 nezveřejněný obřad
12:15 JULINOVÁ Alžběta 1934 Malenovice
13:00 nezveřejněný obřad
13:45 MAŇÁSEK Ivan 1965 Pozděchov

Sobota 28.01.2017

Čas Jméno Rok narození Bydliště
11:30 SALETOVÁ Slávka 1924 Zlín
12:15 nezveřejněný obřad

Pátek 27.01.2017

Čas Jméno Rok narození Bydliště
09:45 KLIMECKÁ Božena 1934 Zlín
10:30 ZÁMEČNÍKOVÁ Helena 1928 Zlín
11:30 ŠTEFKOVÁ Božena 1922 Lípa
12:15 KUČERA Lukáš 1981 Zlín
13:00 HOLFELDOVÁ Marie 1943 Zlín
13:45 KNÁPKOVÁ Marie 1959 Zlín

Čtvrtek 26.01.2017

Čas Jméno Rok narození Bydliště
09:00 nezveřejněný obřad
09:45 nezveřejněný obřad
10:30 nezveřejněný obřad
11:30 nezveřejněný obřad
12:15 SZAMKOVÁ Věra 1928 Malenovice
13:00 ZEDKOVÁ Ludmila 1921 Malenovice
13:45 Ing. GAJA Jan 1937 Zlín

Středa 25.01.2017

Čas Jméno Rok narození Bydliště
11:30 ROSÍK Josef 1948 Zlín
12:15 nezveřejněný obřad
13:00 RYŠAVÁ Anna 1928 Zlín

Pondělí 23.01.2017

Čas Jméno Rok narození Bydliště
11:30 KVOCHOVÁ Anna 1931 Malenovice
12:15 nezveřejněný obřad
13:00 nezveřejněný obřad

Pátek 20.01.2017

Čas Jméno Rok narození Bydliště
09:00 nezveřejněný obřad
09:45 KAPUŠŇÁKOVÁ Emilie 1935 Malenovice
10:30 nezveřejněný obřad
11:30 MÍČEK Zdeněk 1931 Zlín
12:15 nezveřejněný obřad
13:00 obřad
13:45 DOBIÁŠOVÁ Olga 1945 Vizovice
14:30 ČERVINKOVÁ Amalie 1922 Zlín
15:15 nezveřejněný obřad

Čtvrtek 19.01.2017

Čas Jméno Rok narození Bydliště
10:30 TOMAN Václav 1916 Zlín
11:30 BARCIAGA Gerhard 1940 Malenovice

Středa 18.01.2017

Čas Jméno Rok narození Bydliště
11:30 nezveřejněný obřad
12:15 KUKLA František 1943 Březolupy

Pondělí 16.01.2017

Čas Jméno Rok narození Bydliště
11:30 PĚČKOVÁ Marie 1948 ZLÍN

Pátek 13.01.2017

Čas Jméno Rok narození Bydliště
09:00 PLŠKOVÁ Anna 1938 Zlín
09:45 GALATÍKOVÁ Hana 1972 Zlín
10:30 SOCHORA Stanislav 1929 Zlín
11:30 nezveřejněný obřad
12:15 DOKOUPIL Miloslav 1945 Zlín
13:00 URBAN Jan 1934 Fryšták

Čtvrtek 12.01.2017

Čas Jméno Rok narození Bydliště
12:15 DOSTÁLOVÁ Alena 1946 Zlín
13:00 nezveřejněný obřad
13:45 TRÁVNÍČEK Milan 1943 Zlín

Středa 11.01.2017

Čas Jméno Rok narození Bydliště
09:45 nezveřejněný obřad
10:30 ČEPEL Jaroslav 1926 Zlín
11:30 nezveřejněný obřad
12:15 OBADALOVÁ Jiřina 1929 Zlín
13:00 ŽŮREK Jaroslav 1935 Zlín
13:45 nezveřejněný obřad

Pondělí 09.01.2017

Čas Jméno Rok narození Bydliště
10:30 REIF Miroslav 1923 Zlín
11:30 nezveřejněný obřad
12:15 NOVOSÁDOVÁ Marie 1942 Karlovice
13:00 KOLÁŘ Pavel 1958 Zlín
13:45 ONDRÁČEK Vladimír 1947 Kostelec

Pátek 06.01.2017

Čas Jméno Rok narození Bydliště
08:15 nezveřejněný obřad
09:00 nezveřejněný obřad
09:45 PETRŮJOVÁ Anna 1934 Zlín
10:30 ZUZANÍK Jaroslav 1943 Kašava
11:30 STRAŠILOVÁ Růžena 1925 Zlín
12:15 ŽMOLÍKOVÁ Marie 1931 Zlín
13:00 KOLKOVÁ Františka 1954 Luhačovice
13:45 nezveřejněný obřad
14:30 nezveřejněný obřad
15:15 JURČÍK Jaroslav 1936 Fryšták

Středa 04.01.2017

Čas Jméno Rok narození Bydliště
10:30 KOŘÍNKOVÁ Marie 1920 Opava
11:30 BARTOŠÍKOVÁ Anežka 1935 Zlín
12:15 ČERVENKA Oldřich 1928 Zlín
13:00 SVOBODNÍK Jindřich 1930 Zlín
13:45 KRÁLOVÁ Ľudmila 1931 Zlín
14:30 HRNČÍŘ Emil 1927 Biskupice
15:15 REMEŠOVÁ Vlasta 1928 Uh.Brod

Pondělí 02.01.2017

Čas Jméno Rok narození Bydliště
11:30 BRŠŤÁKOVÁ Danuše 1940 Holešov-Všetuly

Pátek 30.12.2016

Čas Jméno Rok narození Bydliště
09:45 nezveřejněný obřad
10:30 nezveřejněný obřad
11:30 GROSSMANN Patrik 1972 Lukov
12:15 nezveřejněný obřad
13:00 ZAORALOVÁ Alena 1948 Zlín
13:45 SURÁ Štěpánka 1934 Lukov

Středa 28.12.2016

Čas Jméno Rok narození Bydliště
11:30 nezveřejněný obřad
12:15 CIESAR Milan 1943 Zlín
13:00 nezveřejněný obřad
13:45 CHRASTINA Jiří 1955 Zlín
14:30 VODÁK Alois 1936 Zlín
15:15 nezveřejněný obřad

Pátek 23.12.2016

Čas Jméno Rok narození Bydliště
09:45 nezveřejněný obřad
10:30 POPELKOVÁ Božena 1934 Zlín
11:30 nezveřejněný obřad
12:15 BALAJKA František 1947 Zlín

Čtvrtek 22.12.2016

Čas Jméno Rok narození Bydliště
11:30 KUČEROVÁ Zdenka 1930 Zlín

Středa 21.12.2016

Čas Jméno Rok narození Bydliště
12:15 NOVOTNÁ Marie 1934 Pozlovice
13:00 VODÁREK Ludvík 1945 Zlín

Pondělí 19.12.2016

Čas Jméno Rok narození Bydliště
09:00 nezveřejněný obřad
09:45 POSLUŠNÝ Jaroslav 1931 Zlín
10:30 KUBÍČEK Tomáš 1965 Vizovice
11:30 BUCHTA Jiří 1954 Bohuslavice

Sobota 17.12.2016

Čas Jméno Rok narození Bydliště
11:30 MORAVEC Milan 1935 Malenovice

Pátek 16.12.2016

Čas Jméno Rok narození Bydliště
11:30 nezveřejněný obřad
12:15 nezveřejněný obřad
13:00 ŠILC Josef 1951 Napajedla
13:45 JANČOVÁ Jarmila 1946 Zlín

Čtvrtek 15.12.2016

Čas Jméno Rok narození Bydliště
12:15 nezveřejněný obřad
13:00 REITEROVÁ Zdenka 1930 Zlín

Středa 14.12.2016

Čas Jméno Rok narození Bydliště
11:30 VAGDAL Adam 1994 Polichno
12:15 INGR Zdeněk 1938 Zlín

Pondělí 12.12.2016

Čas Jméno Rok narození Bydliště
11:30 CABLÍK Jaroslav 1925 Malenovice
12:15 BLAHUŠOVÁ Růžena 1928 Velký Ořechov
13:00 MATZNER Jiří 1945 Zlín

Pátek 09.12.2016

Čas Jméno Rok narození Bydliště
09:45 SAMOHÝL Zdeněk 1950 Malenovice
10:30 FLAKOVÁ Zdeňka 1932 Zlín
11:30 nezveřejněný obřad
12:15 ČERNICKÝ Alois 1947 Otrokovice
13:00 KUNDERA Luděk 1963 Zlín
13:45 MIKL Pavel 1973 Zlín
14:30 PANČOCHA Oldřich 1939 Biskupice
15:15 INGROVÁ Květoslava 1920 Zlín

Středa 07.12.2016

Čas Jméno Rok narození Bydliště
12:15 nezveřejněný obřad
13:00 ŽITNÁ Věra 1947 Želechovice n/Dř.

Úterý 06.12.2016

Čas Jméno Rok narození Bydliště
11:30 KARPIEL Pavel 1973 Březůvky

Pondělí 05.12.2016

Čas Jméno Rok narození Bydliště
11:30 STÖHROVÁ Vladimíra 1944 Zlín
12:15 PRČKOVÁ Jiřina 1940 Malenovice
13:00 HRŮZOVÁ Eliška 1943 Zlín

Pátek 02.12.2016

Čas Jméno Rok narození Bydliště
11:30 nezveřejněný obřad
12:15 nezveřejněný obřad
13:00 STAŠOVÁ Jarmila 1923 Zlín

Čtvrtek 01.12.2016

Čas Jméno Rok narození Bydliště
09:45 nezveřejněný obřad
10:30 VÁLEK Josef 1943 Zlín
11:30 nezveřejněný obřad
12:15 JANUŠKOVÁ Anna 1942 Zlín
13:00 nezveřejněný obřad

Menu